Вхід на сайт


Першість Черкаської обл. з футболу 2017 р. І ліга (група Б) 2017
Print
1 тур 07-05-2017 16:00 ЦентрМонтажЕнерго 8 : 0 "Наша Ряба"
  07-05-2017 16:00 МФК "Христинівка" 1 : 3 "Шевченків край"
  07-05-2017 16:00 ФК "Тальне" 1 : 1 УТК-2
  07-05-2017 16:00 "Нива" 0 : 1 "Базис-2"

2 тур 14-05-2017 16:00 "Шевченків край" 5 : 0 ФК "Тальне"
  14-05-2017 16:00 УТК-2 2 : 2 "Нива"
  14-05-2017 16:00 "Наша Ряба" 7 : 0 МФК "Христинівка"
  14-05-2017 16:00 ФК "Жашків" 0 : 5 ЦентрМонтажЕнерго

3 тур 21-05-2017 16:00 МФК "Христинівка" 3 : 3 ФК "Жашків"
  21-05-2017 16:00 ФК "Тальне" 2 : 4 "Наша Ряба"
  21-05-2017 16:00 "Нива" 1 : 1 "Шевченків край"
  21-05-2017 16:00 "Базис-2" 1 : 5 УТК-2

4 тур 28-05-2017 16:00 "Наша Ряба" 2 : 0 "Нива"
  28-05-2017 16:00 ФК "Жашків" 1 : 0 ФК "Тальне"
  28-05-2017 16:00 МФК "Христинівка" 0 : 5 ЦентрМонтажЕнерго

5 тур 04-06-2017 17:00 ФК "Тальне" 0 : 1 ЦентрМонтажЕнерго
  04-06-2017 17:00 "Нива" 4 : 1 ФК "Жашків"
  04-06-2017 17:00 "Базис-2" 1 : 2 "Наша Ряба"
  04-06-2017 17:00 УТК-2 2 : 3 "Шевченків край"

6 тур 07-06-2017 17:00 ФК "Жашків" 0 : 1 "Базис-2"

4 тур 11-06-2017 17:00 "Шевченків край" 3 : 0 "Базис-2"

6 тур 11-06-2017 17:00 "Наша Ряба" 2 : 1 УТК-2
  11-06-2017 17:00 ЦентрМонтажЕнерго 13 : 1 "Нива"
  11-06-2017 17:00 МФК "Христинівка" 1 : 2 ФК "Тальне"

7 тур 18-06-2017 17:00 "Нива" 7 : 2 МФК "Христинівка"
  18-06-2017 17:00 "Базис-2" 1 : 6 ЦентрМонтажЕнерго
  18-06-2017 17:00 УТК-2 3 : 0 ФК "Жашків"
  18-06-2017 17:00 "Шевченків край" 2 : 3 "Наша Ряба"

8 тур 25-06-2017 17:00 ФК "Жашків" 1 : 2 "Шевченків край"
  25-06-2017 17:00 ЦентрМонтажЕнерго 3 : 0 УТК-2
  25-06-2017 17:00 МФК "Христинівка" 0 : 6 "Базис-2"
  25-06-2017 17:00 ФК "Тальне" 0 : 0 "Нива"

9 тур 02-07-2017 16:00 "Базис-2" 1 : 0 ФК "Тальне"
  02-07-2017 16:00 УТК-2 4 : 0 МФК "Христинівка"
  02-07-2017 16:00 "Наша Ряба" 6 : 2 ФК "Жашків"
  02-07-2017 17:00 "Шевченків край" 1 : 1 ЦентрМонтажЕнерго

10 тур 13-08-2017 17:00 "Наша Ряба" 1 : 4 ЦентрМонтажЕнерго
  13-08-2017 17:00 "Шевченків край" 3 : 0 МФК "Христинівка"
  13-08-2017 17:00 УТК-2 2 : 2 ФК "Тальне"
  13-08-2017 17:00 "Базис-2" 4 : 3 "Нива"

11 тур 20-08-2017 17:00 "Нива" 2 : 2 УТК-2
  20-08-2017 17:00 ФК "Тальне" 1 : 2 "Шевченків край"
  20-08-2017 17:00 МФК "Христинівка" 0 : 3 "Наша Ряба"
  20-08-2017 17:00 ЦентрМонтажЕнерго 6 : 0 ФК "Жашків"

12 тур 24-08-2017 17:00 ФК "Жашків" 3 : 0 МФК "Христинівка"
  24-08-2017 17:00 "Наша Ряба" 0 : 0 ФК "Тальне"
  24-08-2017 17:00 "Шевченків край" 6 : 0 "Нива"
  24-08-2017 17:00 УТК-2 1 : 2 "Базис-2"

13 тур 27-08-2017 17:00 "Базис-2" 1 : 3 "Шевченків край"
  27-08-2017 17:00 "Нива" 1 : 3 "Наша Ряба"
  27-08-2017 17:00 ФК "Тальне" 3 : 1 ФК "Жашків"
  27-08-2017 17:00 МФК "Христинівка" 0 : 16 ЦентрМонтажЕнерго

14 тур 03-09-2017 17:00 ЦентрМонтажЕнерго 4 : 0 ФК "Тальне"
  03-09-2017 17:00 ФК "Жашків" 1 : 5 "Нива"
  03-09-2017 17:00 "Наша Ряба" 2 : 2 "Базис-2"
  03-09-2017 17:00 "Шевченків край" 0 : 0 УТК-2

15 тур 10-09-2017 16:00 УТК-2 2 : 2 "Наша Ряба"
  10-09-2017 16:00 "Базис-2" 4 : 2 ФК "Жашків"
  10-09-2017 16:00 "Нива" 0 : 7 ЦентрМонтажЕнерго
  10-09-2017 16:00 ФК "Тальне" 3 : 0 МФК "Христинівка"

16 тур 17-09-2017 16:00 МФК "Христинівка" 3 : 3 "Нива"
  17-09-2017 16:00 ЦентрМонтажЕнерго 4 : 2 "Базис-2"
  17-09-2017 16:00 ФК "Жашків" 3 : 3 УТК-2
  17-09-2017 16:00 "Наша Ряба" 1 : 2 "Шевченків край"

17 тур 24-09-2017 16:00 "Шевченків край" 4 : 0 ФК "Жашків"
  24-09-2017 16:00 УТК-2 1 : 3 ЦентрМонтажЕнерго
  24-09-2017 16:00 "Базис-2" 6 : 2 МФК "Христинівка"
  24-09-2017 16:00 "Нива" 6 : 1 ФК "Тальне"

18 тур 01-10-2017 16:00 ФК "Тальне" 2 : 1 "Базис-2"
  01-10-2017 16:00 МФК "Христинівка" 0 : 6 УТК-2
  01-10-2017 16:00 ЦентрМонтажЕнерго 5 : 0 "Шевченків край"
  01-10-2017 16:00 ФК "Жашків" 3 : 4 "Наша Ряба"
Футзал. Чемпіонат України. І ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 АРПІ 3 15 - 5 9
2 "Дніпро" 3 10 - 11 3
3 МКВ 3 8 - 9 3
4 "СумДУ" 3 7 - 15 3
Чемпіонат обл. Екстраліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Шарм» 3 6 - 2 7
2 «Дніпро» 3 8 - 4 6
3 «ПП Валюк» 3 3 - 2 5
4 «Цетус» 3 6 - 3 4
5 «Шевченків край» 3 6 - 3 4
6 «Рувер» 2 5 - 4 4
7 «Одна Родина» 2 4 - 7 1
8 «TITAN» 2 2 - 7 1
9 «Арка-UKRAVIT» 3 3 - 11 0
Чемпіонат обл. Вища ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Рятівник» 3 14 - 11 7
2 «Катеринопіль» 3 14 - 9 6
3 «Яснозір’я» 3 12 - 8 6
4 «ПД Пивас» 3 9 - 8 6
5 «Росава» 3 6 - 5 6
6 «Громада» 3 12 - 12 6
7 «Хімелектробуд» 2 4 - 3 3
8 «Металіст» 3 5 - 8 3
9 «Митниця» 2 4 - 5 1
10 «Слобода» 2 1 - 4 0
11 «Шевченків край-2» 3 5 - 13 0
Чемпіонат обл. Перша ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Капрі-Трейд» 3 13 - 4 9
2 Шполабудматеріали 3 12 - 6 7
3 «Альянс» 3 8 - 5 7
4 «Будище» 2 12 - 6 6
5 «Сміла» 3 13 - 8 5
6 Олімп-Елеваторторг 2 5 - 4 3
7 «Косарі» 3 4 - 7 3
8 «Зоря» 3 12 - 16 3
9 «Мелагрейн» 3 3 - 10 0
10 «Мрія» 3 5 - 13 0
11 «Михайлівка» 2 4 - 12 0
Зимова Бізнес-ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Фотоприлад» 2 8 - 3 6
2 ФК «Черкаси» 2 6 - 1 6
3 «Юрія-Фарм-ВМВ» 2 5 - 0 6
4 «Юрія-Фарм» 2 6 - 2 4
5 «Черкасигаз» 2 1 - 3 1
6 «Патріоти» 1 1 - 2 0
7 CHEMICAL 1 3 - 6 0
8 «Телеперформенс» 2 1 - 7 0
9 «Пламет» 2 0 - 7 0

freya

турнір 8х8

tenis

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"