Вхід на сайт


Чемпіонат Черкаської області з футболу. Вища ліга 2017
Print
1 тур 29-04-2017 16:00 Академія "Ч.Дніпро" 2 : 0 "Авангард"
  29-04-2017 16:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 2 "Базис"
  29-04-2017 16:00 "Олімп" 1 : 1 "Спартак"
  29-04-2017 16:00 "Уманьферммаш" 4 : 3 "Альтаїр"
  29-04-2017 16:00 "Златокрай-2017" 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин"
  29-04-2017 16:00 "Колос" 1 : 6 УТК

2 тур 06-05-2017 16:00 "Альтаїр" 3 : 0 "Олімп"
  06-05-2017 16:00 "Авангард" 2 : 3 "Базис"
  06-05-2017 16:00 Академія "Ч.Дніпро" 0 : 1 "Уманьферммаш"
  06-05-2017 16:00 УТК 3 : 1 "Росава-Наша Ряба"
  06-05-2017 16:00 "Спартак" 0 : 3 "Златокрай-2017"
  06-05-2017 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" 2 : 1 "Колос"

3 тур 13-05-2017 16:00 "Колос" 5 : 0 "Спартак"
  13-05-2017 16:00 "Златокрай-2017" 3 : 1 "Альтаїр"
  13-05-2017 16:00 "Росава-Наша Ряба" 3 : 8 "ЛНЗ-Лебедин"
  13-05-2017 16:00 "Уманьферммаш" 2 : 1 "Авангард"
  13-05-2017 16:00 "Базис" 1 : 2 УТК
  13-05-2017 16:00 "Олімп" 1 : 1 Академія "Ч.Дніпро"

4 тур 20-05-2017 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" 2 : 0 "Базис"
  20-05-2017 16:00 "Спартак" 1 : 3 "Росава-Наша Ряба"
  20-05-2017 16:00 "Альтаїр" 5 : 2 "Колос"
  20-05-2017 16:00 Академія "Ч.Дніпро" 1 : 0 "Златокрай-2017"
  20-05-2017 16:00 "Авангард" 1 : 2 УТК
  20-05-2017 16:00 "Уманьферммаш" 1 : 0 "Олімп"

5 тур 27-05-2017 16:00 "Олімп" 3 : 2 "Авангард"
  27-05-2017 16:00 "Златокрай-2017" 1 : 0 "Уманьферммаш"
  27-05-2017 16:00 "Колос" 2 : 0 Академія "Ч.Дніпро"
  27-05-2017 16:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 3 "Альтаїр"

6 тур 03-06-2017 17:00 "Спартак" 0 : 6 УТК
  03-06-2017 17:00 "Уманьферммаш" 1 : 2 "Колос"
  03-06-2017 17:00 "Олімп" 1 : 0 "Златокрай-2017"
  03-06-2017 17:00 "Авангард" 1 : 5 "ЛНЗ-Лебедин"
  03-06-2017 17:00 "Альтаїр" 4 : 2 "Базис"

7 тур 10-06-2017 17:00 "Колос" 2 : 1 "Олімп"
  10-06-2017 17:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 0 "Уманьферммаш"
  10-06-2017 17:00 "Златокрай-2017" 4 : 2 "Авангард"
  10-06-2017 17:00 УТК 1 : 1 "Альтаїр"
  14-06-2017 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 11 : 0 "Спартак"

8 тур 17-06-2017 17:00 "Олімп" 1 : 0 "Росава-Наша Ряба"
  17-06-2017 17:00 "Альтаїр" 1 : 1 "ЛНЗ-Лебедин"
  17-06-2017 17:00 "Златокрай-2017" 3 : 2 "Колос"
  17-06-2017 17:00 "Авангард" 1 : 0 "Спартак"
  17-06-2017 17:00 Академія "Ч.Дніпро" 1 : 1 УТК
  17-06-2017 17:00 "Уманьферммаш" 1 : 4 "Базис"

7 тур 20-06-2017 17:00 "Базис" 3 : 2 Академія "Ч.Дніпро"

9 тур 24-06-2017 17:00 "Спартак" 1 : 3 "Альтаїр"
  24-06-2017 17:00 "Базис" 1 : 0 "Олімп"
  24-06-2017 17:00 УТК 0 : 1 "Уманьферммаш"
  24-06-2017 17:00 "Колос" 7 : 1 "Авангард"
  24-06-2017 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 6 : 0 Академія "Ч.Дніпро"
  24-06-2017 17:00 "Росава-Наша Ряба" 1 : 4 "Златокрай-2017"

10тур 28-06-2017 18:00 Академія "Ч.Дніпро" 5 : 0 "Спартак"
  01-07-2017 12:00 "Авангард" 0 : 7 "Альтаїр"
  01-07-2017 17:00 "Златокрай-2017" 5 : 4 "Базис"
  01-07-2017 17:00 "Колос" 1 : 0 "Росава-Наша Ряба"
  01-07-2017 17:00 "Уманьферммаш" 1 : 2 "ЛНЗ-Лебедин"
  01-07-2017 17:00 "Олімп" 1 : 5 УТК

6 тур 05-07-2017 17:00 Академія "Ч.Дніпро" 1 : 1 "Росава-Наша Ряба"

11тур 08-07-2017 17:00 УТК 3 : 0 "Златокрай-2017"
  08-07-2017 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 5 : 1 "Олімп"
  08-07-2017 17:00 Академія "Ч.Дніпро" 1 : 2 "Альтаїр"
  08-07-2017 17:00 "Спартак" 0 : 7 "Уманьферммаш"
  08-07-2017 17:00 "Росава-Наша Ряба" 2 : 3 "Авангард"
  08-07-2017 17:00 "Базис" 6 : 3 "Колос"

5 тур 15-07-2017 17:00 УТК 1 : 0 "ЛНЗ-Лебедин"
  15-07-2017 17:00 "Базис" 7 : 1 "Спартак"

12тур 19-08-2017 17:00 "Спартак" 0 : 2 "Олімп"
  19-08-2017 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 4 : 0 "Златокрай-2017"
  19-08-2017 17:00 "Авангард" 3 : 0 Академія "Ч.Дніпро"
  19-08-2017 17:00 УТК 3 : 1 "Колос"
  19-08-2017 17:00 "Альтаїр" 1 : 1 "Уманьферммаш"
  19-08-2017 17:00 "Базис" 0 : 0 "Росава-Наша Ряба"

13тур 26-08-2017 17:00 "Базис" - : - "Авангард"
  26-08-2017 17:00 "Олімп" - : - "Альтаїр"
  26-08-2017 17:00 "Росава-Наша Ряба" - : - УТК
  26-08-2017 17:00 "Уманьферммаш" - : - Академія "Ч.Дніпро"
  26-08-2017 17:00 "Колос" - : - "ЛНЗ-Лебедин"
  26-08-2017 17:00 "Златокрай-2017" - : - "Спартак"

14тур 02-09-2017 17:00 "Альтаїр" - : - "Златокрай-2017"
  02-09-2017 17:00 "Спартак" - : - "Колос"
  02-09-2017 17:00 "Авангард" - : - "Уманьферммаш"
  02-09-2017 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" - : - "Росава-Наша Ряба"
  02-09-2017 17:00 Академія "Ч.Дніпро" - : - "Олімп"
  02-09-2017 17:00 УТК - : - "Базис"

15тур 09-09-2017 16:00 УТК - : - "Авангард"
  09-09-2017 16:00 "Златокрай-2017" - : - Академія "Ч.Дніпро"
  09-09-2017 16:00 "Базис" - : - "ЛНЗ-Лебедин"
  09-09-2017 16:00 "Олімп" - : - "Уманьферммаш"
  09-09-2017 16:00 "Росава-Наша Ряба" - : - "Спартак"
  09-09-2017 16:00 "Колос" - : - "Альтаїр"

16тур 16-09-2017 16:00 Академія "Ч.Дніпро" - : - "Колос"
  16-09-2017 16:00 "Альтаїр" - : - "Росава-Наша Ряба"
  16-09-2017 16:00 "Авангард" - : - "Олімп"
  16-09-2017 16:00 "Спартак" - : - "Базис"
  16-09-2017 16:00 "Уманьферммаш" - : - "Златокрай-2017"
  16-09-2017 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" - : - УТК

17тур 23-09-2017 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" - : - "Авангард"
  23-09-2017 16:00 "Колос" - : - "Уманьферммаш"
  23-09-2017 16:00 УТК - : - "Спартак"
  23-09-2017 16:00 "Златокрай-2017" - : - "Олімп"
  23-09-2017 16:00 "Базис" - : - "Альтаїр"
  23-09-2017 16:00 "Росава-Наша Ряба" - : - Академія "Ч.Дніпро"

18тур 30-09-2017 16:00 "Уманьферммаш" - : - "Росава-Наша Ряба"
  30-09-2017 16:00 Академія "Ч.Дніпро" - : - "Базис"
  30-09-2017 16:00 "Авангард" - : - "Златокрай-2017"
  30-09-2017 16:00 "Альтаїр" - : - УТК
  30-09-2017 16:00 "Олімп" - : - "Колос"
  30-09-2017 16:00 "Спартак" - : - "ЛНЗ-Лебедин"

19тур 07-10-2017 15:00 "Росава-Наша Ряба" - : - "Олімп"
  07-10-2017 15:00 "Спартак" - : - "Авангард"
  07-10-2017 15:00 "Колос" - : - "Златокрай-2017"
  07-10-2017 15:00 "ЛНЗ-Лебедин" - : - "Альтаїр"
  07-10-2017 15:00 УТК - : - Академія "Ч.Дніпро"
  07-10-2017 15:00 "Базис" - : - "Уманьферммаш"

20тур 14-10-2017 15:00 "Олімп" - : - "Базис"
  14-10-2017 15:00 "Уманьферммаш" - : - УТК
  14-10-2017 15:00 "Авангард" - : - "Колос"
  14-10-2017 15:00 Академія "Ч.Дніпро" - : - "ЛНЗ-Лебедин"
  14-10-2017 15:00 "Златокрай-2017" - : - "Росава-Наша Ряба"
  14-10-2017 15:00 "Альтаїр" - : - "Спартак"

21тур 21-10-2017 15:00 "Альтаїр" - : - "Авангард"
  21-10-2017 15:00 "Базис" - : - "Златокрай-2017"
  21-10-2017 15:00 "Спартак" - : - Академія "Ч.Дніпро"
  21-10-2017 15:00 "Росава-Наша Ряба" - : - "Колос"
  21-10-2017 15:00 "ЛНЗ-Лебедин" - : - "Уманьферммаш"
  21-10-2017 15:00 УТК - : - "Олімп"

22тур 28-10-2017 15:00 "Златокрай-2017" - : - УТК
  28-10-2017 15:00 "Олімп" - : - "ЛНЗ-Лебедин"
  28-10-2017 15:00 "Авангард" - : - "Росава-Наша Ряба"
  28-10-2017 15:00 "Уманьферммаш" - : - "Спартак"
  28-10-2017 15:00 "Колос" - : - "Базис"
  28-10-2017 15:00 "Альтаїр" - : - Академія "Ч.Дніпро"

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"