Вхід на сайт


Чемпіонат Черкаської області з футболу. Вища ліга 2016
Print
1 тур 02-05-2016 00:00 "Спартак" 0 : 0 "Альтаїр"
  02-05-2016 00:00 "Олімп" 1 : 0 "Зоря-Черкаський Дніпро-2"
  02-05-2016 00:00 "Авангард" 1 : 1 "Росава-Наша Ряба"

2 тур 10-05-2016 00:00 "Зоря-Черкаський Дніпро-2" 1 : 1 "Шевченків край"
  10-05-2016 00:00 "УТК-Ятрань" 3 : 3 "Базис"
  10-05-2016 00:00 "Альтаїр" 2 : 1 "Олімп"
  10-05-2016 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 3 : 0 "Спартак"
  10-05-2016 00:00 "Уманьферммаш" 4 : 1 "Авангард"
  10-05-2016 00:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 2 "Ретро"

3 тур 14-05-2016 00:00 "Базис" 2 : 1 "Зоря-Черкаський Дніпро-2"
  14-05-2016 00:00 "Авангард" 3 : 3 "УТК-Ятрань"
  14-05-2016 00:00 "Олімп" 1 : 4 "ЛНЗ-Лебедин"
  14-05-2016 00:00 "Ретро" 0 : 1 "Уманьферммаш"
  14-05-2016 00:00 "Шевченків край" 0 : 0 "Альтаїр"

4 тур 21-05-2016 00:00 "Зоря-Черкаський Дніпро-2" 2 : 0 "Авангард"
  21-05-2016 00:00 "Альтаїр" 0 : 2 "Базис"
  21-05-2016 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 5 : 1 "Шевченків край"
  21-05-2016 00:00 "Уманьферммаш" 1 : 0 "Лідер"
  21-05-2016 00:00 "Спартак" 0 : 1 "Олімп"

3 тур 24-05-2016 00:00 "Лідер" 1 : 2 "Росава-Наша Ряба"

5 тур 29-05-2016 00:00 "Лідер" 2 : 4 "УТК-Ятрань"
  29-05-2016 00:00 "Шевченків край" 2 : 1 "Спартак"
  29-05-2016 00:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 5 "Уманьферммаш"
  29-05-2016 00:00 "Базис" 2 : 2 "ЛНЗ-Лебедин"
  29-05-2016 00:00 "Ретро" 2 : 2 "Зоря-Черкаський Дніпро-2"
  29-05-2016 00:00 "Авангард" 1 : 4 "Альтаїр"

6 тур 04-06-2016 00:00 "Зоря-Черкаський Дніпро-2" 0 : 2 "Лідер"
  04-06-2016 00:00 "Олімп" 2 : 1 "Шевченків край"
  04-06-2016 00:00 "Альтаїр" 1 : 0 "Ретро"
  04-06-2016 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 2 : 2 "Авангард"
  04-06-2016 00:00 "Спартак" 2 : 3 "Базис"
  04-06-2016 00:00 "УТК-Ятрань" 6 : 4 "Росава-Наша Ряба"

7 тур 11-06-2016 00:00 "Лідер" 1 : 2 "Альтаїр"
  11-06-2016 00:00 "Базис" 2 : 1 "Олімп"
  11-06-2016 00:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 5 "Зоря-Черкаський Дніпро-2"
  11-06-2016 00:00 "Авангард" 3 : 0 "Спартак"
  11-06-2016 00:00 "Уманьферммаш" 0 : 1 "УТК-Ятрань"
  11-06-2016 00:00 "Ретро" 0 : 0 "ЛНЗ-Лебедин"

8 тур 19-06-2016 00:00 "Альтаїр" 2 : 0 "Росава-Наша Ряба"
  19-06-2016 00:00 "Шевченків край" 2 : 1 "Базис"
  19-06-2016 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 2 : 0 "Лідер"
  19-06-2016 00:00 "Спартак" 0 : 2 "Ретро"
  19-06-2016 00:00 "Зоря-Черкаський Дніпро-2" 4 : 0 "Уманьферммаш"
  19-06-2016 00:00 "Олімп" 2 : 0 "Авангард"

9 тур 25-06-2016 00:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 4 "ЛНЗ-Лебедин"
  25-06-2016 00:00 "Авангард" 2 : 1 "Шевченків край"
  25-06-2016 00:00 "Уманьферммаш" 3 : 0 "Альтаїр"
  25-06-2016 00:00 "Ретро" 2 : 1 "Олімп"
  25-06-2016 00:00 "УТК-Ятрань" 3 : 1 "Зоря-Черкаський Дніпро-2"
  25-06-2016 00:00 "Лідер" 3 : 0 "Спартак"

1 тур 29-06-2016 00:00 "Шевченків край" 1 : 2 "УТК-Ятрань"
  29-06-2016 00:00 "Базис" 1 : 0 "Уманьферммаш"
  29-06-2016 00:00 "Ретро" 1 : 2 "Лідер"

10 тур 02-07-2016 00:00 "Спартак" 0 : 0 "Росава-Наша Ряба"
  02-07-2016 00:00 "Олімп" 1 : 3 "Лідер"
  02-07-2016 00:00 "Шевченків край" 0 : 0 "Ретро"
  02-07-2016 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 3 : 1 "Уманьферммаш"
  02-07-2016 00:00 "Базис" 4 : 0 "Авангард"
  02-07-2016 00:00 "Альтаїр" 1 : 0 "УТК-Ятрань"

11 тур 09-07-2016 00:00 "Ретро" 1 : 0 "Базис"
  09-07-2016 00:00 "УТК-Ятрань" 0 : 5 "ЛНЗ-Лебедин"
  09-07-2016 00:00 "Лідер" 3 : 2 "Шевченків край"
  09-07-2016 00:00 "Зоря-Черкаський Дніпро-2" 0 : 0 "Альтаїр"
  09-07-2016 00:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 1 "Олімп"
  09-07-2016 00:00 "Уманьферммаш" 1 : 0 "Спартак"

12 тур 16-07-2016 00:00 "Олімп" 0 : 3 "Уманьферммаш"
  16-07-2016 00:00 "Шевченків край" 0 : 2 "Росава-Наша Ряба"
  16-07-2016 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 2 : 0 "Зоря-Черкаський Дніпро-2"
  16-07-2016 00:00 "Базис" 0 : 1 "Лідер"
  16-07-2016 00:00 "Спартак" 1 : 4 "УТК-Ятрань"
  16-07-2016 00:00 "Авангард" 0 : 2 "Ретро"

4 тур 21-07-2016 00:00 "УТК-Ятрань" 3 : 0 "Ретро"

13 тур 23-07-2016 00:00 "УТК-Ятрань" 4 : 0 "Олімп"
  23-07-2016 00:00 "Лідер" 2 : 0 "Авангард"
  23-07-2016 00:00 "Зоря-Черкаський Дніпро-2" 1 : 0 "Спартак"
  23-07-2016 00:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 3 "Базис"
  23-07-2016 00:00 "Альтаїр" 1 : 2 "ЛНЗ-Лебедин"
  23-07-2016 00:00 "Уманьферммаш" 3 : 1 "Шевченків край"

14 тур 20-08-2016 00:00 "Росава-Наша Ряба" 5 : 0 "Авангард"
  20-08-2016 00:00 "Альтаїр" 7 : 0 "Спартак"
  20-08-2016 00:00 "Зоря-Черкаський Дніпро-2" 1 : 0 "Олімп"
  20-08-2016 00:00 "УТК-Ятрань" 2 : 1 "Шевченків край"
  20-08-2016 00:00 "Лідер" 1 : 5 "Ретро"
  20-08-2016 00:00 "Уманьферммаш" 1 : 1 "Базис"

15 тур 27-08-2016 00:00 "Базис" 1 : 2 "УТК-Ятрань"
  27-08-2016 00:00 "Шевченків край" 0 : 1 "Зоря-Черкаський Дніпро-2"
  27-08-2016 00:00 "Ретро" 1 : 1 "Росава-Наша Ряба"
  27-08-2016 00:00 "Олімп" 1 : 6 "Альтаїр"
  27-08-2016 00:00 "Авангард" 0 : 5 "Уманьферммаш"
  27-08-2016 00:00 "Спартак" 0 : 3 "ЛНЗ-Лебедин"

16 тур 03-09-2016 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 2 : 0 "Олімп"
  03-09-2016 00:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 1 "Лідер"
  03-09-2016 00:00 "УТК-Ятрань" 7 : 2 "Авангард"
  03-09-2016 00:00 "Альтаїр" 3 : 3 "Шевченків край"
  03-09-2016 00:00 "Уманьферммаш" 1 : 0 "Ретро"
  04-09-2016 00:00 "Зоря-Черкаський Дніпро-2" 2 : 3 "Базис"

17 тур 11-09-2016 00:00 "Ретро" 1 : 4 "УТК-Ятрань"
  11-09-2016 00:00 "Олімп" 3 : 0 "Спартак"
  11-09-2016 00:00 "Авангард" 0 : 2 "Зоря-Черкаський Дніпро-2"
  11-09-2016 00:00 "Базис" 1 : 0 "Альтаїр"
  11-09-2016 00:00 "Лідер" 2 : 3 "Уманьферммаш"
  11-09-2016 00:00 "Шевченків край" 2 : 3 "ЛНЗ-Лебедин"

18 тур 18-09-2016 00:00 "Зоря-Черкаський Дніпро-2" 1 : 3 "Ретро"
  18-09-2016 00:00 "Спартак" 1 : 2 "Шевченків край"
  18-09-2016 00:00 "УТК-Ятрань" 3 : 0 "Лідер"
  18-09-2016 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 3 : 0 "Базис"
  18-09-2016 00:00 "Уманьферммаш" 1 : 0 "Росава-Наша Ряба"
  18-09-2016 00:00 "Альтаїр" 4 : 4 "Авангард"

19 тур 24-09-2016 00:00 "Базис" 7 : 1 "Спартак"
  24-09-2016 00:00 "Авангард" 0 : 4 "ЛНЗ-Лебедин"
  24-09-2016 00:00 "Шевченків край" 3 : 1 "Олімп"
  24-09-2016 00:00 "Росава-Наша Ряба" 1 : 2 "УТК-Ятрань"
  24-09-2016 00:00 "Ретро" 1 : 3 "Альтаїр"
  24-09-2016 00:00 "Лідер" 2 : 2 "Зоря-Черкаський Дніпро-2"

20 тур 01-10-2016 00:00 "Альтаїр" 4 : 1 "Лідер"
  01-10-2016 00:00 "Зоря-Черкаський Дніпро-2" 0 : 1 "Росава-Наша Ряба"
  01-10-2016 00:00 "Спартак" 0 : 1 "Авангард"
  01-10-2016 00:00 "УТК-Ятрань" 0 : 1 "Уманьферммаш"
  01-10-2016 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 2 : 0 "Ретро"
  03-10-2016 00:00 "Олімп" 1 : 3 "Базис"

21 тур 08-10-2016 00:00 "Уманьферммаш" 3 : 0 "Зоря-Черкаський Дніпро-2"
  08-10-2016 00:00 "Авангард" 1 : 0 "Олімп"
  08-10-2016 00:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 4 "Альтаїр"
  08-10-2016 00:00 "Базис" 3 : 1 "Шевченків край"
  08-10-2016 00:00 "Лідер" 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин"
  08-10-2016 00:00 "Ретро" 5 : 1 "Спартак"

22 тур 15-10-2016 00:00 "Спартак" 1 : 0 "Лідер"
  15-10-2016 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 5 : 2 "Росава-Наша Ряба"
  15-10-2016 00:00 "Шевченків край" 1 : 3 "Авангард"
  15-10-2016 00:00 "Альтаїр" 0 : 2 "Уманьферммаш"
  15-10-2016 00:00 "Олімп" 1 : 1 "Ретро"
  15-10-2016 00:00 "Зоря-Черкаський Дніпро-2" 2 : 1 "УТК-Ятрань"

23 тур 22-10-2016 00:00 "Уманьферммаш" 1 : 2 "ЛНЗ-Лебедин"
  22-10-2016 00:00 "Ретро" 5 : 3 "Шевченків край"
  22-10-2016 00:00 "УТК-Ятрань" 3 : 3 "Альтаїр"
  22-10-2016 00:00 "Авангард" 0 : 3 "Базис"
  22-10-2016 00:00 "Росава-Наша Ряба" 1 : 0 "Спартак"
  22-10-2016 00:00 "Лідер" 0 : 0 "Олімп"

24 тур 29-10-2016 00:00 "Олімп" 0 : 3 "Росава-Наша Ряба"
  29-10-2016 00:00 "Спартак" 2 : 3 "Уманьферммаш"
  29-10-2016 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 1 : 1 "УТК-Ятрань"
  29-10-2016 00:00 "Базис" 4 : 0 "Ретро"
  29-10-2016 00:00 "Шевченків край" 0 : 0 "Лідер"
  29-10-2016 00:00 "Альтаїр" 2 : 0 "Зоря-Черкаський Дніпро-2"

25 тур 05-11-2016 00:00 "Зоря-Черкаський Дніпро-2" 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин"
  05-11-2016 00:00 "Лідер" 1 : 4 "Базис"
  05-11-2016 00:00 "УТК-Ятрань" 0 : 0 "Спартак"
  05-11-2016 00:00 "Ретро" 4 : 1 "Авангард"
  05-11-2016 00:00 "Уманьферммаш" 1 : 0 "Олімп"
  05-11-2016 00:00 "Росава-Наша Ряба" 3 : 2 "Шевченків край"

26 тур 12-11-2016 00:00 "Олімп" 0 : 0 "УТК-Ятрань"
  12-11-2016 00:00 "Спартак" 0 : 3 "Зоря-Черкаський Дніпро-2"
  12-11-2016 00:00 "Авангард" 0 : 2 "Лідер"
  12-11-2016 00:00 "ЛНЗ-Лебедин" 3 : 2 "Альтаїр"
  12-11-2016 00:00 "Шевченків край" 3 : 1 "Уманьферммаш"

Банер300-250 1ghjj

Чемпіонат України з футзалу. ІІ ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Солтекс м. Черкаси 3 20 - 5 9
2 МКВ м. Одеса 3 12 - 6 6
3 Рувер м. Черкаси 3 3 - 18 3
4 Епіцентр м. Черкаси 3 6 - 12 0
Чемпіонат України з футзалу (ЖІН)
Чемпіонат України з футзалу (ВНЗ)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 СК НУХТ м. Київ 1 6 - 4 3
2 Рятівник-ЧІПБ м. Черкаси 1 6 - 4 3
3 НПУ Драгоманова м. Київ 0 0 - 0 0
4 Сіверяни-АДПС м. Чернігів 2 8 - 12 0
Футбол
Субота, 19 листопада 2016 | 20 тур
 
Десна 1 : 1 Черкаський Дніпро
Баскетбол. Суперліга
Субота, 14 січня 2017 | Третє коло
 
Будівельник 76 : 68 Черкаські Мавпи
Чемпіонат області з футзалу

Екстра-ліга

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Солтекс 6 21 - 8 18
2 Цетус 6 19 - 12 13
3 ПП Валюк 6 9 - 9 10
4 Шарм 5 13 - 8 8
5 Одна Родина 6 17 - 18 8
6 ЛНЗ 6 14 - 14 7
7 Рувер 6 11 - 15 6
8 Енергія 5 12 - 13 5
9 Хімелектробуд 6 7 - 14 5
10 Епіцентр 6 4 - 16 1

Вища ліга

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Рятівник 4 13 - 6 12
2 Росава 6 23 - 12 11
3 Червона Слобода 5 22 - 13 11
4 Арка 5 20 - 15 10
5 Шевченків край 5 23 - 8 9
6 Яснозір’я 5 15 - 14 7
7 Мошни 5 13 - 21 6
8 ФК Черкаси 5 8 - 20 0
9 Спартак 6 10 - 38 0

Перша ліга

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Дніпро-80-Топ Дома 5 32 - 15 13
2 Шпола Будматеріали 6 23 - 19 11
3 Рось-ЧПТ 5 20 - 13 10
4 Юрія-фарм 5 34 - 28 10
5 Катеринопіль 5 20 - 14 9
6 Маїс 5 10 - 11 7
7 Матусів 6 15 - 25 6
8 Батьківщина 6 19 - 24 3
9 Мелагрейн 5 15 - 39 0
Зимова Епіцентр Бізнес-ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Солтекс 8 52 - 19 24
2 Епіцентр 9 39 - 19 22
3 Черкасигаз 9 42 - 25 19
4 Азот 8 49 - 21 18
5 Капрі-трейд 9 45 - 30 17
6 ФК Черкаси 9 45 - 40 15
7 Юрія-фарм 9 53 - 49 13
8 Солідарність 8 41 - 48 9
9 Фотоприлад 9 28 - 47 6
10 Ломастер 9 23 - 44 5
11 Патріоти 9 21 - 56 4
12 Нова Пошта 8 21 - 61 0
Чемпіонат Черкас із футзалу

Вища ліга

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Автомобіліст 10 51 - 22 28
2 SolTex 11 55 - 21 26
3 Епіцентр 10 40 - 29 20
4 Одна Родина 11 39 - 41 10
5 FC CHICAGO 10 25 - 32 9
6 Вектра 10 24 - 41 8
7 ЮГ-2000 10 20 - 68 2

Перша ліга. Група А

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Агро-старт 12 73 - 49 28
2 Острів 12 55 - 32 24
3 Карбон 12 49 - 33 20
4 SPD-Ukraine 12 55 - 42 20
5 Titan 12 43 - 31 20
6 МФК ЧФК 12 41 - 49 19
7 Луч 12 61 - 49 16
8 1000+1 ніч 12 36 - 47 15
9 Старий город 12 27 - 38 15
10 Альянс 12 34 - 36 13
11 ФК Білоусівка 12 43 - 67 10
12 Марсель 12 45 - 89 6

Перша ліга. Група Б

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Фортуна 12 64 - 33 27
2 Прометей 12 55 - 37 26
3 9вяточка 12 45 - 28 26
4 Аграрна партія 12 41 - 26 22
5 Юрист 12 53 - 42 21
6 Полікор 12 59 - 40 20
7 Іскра 12 45 - 37 19
8 Желєзяка 12 45 - 50 19
9 Промнафтокомбінат 12 48 - 45 14
10 ЧПТ 12 35 - 43 7
11 Авангард 12 30 - 58 7
12 УЗЕ 12 13 - 94 0

IMG 163734567

Ми в соціальних мережах

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"