Вхід на сайт


Чемпіонат Черкаської області з футболу. Вища ліга 2017
Print
1 тур 29-04-2017 16:00 Академія "Ч.Дніпро" 2 : 0 "Авангард"
  29-04-2017 16:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 2 "Базис"
  29-04-2017 16:00 "Олімп" 1 : 1 "Спартак"
  29-04-2017 16:00 "Уманьферммаш" 4 : 3 "Альтаїр"
  29-04-2017 16:00 "Златокрай-2017" 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин"
  29-04-2017 16:00 "Колос" 1 : 6 УТК

2 тур 06-05-2017 16:00 "Альтаїр" 3 : 0 "Олімп"
  06-05-2017 16:00 "Авангард" 2 : 3 "Базис"
  06-05-2017 16:00 Академія "Ч.Дніпро" 0 : 1 "Уманьферммаш"
  06-05-2017 16:00 УТК 3 : 1 "Росава-Наша Ряба"
  06-05-2017 16:00 "Спартак" 0 : 3 "Златокрай-2017"
  06-05-2017 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" 2 : 1 "Колос"

3 тур 13-05-2017 16:00 "Колос" 5 : 0 "Спартак"
  13-05-2017 16:00 "Златокрай-2017" 3 : 1 "Альтаїр"
  13-05-2017 16:00 "Росава-Наша Ряба" 3 : 8 "ЛНЗ-Лебедин"
  13-05-2017 16:00 "Уманьферммаш" 2 : 1 "Авангард"
  13-05-2017 16:00 "Базис" 1 : 2 УТК
  13-05-2017 16:00 "Олімп" 1 : 1 Академія "Ч.Дніпро"

4 тур 20-05-2017 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" 2 : 0 "Базис"
  20-05-2017 16:00 "Спартак" 1 : 3 "Росава-Наша Ряба"
  20-05-2017 16:00 "Альтаїр" 5 : 2 "Колос"
  20-05-2017 16:00 Академія "Ч.Дніпро" 1 : 0 "Златокрай-2017"
  20-05-2017 16:00 "Авангард" 1 : 2 УТК
  20-05-2017 16:00 "Уманьферммаш" 1 : 0 "Олімп"

5 тур 27-05-2017 16:00 "Олімп" 3 : 2 "Авангард"
  27-05-2017 16:00 "Златокрай-2017" 1 : 0 "Уманьферммаш"
  27-05-2017 16:00 "Колос" 2 : 0 Академія "Ч.Дніпро"
  27-05-2017 16:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 3 "Альтаїр"

6 тур 03-06-2017 17:00 "Спартак" 0 : 6 УТК
  03-06-2017 17:00 "Уманьферммаш" 1 : 2 "Колос"
  03-06-2017 17:00 "Олімп" 1 : 0 "Златокрай-2017"
  03-06-2017 17:00 "Авангард" 1 : 5 "ЛНЗ-Лебедин"
  03-06-2017 17:00 "Альтаїр" 4 : 2 "Базис"

7 тур 10-06-2017 17:00 "Колос" 2 : 1 "Олімп"
  10-06-2017 17:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 0 "Уманьферммаш"
  10-06-2017 17:00 "Златокрай-2017" 4 : 2 "Авангард"
  10-06-2017 17:00 УТК 1 : 1 "Альтаїр"
  14-06-2017 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 11 : 0 "Спартак"

8 тур 17-06-2017 17:00 "Олімп" 1 : 0 "Росава-Наша Ряба"
  17-06-2017 17:00 "Альтаїр" 1 : 1 "ЛНЗ-Лебедин"
  17-06-2017 17:00 "Златокрай-2017" 3 : 2 "Колос"
  17-06-2017 17:00 "Авангард" 1 : 0 "Спартак"
  17-06-2017 17:00 Академія "Ч.Дніпро" 1 : 1 УТК
  17-06-2017 17:00 "Уманьферммаш" 1 : 4 "Базис"

7 тур 20-06-2017 17:00 "Базис" 3 : 2 Академія "Ч.Дніпро"

9 тур 24-06-2017 17:00 "Спартак" 1 : 3 "Альтаїр"
  24-06-2017 17:00 "Базис" 1 : 0 "Олімп"
  24-06-2017 17:00 УТК 0 : 1 "Уманьферммаш"
  24-06-2017 17:00 "Колос" 7 : 1 "Авангард"
  24-06-2017 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 6 : 0 Академія "Ч.Дніпро"
  24-06-2017 17:00 "Росава-Наша Ряба" 1 : 4 "Златокрай-2017"

10тур 28-06-2017 18:00 Академія "Ч.Дніпро" 5 : 0 "Спартак"
  01-07-2017 12:00 "Авангард" 0 : 7 "Альтаїр"
  01-07-2017 17:00 "Златокрай-2017" 5 : 4 "Базис"
  01-07-2017 17:00 "Колос" 1 : 0 "Росава-Наша Ряба"
  01-07-2017 17:00 "Уманьферммаш" 1 : 2 "ЛНЗ-Лебедин"
  01-07-2017 17:00 "Олімп" 1 : 5 УТК

6 тур 05-07-2017 17:00 Академія "Ч.Дніпро" 1 : 1 "Росава-Наша Ряба"

11тур 08-07-2017 17:00 УТК 3 : 0 "Златокрай-2017"
  08-07-2017 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 5 : 1 "Олімп"
  08-07-2017 17:00 Академія "Ч.Дніпро" 1 : 2 "Альтаїр"
  08-07-2017 17:00 "Спартак" 0 : 7 "Уманьферммаш"
  08-07-2017 17:00 "Росава-Наша Ряба" 2 : 3 "Авангард"
  08-07-2017 17:00 "Базис" 6 : 3 "Колос"

5 тур 15-07-2017 17:00 УТК 1 : 0 "ЛНЗ-Лебедин"
  15-07-2017 17:00 "Базис" 7 : 1 "Спартак"

12тур 19-08-2017 17:00 "Спартак" 0 : 2 "Олімп"
  19-08-2017 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 4 : 0 "Златокрай-2017"
  19-08-2017 17:00 "Авангард" 3 : 0 Академія "Ч.Дніпро"
  19-08-2017 17:00 УТК 3 : 1 "Колос"
  19-08-2017 17:00 "Альтаїр" 1 : 1 "Уманьферммаш"
  19-08-2017 17:00 "Базис" 0 : 0 "Росава-Наша Ряба"

13тур 24-08-2017 16:00 "Уманьферммаш" 1 : 0 Академія "Ч.Дніпро"
  26-08-2017 17:00 "Базис" 3 : 2 "Авангард"
  26-08-2017 17:00 "Олімп" 0 : 0 "Альтаїр"
  26-08-2017 17:00 "Росава-Наша Ряба" 1 : 1 УТК
  26-08-2017 17:00 "Колос" 2 : 2 "ЛНЗ-Лебедин"
  26-08-2017 17:00 "Златокрай-2017" 3 : 0 "Спартак"

14тур 02-09-2017 17:00 "Альтаїр" 1 : 1 "Златокрай-2017"
  02-09-2017 17:00 "Спартак" 0 : 2 "Колос"
  02-09-2017 17:00 "Авангард" 2 : 2 "Уманьферммаш"
  02-09-2017 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 2 : 0 "Росава-Наша Ряба"
  02-09-2017 17:00 Академія "Ч.Дніпро" 2 : 2 "Олімп"
  02-09-2017 17:00 УТК 2 : 1 "Базис"

15тур 09-09-2017 16:00 УТК 2 : 1 "Авангард"
  09-09-2017 16:00 "Златокрай-2017" 4 : 1 Академія "Ч.Дніпро"
  09-09-2017 16:00 "Базис" 1 : 1 "ЛНЗ-Лебедин"
  09-09-2017 16:00 "Олімп" 1 : 2 "Уманьферммаш"
  09-09-2017 16:00 "Росава-Наша Ряба" 4 : 0 "Спартак"
  09-09-2017 16:00 "Колос" 1 : 2 "Альтаїр"

16тур 16-09-2017 16:00 Академія "Ч.Дніпро" 0 : 3 "Колос"
  16-09-2017 16:00 "Альтаїр" 1 : 0 "Росава-Наша Ряба"
  16-09-2017 16:00 "Авангард" 1 : 2 "Олімп"
  16-09-2017 16:00 "Спартак" 2 : 6 "Базис"
  16-09-2017 16:00 "Уманьферммаш" 0 : 0 "Златокрай-2017"
  16-09-2017 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" 1 : 1 УТК

17тур 23-09-2017 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" 11 : 2 "Авангард"
  23-09-2017 16:00 "Колос" 0 : 1 "Уманьферммаш"
  23-09-2017 16:00 УТК 4 : 1 "Спартак"
  23-09-2017 16:00 "Златокрай-2017" 2 : 0 "Олімп"
  23-09-2017 16:00 "Базис" 0 : 0 "Альтаїр"
  23-09-2017 16:00 "Росава-Наша Ряба" 4 : 0 Академія "Ч.Дніпро"

18тур 30-09-2017 13:00 "Спартак" 0 : 3 "ЛНЗ-Лебедин"
  30-09-2017 16:00 "Уманьферммаш" 0 : 1 "Росава-Наша Ряба"
  30-09-2017 16:00 Академія "Ч.Дніпро" 1 : 4 "Базис"
  30-09-2017 16:00 "Авангард" 1 : 0 "Златокрай-2017"
  30-09-2017 16:00 "Альтаїр" 1 : 1 УТК
  30-09-2017 16:00 "Олімп" 2 : 0 "Колос"

19тур 07-10-2017 15:00 "Росава-Наша Ряба" 3 : 0 "Олімп"
  07-10-2017 15:00 "Спартак" 1 : 1 "Авангард"
  07-10-2017 15:00 "Колос" 2 : 3 "Златокрай-2017"
  07-10-2017 15:00 УТК 6 : 1 Академія "Ч.Дніпро"
  07-10-2017 15:00 "Базис" 0 : 2 "Уманьферммаш"
  08-10-2017 15:00 "ЛНЗ-Лебедин" 6 : 0 "Альтаїр"

20тур 14-10-2017 15:00 "Олімп" 1 : 2 "Базис"
  14-10-2017 15:00 "Уманьферммаш" 1 : 0 УТК
  14-10-2017 15:00 "Авангард" 0 : 0 "Колос"
  14-10-2017 15:00 Академія "Ч.Дніпро" 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин"
  14-10-2017 15:00 "Златокрай-2017" 1 : 0 "Росава-Наша Ряба"
  14-10-2017 15:00 "Альтаїр" 8 : 0 "Спартак"

21тур 21-10-2017 15:00 "Альтаїр" - : - "Авангард"
  21-10-2017 15:00 "Базис" - : - "Златокрай-2017"
  21-10-2017 15:00 "Спартак" - : - Академія "Ч.Дніпро"
  21-10-2017 15:00 "Росава-Наша Ряба" - : - "Колос"
  21-10-2017 15:00 "ЛНЗ-Лебедин" - : - "Уманьферммаш"
  21-10-2017 15:00 УТК - : - "Олімп"

22тур 28-10-2017 15:00 "Златокрай-2017" - : - УТК
  28-10-2017 15:00 "Олімп" - : - "ЛНЗ-Лебедин"
  28-10-2017 15:00 "Авангард" - : - "Росава-Наша Ряба"
  28-10-2017 15:00 "Уманьферммаш" - : - "Спартак"
  28-10-2017 15:00 "Колос" - : - "Базис"
  28-10-2017 15:00 "Альтаїр" - : - Академія "Ч.Дніпро"
До уваги!

                        logo futzal oblast

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ:

у чемпіонаті Черкаської області з футзалу у трьох лігах – екстраліга,
вища ліга і І ліга
Місце проведення матчів чемпіонату:
м.Черкаси, Палац спорту
«Будівельник» (пр. Хіміків, 50/1).
Тривалість змагань: 
листопад 2017 р. – березень 2018 р.
Вартість заявочного внеску8400 грн.
Прийом заявок та оплата заявочного внеску: до 01.11.2017 р.
Контактні телефони: 
063-134-44-21; 097-288-51-20 
До участі у змаганнях команди допускаються лише після оплати заявочного внеску у повному обсязі – 100%! 
 
у розіграші Кубка Черкащини з футзалу
Змагання пройдуть у кілька етапів: від зональних змагань за територіальним принципом до проведення фінальної частини і не перетинатимуться з проведенням ігор у чемпіонаті області
(екстраліга, вища та перша ліги)
ОСОБЛИВІСТЮ ПРОВЕДЕННЯ КУБКА Є НАСТУПНЕ:
 - команди-учасники цих змагань мають формуватимуться ВИКЛЮЧНО із гравців, які зареєстровані у своєму районі не менше 1 року та особи, які є уродженцями цього населеного пункту, але проживають у іншому місті;
- матчі можуть проводитися як у закритих залах так і на відкритих футбольних майданчиках розміром 40 м х 20 м; 
Тривалість змагань: 
листопад 2017 р. – березень 2018 р.
Прийом заявок та оплата заявочного внеску: до 01.11.2017 р.
 Контактні телефони: 
093-519-35-45; 097-941-66-31 
 
у чемпіонаті Черкащини з футзалу у таких вікових категоріях – U-13 (2005-2006 р.н) та U-11 (2007-2008 р.н).
Турнір пройде у два етапи: зональні змагання за територіальним
принципом та фінальна частина.
Тривалість змагань:
грудень 2017 р. - березень 2018 р.
Прийом заявок: до 7 листопада 2017 р.
Контактний телефон: 067-398-44-10.
Вартість заявочного внеску: 300 грн.

 

у чемпіонаті Черкасько області серед ветеранів

 Змагання пройдуть у наступних вікових групах: 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+.

 За команди можуть грати футзалісти зареєстровані (прописані) у Черкаській області та особи, які народилися на Черкащині, а зараз проживають за її межами!

 Тривалість змаганнь серед команд 35+ і 40+: 2 грудня 2017 р. – січень 2018 р. (підтвердження надати до 15.11.2017 р.

У команді 35+ має бути наймолодші гравці 1983 р.н., а у команді 40+ - наймолодші гравці 1978 р.н.)

 Тривалість змагань серед команд 45+ і 50+: січень-лютий 2018 р.

 Тривалість змагань серед команд 55+ і 60+: лютий-березень 2018 р.

 Гравці старшої вікової групи можуть грати за команду меншої вікової групи. Але гравець на сезон має право бути заявленим лише за одну команду своєї або меншої вікової категорії.

 Відповідальна особа: Зубко Микола Миколайович (тел:096-495-21-25)

АНОНС

                    bizness-liga

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на зимову

«Бізнес-лігу» з футзалу

у дивизіонах «Ліга брендів» та «Корпоративна ліга»

Місце проведення змагань:

м. Черкаси,

КП «Центральний стадіон,

 спортивний зал СК «Сокіл»

Турнір проходитиме з листопада

2017 р. по березень 2018 р.

Прийом заявок на участь у змаганнях до 01.11.2017 р.

Контактні телефони: 063-134-44-21; 097-288-51-20 

Детальніше

фк черкаси4

Афіша

plakat futzal

freya

tenis

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"