Вхід на сайт


Чемпіонат Черкаської області з футболу. Вища ліга 2017
Print
1 тур 29-04-2017 16:00 Академія "Ч.Дніпро" 2 : 0 "Авангард"
  29-04-2017 16:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 2 "Базис"
  29-04-2017 16:00 "Олімп" 1 : 1 "Спартак"
  29-04-2017 16:00 "Уманьферммаш" 4 : 3 "Альтаїр"
  29-04-2017 16:00 "Златокрай-2017" 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин"
  29-04-2017 16:00 "Колос" 1 : 6 УТК

2 тур 06-05-2017 16:00 "Альтаїр" 3 : 0 "Олімп"
  06-05-2017 16:00 "Авангард" 2 : 3 "Базис"
  06-05-2017 16:00 Академія "Ч.Дніпро" 0 : 1 "Уманьферммаш"
  06-05-2017 16:00 УТК 3 : 1 "Росава-Наша Ряба"
  06-05-2017 16:00 "Спартак" 0 : 3 "Златокрай-2017"
  06-05-2017 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" 2 : 1 "Колос"

3 тур 13-05-2017 16:00 "Колос" 5 : 0 "Спартак"
  13-05-2017 16:00 "Златокрай-2017" 3 : 1 "Альтаїр"
  13-05-2017 16:00 "Росава-Наша Ряба" 3 : 8 "ЛНЗ-Лебедин"
  13-05-2017 16:00 "Уманьферммаш" 2 : 1 "Авангард"
  13-05-2017 16:00 "Базис" 1 : 2 УТК
  13-05-2017 16:00 "Олімп" 1 : 1 Академія "Ч.Дніпро"

4 тур 20-05-2017 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" 2 : 0 "Базис"
  20-05-2017 16:00 "Спартак" 1 : 3 "Росава-Наша Ряба"
  20-05-2017 16:00 "Альтаїр" 5 : 2 "Колос"
  20-05-2017 16:00 Академія "Ч.Дніпро" 1 : 0 "Златокрай-2017"
  20-05-2017 16:00 "Авангард" 1 : 2 УТК
  20-05-2017 16:00 "Уманьферммаш" 1 : 0 "Олімп"

5 тур 27-05-2017 16:00 "Олімп" 3 : 2 "Авангард"
  27-05-2017 16:00 "Златокрай-2017" 1 : 0 "Уманьферммаш"
  27-05-2017 16:00 "Колос" 2 : 0 Академія "Ч.Дніпро"
  27-05-2017 16:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 3 "Альтаїр"

6 тур 03-06-2017 17:00 "Спартак" 0 : 6 УТК
  03-06-2017 17:00 "Уманьферммаш" 1 : 2 "Колос"
  03-06-2017 17:00 "Олімп" 1 : 0 "Златокрай-2017"
  03-06-2017 17:00 "Авангард" 1 : 5 "ЛНЗ-Лебедин"
  03-06-2017 17:00 "Альтаїр" 4 : 2 "Базис"

7 тур 10-06-2017 17:00 "Колос" 2 : 1 "Олімп"
  10-06-2017 17:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 0 "Уманьферммаш"
  10-06-2017 17:00 "Златокрай-2017" 4 : 2 "Авангард"
  10-06-2017 17:00 УТК 1 : 1 "Альтаїр"
  14-06-2017 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 11 : 0 "Спартак"

8 тур 17-06-2017 17:00 "Олімп" 1 : 0 "Росава-Наша Ряба"
  17-06-2017 17:00 "Альтаїр" 1 : 1 "ЛНЗ-Лебедин"
  17-06-2017 17:00 "Златокрай-2017" 3 : 2 "Колос"
  17-06-2017 17:00 "Авангард" 1 : 0 "Спартак"
  17-06-2017 17:00 Академія "Ч.Дніпро" 1 : 1 УТК
  17-06-2017 17:00 "Уманьферммаш" 1 : 4 "Базис"

7 тур 20-06-2017 17:00 "Базис" 3 : 2 Академія "Ч.Дніпро"

9 тур 24-06-2017 17:00 "Спартак" 1 : 3 "Альтаїр"
  24-06-2017 17:00 "Базис" 1 : 0 "Олімп"
  24-06-2017 17:00 УТК 0 : 1 "Уманьферммаш"
  24-06-2017 17:00 "Колос" 7 : 1 "Авангард"
  24-06-2017 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 6 : 0 Академія "Ч.Дніпро"
  24-06-2017 17:00 "Росава-Наша Ряба" 1 : 4 "Златокрай-2017"

10тур 28-06-2017 18:00 Академія "Ч.Дніпро" 5 : 0 "Спартак"
  01-07-2017 12:00 "Авангард" 0 : 7 "Альтаїр"
  01-07-2017 17:00 "Златокрай-2017" 5 : 4 "Базис"
  01-07-2017 17:00 "Колос" 1 : 0 "Росава-Наша Ряба"
  01-07-2017 17:00 "Уманьферммаш" 1 : 2 "ЛНЗ-Лебедин"
  01-07-2017 17:00 "Олімп" 1 : 5 УТК

6 тур 05-07-2017 17:00 Академія "Ч.Дніпро" 1 : 1 "Росава-Наша Ряба"

11тур 08-07-2017 17:00 УТК 3 : 0 "Златокрай-2017"
  08-07-2017 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 5 : 1 "Олімп"
  08-07-2017 17:00 Академія "Ч.Дніпро" 1 : 2 "Альтаїр"
  08-07-2017 17:00 "Спартак" 0 : 7 "Уманьферммаш"
  08-07-2017 17:00 "Росава-Наша Ряба" 2 : 3 "Авангард"
  08-07-2017 17:00 "Базис" 6 : 3 "Колос"

5 тур 15-07-2017 17:00 УТК 1 : 0 "ЛНЗ-Лебедин"
  15-07-2017 17:00 "Базис" 7 : 1 "Спартак"

12тур 19-08-2017 17:00 "Спартак" 0 : 2 "Олімп"
  19-08-2017 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 4 : 0 "Златокрай-2017"
  19-08-2017 17:00 "Авангард" 3 : 0 Академія "Ч.Дніпро"
  19-08-2017 17:00 УТК 3 : 1 "Колос"
  19-08-2017 17:00 "Альтаїр" 1 : 1 "Уманьферммаш"
  19-08-2017 17:00 "Базис" 0 : 0 "Росава-Наша Ряба"

13тур 24-08-2017 16:00 "Уманьферммаш" 1 : 0 Академія "Ч.Дніпро"
  26-08-2017 17:00 "Базис" 3 : 2 "Авангард"
  26-08-2017 17:00 "Олімп" 0 : 0 "Альтаїр"
  26-08-2017 17:00 "Росава-Наша Ряба" 1 : 1 УТК
  26-08-2017 17:00 "Колос" 2 : 2 "ЛНЗ-Лебедин"
  26-08-2017 17:00 "Златокрай-2017" 3 : 0 "Спартак"

14тур 02-09-2017 17:00 "Альтаїр" 1 : 1 "Златокрай-2017"
  02-09-2017 17:00 "Спартак" 0 : 2 "Колос"
  02-09-2017 17:00 "Авангард" 2 : 2 "Уманьферммаш"
  02-09-2017 17:00 "ЛНЗ-Лебедин" 2 : 0 "Росава-Наша Ряба"
  02-09-2017 17:00 Академія "Ч.Дніпро" 2 : 2 "Олімп"
  02-09-2017 17:00 УТК 2 : 1 "Базис"

15тур 09-09-2017 16:00 УТК 2 : 1 "Авангард"
  09-09-2017 16:00 "Златокрай-2017" 4 : 1 Академія "Ч.Дніпро"
  09-09-2017 16:00 "Базис" 1 : 1 "ЛНЗ-Лебедин"
  09-09-2017 16:00 "Олімп" 1 : 2 "Уманьферммаш"
  09-09-2017 16:00 "Росава-Наша Ряба" 4 : 0 "Спартак"
  09-09-2017 16:00 "Колос" 1 : 2 "Альтаїр"

16тур 16-09-2017 16:00 Академія "Ч.Дніпро" 0 : 3 "Колос"
  16-09-2017 16:00 "Альтаїр" 1 : 0 "Росава-Наша Ряба"
  16-09-2017 16:00 "Авангард" 1 : 2 "Олімп"
  16-09-2017 16:00 "Спартак" 2 : 6 "Базис"
  16-09-2017 16:00 "Уманьферммаш" 0 : 0 "Златокрай-2017"
  16-09-2017 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" 1 : 1 УТК

17тур 23-09-2017 16:00 "ЛНЗ-Лебедин" 11 : 2 "Авангард"
  23-09-2017 16:00 "Колос" 0 : 1 "Уманьферммаш"
  23-09-2017 16:00 УТК 4 : 1 "Спартак"
  23-09-2017 16:00 "Златокрай-2017" 2 : 0 "Олімп"
  23-09-2017 16:00 "Базис" 0 : 0 "Альтаїр"
  23-09-2017 16:00 "Росава-Наша Ряба" 4 : 0 Академія "Ч.Дніпро"

18тур 30-09-2017 13:00 "Спартак" 0 : 3 "ЛНЗ-Лебедин"
  30-09-2017 16:00 "Уманьферммаш" 0 : 1 "Росава-Наша Ряба"
  30-09-2017 16:00 Академія "Ч.Дніпро" 1 : 4 "Базис"
  30-09-2017 16:00 "Авангард" 1 : 0 "Златокрай-2017"
  30-09-2017 16:00 "Альтаїр" 1 : 1 УТК
  30-09-2017 16:00 "Олімп" 2 : 0 "Колос"

19тур 07-10-2017 15:00 "Росава-Наша Ряба" 3 : 0 "Олімп"
  07-10-2017 15:00 "Спартак" 1 : 1 "Авангард"
  07-10-2017 15:00 "Колос" 2 : 3 "Златокрай-2017"
  07-10-2017 15:00 УТК 6 : 1 Академія "Ч.Дніпро"
  07-10-2017 15:00 "Базис" 0 : 2 "Уманьферммаш"
  08-10-2017 15:00 "ЛНЗ-Лебедин" 6 : 0 "Альтаїр"

20тур 14-10-2017 15:00 "Олімп" 1 : 2 "Базис"
  14-10-2017 15:00 "Уманьферммаш" 1 : 0 УТК
  14-10-2017 15:00 "Авангард" 0 : 0 "Колос"
  14-10-2017 15:00 Академія "Ч.Дніпро" 0 : 2 "ЛНЗ-Лебедин"
  14-10-2017 15:00 "Златокрай-2017" 1 : 0 "Росава-Наша Ряба"
  14-10-2017 15:00 "Альтаїр" 8 : 0 "Спартак"

21тур 21-10-2017 15:00 "Альтаїр" 0 : 1 "Авангард"
  21-10-2017 15:00 "Базис" 1 : 0 "Златокрай-2017"
  21-10-2017 15:00 "Спартак" 1 : 2 Академія "Ч.Дніпро"
  21-10-2017 15:00 "Росава-Наша Ряба" 0 : 0 "Колос"
  21-10-2017 15:00 "ЛНЗ-Лебедин" 4 : 0 "Уманьферммаш"
  21-10-2017 15:00 УТК 5 : 0 "Олімп"

22тур 28-10-2017 15:00 "Златокрай-2017" 0 : 3 УТК
  28-10-2017 15:00 "Олімп" 0 : 4 "ЛНЗ-Лебедин"
  28-10-2017 15:00 "Авангард" 1 : 1 "Росава-Наша Ряба"
  28-10-2017 15:00 "Уманьферммаш" 4 : 1 "Спартак"
  28-10-2017 15:00 "Колос" 2 : 4 "Базис"
  28-10-2017 15:00 "Альтаїр" 3 : 0 Академія "Ч.Дніпро"
Футзал. Чемпіонат України. І ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 АРПІ 4 20 - 9 12
2 "СумДУ" 4 11 - 17 6
3 МКВ 4 12 - 14 3
4 "Дніпро" 4 12 - 15 3
Чемпіонат обл. Екстраліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Дніпро» 4 11 - 5 9
2 «Шарм» 4 6 - 2 8
3 «Цетус» 4 10 - 3 7
4 «Шевченків край» 4 9 - 4 7
5 «ПП Валюк» 3 3 - 2 5
6 «Рувер» 3 6 - 7 4
7 «TITAN» 3 2 - 7 2
8 «Одна Родина» 3 4 - 11 1
9 «Арка-UKRAVIT» 4 4 - 14 0
Чемпіонат обл. Вища ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Катеринопіль» 4 17 - 10 9
2 «Яснозір’я» 4 17 - 10 9
3 «Громада» 4 15 - 14 9
4 «Рятівник» 3 14 - 11 7
5 «Хімелектробуд» 3 8 - 3 6
6 «ПД Пивас» 4 11 - 11 6
7 «Росава-Наша Ряба» 4 8 - 10 6
8 «Шевченків край-2» 4 8 - 14 3
9 «Металіст» 4 5 - 12 3
10 «Митниця» 3 5 - 8 1
11 «Слобода» 3 2 - 7 0
Чемпіонат обл. Перша ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Капрі-Трейд» 4 17 - 4 12
2 Шполабудматеріали 4 16 - 6 10
3 «Сміла» 4 16 - 9 8
4 «Альянс» 4 8 - 9 7
5 «Будище» 3 16 - 13 6
6 «Косарі» 4 9 - 9 6
7 «Зоря» 4 19 - 20 6
8 Олімп-Елеваторторг 3 6 - 7 3
9 «Мрія» 3 5 - 13 0
10 «Михайлівка» 3 6 - 17 0
11 «Мелагрейн» 4 3 - 14 0
Зимова Бізнес-ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 ФК «Черкаси» 3 20 - 3 9
2 «Юрія-Фарм» 3 11 - 4 7
3 «Фотоприлад» 2 8 - 3 6
4 «Юрія-Фарм-ВМВ» 3 5 - 7 6
5 «Черкасигаз» 3 8 - 3 4
6 «Пламет» 3 3 - 9 3
7 «Патріоти» 2 3 - 5 0
8 CHEMICAL 2 5 - 11 0
9 «Телеперформенс» 3 3 - 21 0

freya

турнір 8х8

tenis

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"