Вхід на сайт


29 квітня стартує Чемпіонат Черкащини з футболу (Вища ліга)
Написав Администратор Черкаський Спорт   
Понеділок, 24 квітня 2017, 11:19

220417 u1

Пропонуємо до вашої уваги склад учасників та календар матчів першого кола Чемпіонату Черкаської області:

 

1. «ЛНЗ-Лебедин» Лебедин

2. «Уманьферммаш» Умань

3. СК «Базис» Кочубіївка

4. УТК Уманський р-н

  1. 5. «Альтаїр» Драбів
  2. 6. «Академія-Черкаський Дніпро» Білозір’я
  3. 7. «Златокрай-2017» Золотоніський р-н
  4. 8. «Росава-Наша Ряба» Степанці

9. «Олімп» Кам’янка

10. «Авангард» Монастирище

11. «Спартак» Золотоноша

  1. 12. «Колос» Чорнобай

1 тур, 29 квітня (субота)

«Академія-Черкаський Дніпро» – «Авангард»

«Уманьферммаш» – «Альтаїр»

«Олімп» – «Спартак»

«Златокрай-2017» – «ЛНЗ-Лебедин»

«Колос» – УТК 

«Росава-Наша Ряба» – СК «Базис»

 

2 тур, 6 травня (субота)

«Авангард» – СК «Базис»

УТК – «Росава-Наша Ряба»

«ЛНЗ-Лебедин» – «Колос»

«Спартак» – «Златокрай-2017»

«Альтаїр» – «Олімп»

«Академія-Черкаський Дніпро» – «Уманьферммаш»

 

3 тур, 13 травня (субота)

«Уманьферммаш» – «Авангард»

«Олімп» – «Академія-Черкаський Дніпро»

«Златокрай-2017» – «Альтаїр»

«Колос» – «Спартак»  

«Росава-Наша Ряба» – «ЛНЗ-Лебедин»

СК «Базис» – УТК

 

4 тур, 20 травня (субота)

«Авангард» – УТК

«ЛНЗ-Лебедин» – СК «Базис»

«Спартак» – «Росава-Наша Ряба»

«Альтаїр» – «Колос»

«Академія-Черкаський Дніпро» – «Златокрай-2017»

«Уманьферммаш» – «Олімп»

                                         

5 тур, 27 травня (субота)

«Олімп» – «Авангард»

«Златокрай-2017» – «Уманьферммаш»

«Колос» – «Академія-Черкаський Дніпро»

«Росава-Наша Ряба» – «Альтаїр»  

СК «Базис» – «Спартак»

УТК – «ЛНЗ-Лебедин»

 

6 тур, 3 червня (субота)

«Авангард» – «ЛНЗ-Лебедин»

«Спартак» – «УТК»

«Альтаїр» – СК «Базис» 

«Академія-Черкаський Дніпро» – «Росава-Наша Ряба»

«Уманьферммаш» – «Колос»

«Олімп» – «Златокрай-2017»

 

7 тур, 10 червня (субота)

«Златокрай-2017» – «Авангард»

«Колос» – «Олімп»

«Росава-Наша Ряба» – «Уманьферммаш»

СК «Базис» – «Академія-Черкаський Дніпро»

УТК – «Альтаїр»

«ЛНЗ-Лебедин» – «Спартак»

 

8 тур, 17 червня (субота)

«Авангард» – «Спартак»

«Альтаїр» – «ЛНЗ-Лебедин»

«Академія-Черкаський Дніпро» – УТК

«Уманьферммаш» – СК «Базис»

«Олімп» – «Росава-Наша Ряба»

«Златокрай-2017» – «Колос»

 

9 тур, 24 червня (субота)

«Колос» – «Авангард»  

«Росава-Наша Ряба» – «Златокрай-2017»

СК «Базис» – «Олімп»

УТК – «Уманьферммаш»

«ЛНЗ-Лебедин» – «Академія-Черкаський Дніпро»

«Спартак» – «Альтаїр»

 

10 тур, 1 липня (субота)

«Авангард» – «Альтаїр»

«Академія-Черкаський Дніпро» – «Спартак»  

«Уманьферммаш» – «ЛНЗ-Лебедин»

«Олімп» – УТК

«Златокрай-2017» – СК «Базис»

«Колос» – «Росава-Наша Ряба»

 

11 тур, 8 липня (субота)

«Росава-Наша Ряба» – «Авангард»

СК «Базис» – «Колос»  

УТК – «Златокрай-2017»

«ЛНЗ-Лебедин» – «Олімп» 

«Спартак» – «Уманьферммаш»

«Альтаїр» – «Академія-Черкаський Дніпро» 

 

Початок матчів:

1, 2, 3, 4, 5 тури – о 16-00 год.

6, 7, 8, 9, 10, 11  тури – о 17-00 год.

 

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"