Вхід на сайт


Календар чемпіонату Черкаської області з футболу (вища ліга)
Написав Administrator   
П'ятниця, 22 квітня 2016, 12:35

Головне футбольне змагання області розпочнеться 30 квітня.

 

КАЛЕНДАР чмпіонату Черкаської області з футболу 2016 року серед команд вищої ліги

ПЕРШЕ  КОЛО

Початок матчів:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 тури – о 16:00 год.

8, 9, 10, 11, 12, 13 тури – о 17:00 год.

 

Надалі календар можна переглянути у рубриці Футбол - чемпіонат області - вища ліга - календар

 

1 тур 30 квітня (субота)

ФК "Спартак" – "Альтаїр"

"Олімп" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2" 

ФК "Шевченків край" – "УТК-Ятрань" 

"Базис" – ФК "Уманьферммаш"

ФК "Авангард" – "Росава-Наша Ряба"

ФК "Ретро" –  "Лідер"

"ЛНЗ-Лебедин" пропускає  

 

2 тур 7 травня (субота)

"Росава-Наша Ряба" – ФК "Ретро"

ФК "Уманьферммаш" – ФК "Авангард"

"УТК-Ятрань" – "Базис"

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – ФК "Шевченків край"   

"Альтаїр" – "Олімп"

"ЛНЗ-Лебедин" – ФК "Спартак"

"Лідер" пропускає

 

Матчі другого туру за участю команд-учасниць 1/2 розіграшу Кубку області – 9 травня

 

3 тур 14 травня (субота)                 

"Олімп" – "ЛНЗ-Лебедин"

ФК "Шевченків край" – "Альтаїр"

"Базис" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2"

ФК "Авангард" – "УТК-Ятрань" 

ФК "Ретро" – ФК "Уманьферммаш"

"Лідер" – "Росава-Наша Ряба"

ФК "Спартак" пропускає

             

4 тур 21 травня (субота)

ФК "Уманьферммаш" – "Лідер"

"УТК-Ятрань" – ФК "Ретро"

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – ФК "Авангард"

"Альтаїр" – "Базис"

"ЛНЗ-Лебедин" – ФК "Шевченків край"

ФК "Спартак" – "Олімп"

"Росава-Наша Ряба" пропускає

 

5 тур 28 травня (субота)

ФК "Шевченків край" – ФК "Спартак"

"Базис" –  "ЛНЗ-Лебедин"

ФК "Авангард" – "Альтаїр"

ФК "Ретро" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2" 

"Лідер" – "УТК-Ятрань"

"Роса-Наша Ряба" – ФК "Уманьферммаш"

"Олімп" пропускає

                                   

6 тур 4 червня (субота)

"УТК-Ятрань" – "Росава-Наша Ряба"

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – "Лідер"

"Альтаїр" – ФК "Ретро" 

"ЛНЗ-Лебедин" – ФК "Авангард"

ФК "Спартак" – "Базис"

"Олімп" – ФК "Шевченків край"

ФК "Уманьферммаш" пропускає

                          

7 тур 11 червня (субота)

"Базис" – "Олімп"

ФК "Авангард" – ФК "Спартак"

ФК "Ретро" – "ЛНЗ-Лебедин"

"Лідер" – "Альтаїр"

"Росава-Наша Ряба" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2"

ФК "Уманьферммаш" – "УТК-Ятрань"

ФК "Шевченків край" пропускає

                                   

8 тур 18 червня (субота)

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – ФК "Уманьферммаш"

"Альтаїр" –  "Росава-Наша Ряба"

"ЛНЗ-Лебедин" – "Лідер"

ФК "Спартак" – ФК "Ретро"

"Олімп" – ФК "Авангард"

ФК "Шевченків край" – "Базис"

"УТК-Ятрань" пропускає

                                      

9 тур 25 червня (субота)

ФК "Авангард" – ФК "Шевченків край" 

ФК "Ретро" – "Олімп"

"Лідер" – ФК "Спартак"

"Росава-Наша Ряба" – "ЛНЗ-Лебедин"

ФК "Уманьферммаш" – "Альтаїр"

"УТК-Ятрань" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2"

"Базис" пропускає

                                                       

10 тур 2 липня (субота)

"Альтаїр" – "УТК-Ятрань"

"ЛНЗ-Лебедин" – ФК "Уманьферммаш"

ФК "Спартак" – "Росава-Наша Ряба"

"Олімп" – "Лідер"

ФК "Шевченків край" – ФК "Ретро"

"Базис" – ФК "Авангард»

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" пропускає

 

11 тур 9 липня (субота)

ФК "Ретро" – "Базис" 

"Лідер" – ФК "Шевченків край" 

"Росава-Наша Ряба" – "Олімп"

ФК "Уманьферммаш" – ФК "Спартак"

"УТК-Ятрань" – "ЛНЗ-Лебедин"

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – "Альтаїр"

ФК "Авангард" пропускає

 

12 тур 16 липня (субота)

"ЛНЗ-Лебедин" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2"

ФК "Спартак" – "УТК-Ятрань"

"Олімп" – ФК "Уманьферммаш"

ФК "Шевченків край" – "Росава-Наша Ряба"

"Базис" – "Лідер"

ФК "Авангард" – ФК "Ретро"

"Альтаїр" пропускає

                                      

13 тур 23 липня (субота)

"Лідер" – ФК "Авангард" 

"Росава-Наша Ряба" – "Базис" 

ФК "Уманьферммаш" – ФК "Шевченків край"

"УТК-Ятрань" – "Олімп"

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – ФК "Спартак"

"Альтаїр" – "ЛНЗ-Лебедин"

ФК "Ретро" пропускає

 

 

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Банер300-250 1ghjj

Чемпіонат України. Перша ліга 16/17
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Іллічівець 22 38 - 14 52
2 Верес 22 44 - 20 46
3 Десна 22 30 - 16 44
4 Колос 22 36 - 24 39
5 Геліос 22 20 - 14 38
6 Нафтовик-Укрнафта 22 35 - 19 37
7 Арсенал-Київ 22 24 - 21 33
8 Черкаський Дніпро 22 21 - 21 33
9 Авангард 21 19 - 20 30
10 ФК Полтава 22 23 - 30 29
11 Оболонь-Бровар 22 25 - 25 27
12 Миколаїв 22 17 - 25 24
13 Гірник-Спорт 22 31 - 42 22
14 ПФК Суми 23 24 - 38 21
15 Буковина 20 17 - 24 20
16 Інгулець 22 21 - 34 20
17 Скала 22 15 - 29 17
18 Тернопіль 22 17 - 41 12
Футбол
Субота, 25 березня 2017 | 22 тур
 
Гірник-Спорт 5 : 2 Черкаський Дніпро
Баскетбол. Суперліга
Четвер, 16 березня 2017 | Третє коло
 
Черкаські Мавпи 67 : 61 Миколаїв

Банер SELECT

Ми в соціальних мережах

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"