Вхід на сайт


Календар ІІ кола чемпіонату Черкаської області з футболу (вища ліга)
Написав Administrator   
Понеділок, 25 липня 2016, 12:32

Друге коло чемпіонату області з футболу розпочнеться 20 серпня.

 

 

Початок матчів:      

14, 15, 16 тури – о 17-00 год

17, 18, 19, 20 тури – о 16-00 год

21, 22, 23, 24 тури - о 15:00 год

25, 26 тури – о 14-00 год

 

14 тур 20 серпня (субота)

"Альтаїр" – ФК "Спартак"

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – "Олімп" 

"УТК-Ятрань" – ФК "Шевченків край"

ФК "Уманьферммаш" – "Базис" 

"Росава-Наша Ряба" – ФК "Авангард" 

"Лідер" – ФК "Ретро" 

"ЛНЗ-Лебедин" –  вихідна   

                                   

15 тур 27 серпня (субота)

ФК "Ретро" – "Росава-Наша ряба" 

ФК "Авангард" – ФК "Уманьферммаш" 

"Базис" – "УТК-Ятрань" 

ФК "Шевченків край" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2"  

"Олімп" – "Альтаїр"  

ФК "Спартак" – "ЛНЗ-Лебедин"  

"Лідер" – вихідна

 

16 тур 3 вересня (субота)

"ЛНЗ-Лебедин" – "Олімп" 

"Альтаїр" – ФК "Шевченків край"  

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – "Базис"  

"УТК-Ятрань" – ФК "Авангард"  

ФК "Уманьферммаш" – ФК "Ретро"  

"Росава-Наша Ряба" – "Лідер"

ФК "Спартак" – вихідна

              

17 тур 10 вересня (субота)

"Лідер" – ФК "Уманьферммаш"  

ФК "Ретро" – "УТК-Ятрань"  

ФК "Авангард" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2"  

"Базис" – "Альтаїр"  

ФК "Шевченків край" – "ЛНЗ-Лебедин"  

"Олімп" – ФК "Спартак"  

"Росава-Наша Ряба" – вихідна

                                 

18 тур 17 вересня (субота)

ФК "Спартак" – ФК "Шевченків край"  

"ЛНЗ-Лебедин "– "Базис"  

"Альтаїр" – ФК "Авангард"  

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – ФК "Ретро"  

"УТК-Ятрань" – "Лідер"  

ФК "Уманьферммаш" – "Росава-Наша Ряба"  

"Олімп" – вихідна

 

19 тур 24 вересня (субота)

"Росава-Наша Ряба" – "УТК-Ятрань"  

"Лідер" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2"  

ФК "Ретро" – "Альтаїр" 

ФК "Авангард" – "ЛНЗ-Лебедин"  

"Базис" – ФК "Спартак" 

ФК "Шевченків край" – "Олімп"

ФК "Уманьферммаш" – вихідна

 

20 тур 1 жовтня (субота)

"Олімп" – "Базис"  

ФК "Спартак" – ФК "Авангард"  

"ЛНЗ-Лебедин" – ФК "Ретро"  

"Альтаїр" – "Лідер" 

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – "Росава-Наша Ряба"  

"УТК-Ятрань" – ФК "Уманьферммаш"  

ФК "Шевченків край" – вихідна

 

21 тур 8 жовтня (субота)

ФК "Уманьферммаш" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2"  

"Росава-Наша Ряба" – "Альтаїр"  

"Лідер" – "ЛНЗ-Лебедин" 

ФК "Ретро" – ФК "Спартак"  

ФК "Авангард" – "Олімп"  

"Базис" – ФК "Шевченків край"  

 "УТК-Ятрань" – вихідна

 

22 тур 15 жовтня (субота)

ФК "Шевченків край" – ФК "Авангард"  

"Олімп" – ФК "Ретро"  

ФК "Спартак" – "Лідер"  

"ЛНЗ-Лебедин" – "Росава-Наша Ряба"  

"Альтаїр" – ФК "Уманьферммаш"  

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – "УТК-Ятрань"  

"Базис" – вихідна 

 

23 тур 22 жовтня (субота)

"УТК-Ятрань" – "Альтаїр"  

ФК "Уманьферммаш" – "ЛНЗ-Лебедин"  

"Росава-Наша Ряба" – ФК "Спартак"  

"Лідер" – "Олімп"  

ФК "Ретро" – ФК "Шевченків край"  

ФК "Авангард» – "Базис"  

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – вихідна

 

24 тур 29 жовтня (субота)

"Базис"  – ФК "Ретро"  

ФК "Шевченків край" – "Лідер"    

"Олімп" – "Росава-Наша Ряба"  

ФК "Спартак" – ФК "Уманьферммаш"  

"ЛНЗ-Лебедин" – "УТК-Ятрань"  

"Альтаїр" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2"  

ФК "Авангард" – вихідна 

 

25 тур 5 листопада (субота)

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – "ЛНЗ-Лебедин"  

"УТК-Ятрань" – ФК "Спартак"  

ФК "Уманьферммаш" – "Олімп"  

"Росава-Наша Ряба" – ФК "Шевченків край"  

"Лідер" – "Базис"  

ФК "Ретро" – ФК "Авангард"  

"Альтаїр" – вихідна 

       

26 тур 12 листопада (субота)

ФК "Авангард" – "Лідер"    

"Базис" – "Росава-Наша Ряба"  

ФК "Шевченків край" – ФК "Уманьферммаш"  

"Олімп" – "УТК-Ятрань"  

ФК "Спартак" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2"  

"ЛНЗ-Лебедин" – "Альтаїр"  

ФК "Ретро" – вихідна

 

 

 

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Банер300-250 1ghjj

Чемпіонат України з футзалу. ІІ ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Солтекс м. Черкаси 3 20 - 5 9
2 МКВ м. Одеса 3 12 - 6 6
3 Рувер м. Черкаси 3 3 - 18 3
4 Епіцентр м. Черкаси 3 6 - 12 0
Чемпіонат України з футзалу (ЖІН)
Чемпіонат України з футзалу (ВНЗ)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 СК НУХТ м. Київ 1 6 - 4 3
2 Рятівник-ЧІПБ м. Черкаси 1 6 - 4 3
3 НПУ Драгоманова м. Київ 0 0 - 0 0
4 Сіверяни-АДПС м. Чернігів 2 8 - 12 0
Футбол
Субота, 19 листопада 2016 | 20 тур
 
Десна 1 : 1 Черкаський Дніпро
Баскетбол. Суперліга
Субота, 14 січня 2017 | Третє коло
 
Будівельник 76 : 68 Черкаські Мавпи
Чемпіонат області з футзалу

Екстра-ліга

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Солтекс 6 21 - 8 18
2 Цетус 6 19 - 12 13
3 ПП Валюк 6 9 - 9 10
4 Шарм 5 13 - 8 8
5 Одна Родина 6 17 - 18 8
6 ЛНЗ 6 14 - 14 7
7 Рувер 6 11 - 15 6
8 Енергія 5 12 - 13 5
9 Хімелектробуд 6 7 - 14 5
10 Епіцентр 6 4 - 16 1

Вища ліга

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Рятівник 4 13 - 6 12
2 Росава 6 23 - 12 11
3 Червона Слобода 5 22 - 13 11
4 Арка 5 20 - 15 10
5 Шевченків край 5 23 - 8 9
6 Яснозір’я 5 15 - 14 7
7 Мошни 5 13 - 21 6
8 ФК Черкаси 5 8 - 20 0
9 Спартак 6 10 - 38 0

Перша ліга

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Дніпро-80-Топ Дома 5 32 - 15 13
2 Шпола Будматеріали 6 23 - 19 11
3 Рось-ЧПТ 5 20 - 13 10
4 Юрія-фарм 5 34 - 28 10
5 Катеринопіль 5 20 - 14 9
6 Маїс 5 10 - 11 7
7 Матусів 6 15 - 25 6
8 Батьківщина 6 19 - 24 3
9 Мелагрейн 5 15 - 39 0
Зимова Епіцентр Бізнес-ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Солтекс 8 52 - 19 24
2 Епіцентр 9 39 - 19 22
3 Черкасигаз 9 42 - 25 19
4 Азот 8 49 - 21 18
5 Капрі-трейд 9 45 - 30 17
6 ФК Черкаси 9 45 - 40 15
7 Юрія-фарм 9 53 - 49 13
8 Солідарність 8 41 - 48 9
9 Фотоприлад 9 28 - 47 6
10 Ломастер 9 23 - 44 5
11 Патріоти 9 21 - 56 4
12 Нова Пошта 8 21 - 61 0
Чемпіонат Черкас із футзалу

Вища ліга

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Автомобіліст 10 51 - 22 28
2 SolTex 11 55 - 21 26
3 Епіцентр 10 40 - 29 20
4 Одна Родина 11 39 - 41 10
5 FC CHICAGO 10 25 - 32 9
6 Вектра 10 24 - 41 8
7 ЮГ-2000 10 20 - 68 2

Перша ліга. Група А

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Агро-старт 12 73 - 49 28
2 Острів 12 55 - 32 24
3 Карбон 12 49 - 33 20
4 SPD-Ukraine 12 55 - 42 20
5 Titan 12 43 - 31 20
6 МФК ЧФК 12 41 - 49 19
7 Луч 12 61 - 49 16
8 1000+1 ніч 12 36 - 47 15
9 Старий город 12 27 - 38 15
10 Альянс 12 34 - 36 13
11 ФК Білоусівка 12 43 - 67 10
12 Марсель 12 45 - 89 6

Перша ліга. Група Б

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Фортуна 12 64 - 33 27
2 Прометей 12 55 - 37 26
3 9вяточка 12 45 - 28 26
4 Аграрна партія 12 41 - 26 22
5 Юрист 12 53 - 42 21
6 Полікор 12 59 - 40 20
7 Іскра 12 45 - 37 19
8 Желєзяка 12 45 - 50 19
9 Промнафтокомбінат 12 48 - 45 14
10 ЧПТ 12 35 - 43 7
11 Авангард 12 30 - 58 7
12 УЗЕ 12 13 - 94 0

IMG 163734567

Ми в соціальних мережах

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"