Вхід на сайт


Календар ІІ кола чемпіонату Черкаської області з футболу (вища ліга)
Написав Administrator   
Понеділок, 25 липня 2016, 12:32

Друге коло чемпіонату області з футболу розпочнеться 20 серпня.

 

 

Початок матчів:      

14, 15, 16 тури – о 17-00 год

17, 18, 19, 20 тури – о 16-00 год

21, 22, 23, 24 тури - о 15:00 год

25, 26 тури – о 14-00 год

 

14 тур 20 серпня (субота)

"Альтаїр" – ФК "Спартак"

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – "Олімп" 

"УТК-Ятрань" – ФК "Шевченків край"

ФК "Уманьферммаш" – "Базис" 

"Росава-Наша Ряба" – ФК "Авангард" 

"Лідер" – ФК "Ретро" 

"ЛНЗ-Лебедин" –  вихідна   

                                   

15 тур 27 серпня (субота)

ФК "Ретро" – "Росава-Наша ряба" 

ФК "Авангард" – ФК "Уманьферммаш" 

"Базис" – "УТК-Ятрань" 

ФК "Шевченків край" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2"  

"Олімп" – "Альтаїр"  

ФК "Спартак" – "ЛНЗ-Лебедин"  

"Лідер" – вихідна

 

16 тур 3 вересня (субота)

"ЛНЗ-Лебедин" – "Олімп" 

"Альтаїр" – ФК "Шевченків край"  

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – "Базис"  

"УТК-Ятрань" – ФК "Авангард"  

ФК "Уманьферммаш" – ФК "Ретро"  

"Росава-Наша Ряба" – "Лідер"

ФК "Спартак" – вихідна

              

17 тур 10 вересня (субота)

"Лідер" – ФК "Уманьферммаш"  

ФК "Ретро" – "УТК-Ятрань"  

ФК "Авангард" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2"  

"Базис" – "Альтаїр"  

ФК "Шевченків край" – "ЛНЗ-Лебедин"  

"Олімп" – ФК "Спартак"  

"Росава-Наша Ряба" – вихідна

                                 

18 тур 17 вересня (субота)

ФК "Спартак" – ФК "Шевченків край"  

"ЛНЗ-Лебедин "– "Базис"  

"Альтаїр" – ФК "Авангард"  

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – ФК "Ретро"  

"УТК-Ятрань" – "Лідер"  

ФК "Уманьферммаш" – "Росава-Наша Ряба"  

"Олімп" – вихідна

 

19 тур 24 вересня (субота)

"Росава-Наша Ряба" – "УТК-Ятрань"  

"Лідер" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2"  

ФК "Ретро" – "Альтаїр" 

ФК "Авангард" – "ЛНЗ-Лебедин"  

"Базис" – ФК "Спартак" 

ФК "Шевченків край" – "Олімп"

ФК "Уманьферммаш" – вихідна

 

20 тур 1 жовтня (субота)

"Олімп" – "Базис"  

ФК "Спартак" – ФК "Авангард"  

"ЛНЗ-Лебедин" – ФК "Ретро"  

"Альтаїр" – "Лідер" 

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – "Росава-Наша Ряба"  

"УТК-Ятрань" – ФК "Уманьферммаш"  

ФК "Шевченків край" – вихідна

 

21 тур 8 жовтня (субота)

ФК "Уманьферммаш" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2"  

"Росава-Наша Ряба" – "Альтаїр"  

"Лідер" – "ЛНЗ-Лебедин" 

ФК "Ретро" – ФК "Спартак"  

ФК "Авангард" – "Олімп"  

"Базис" – ФК "Шевченків край"  

 "УТК-Ятрань" – вихідна

 

22 тур 15 жовтня (субота)

ФК "Шевченків край" – ФК "Авангард"  

"Олімп" – ФК "Ретро"  

ФК "Спартак" – "Лідер"  

"ЛНЗ-Лебедин" – "Росава-Наша Ряба"  

"Альтаїр" – ФК "Уманьферммаш"  

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – "УТК-Ятрань"  

"Базис" – вихідна 

 

23 тур 22 жовтня (субота)

"УТК-Ятрань" – "Альтаїр"  

ФК "Уманьферммаш" – "ЛНЗ-Лебедин"  

"Росава-Наша Ряба" – ФК "Спартак"  

"Лідер" – "Олімп"  

ФК "Ретро" – ФК "Шевченків край"  

ФК "Авангард» – "Базис"  

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – вихідна

 

24 тур 29 жовтня (субота)

"Базис"  – ФК "Ретро"  

ФК "Шевченків край" – "Лідер"    

"Олімп" – "Росава-Наша Ряба"  

ФК "Спартак" – ФК "Уманьферммаш"  

"ЛНЗ-Лебедин" – "УТК-Ятрань"  

"Альтаїр" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2"  

ФК "Авангард" – вихідна 

 

25 тур 5 листопада (субота)

"Зоря-Черкаський Дніпро-2" – "ЛНЗ-Лебедин"  

"УТК-Ятрань" – ФК "Спартак"  

ФК "Уманьферммаш" – "Олімп"  

"Росава-Наша Ряба" – ФК "Шевченків край"  

"Лідер" – "Базис"  

ФК "Ретро" – ФК "Авангард"  

"Альтаїр" – вихідна 

       

26 тур 12 листопада (субота)

ФК "Авангард" – "Лідер"    

"Базис" – "Росава-Наша Ряба"  

ФК "Шевченків край" – ФК "Уманьферммаш"  

"Олімп" – "УТК-Ятрань"  

ФК "Спартак" – "Зоря-Черкаський Дніпро-2"  

"ЛНЗ-Лебедин" – "Альтаїр"  

ФК "Ретро" – вихідна

 

 

 

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Банер300-250 1ghjj

Чемпіонат України. Перша ліга 16/17
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Іллічівець 22 38 - 14 52
2 Верес 22 44 - 20 46
3 Десна 22 30 - 16 44
4 Колос 22 36 - 24 39
5 Геліос 22 20 - 14 38
6 Нафтовик-Укрнафта 22 35 - 19 37
7 Арсенал-Київ 22 24 - 21 33
8 Черкаський Дніпро 22 21 - 21 33
9 Авангард 21 19 - 20 30
10 ФК Полтава 22 23 - 30 29
11 Оболонь-Бровар 22 25 - 25 27
12 Миколаїв 22 17 - 25 24
13 Гірник-Спорт 22 31 - 42 22
14 ПФК Суми 23 24 - 38 21
15 Буковина 20 17 - 24 20
16 Інгулець 22 21 - 34 20
17 Скала 22 15 - 29 17
18 Тернопіль 22 17 - 41 12
Футбол
Субота, 25 березня 2017 | 22 тур
 
Гірник-Спорт 5 : 2 Черкаський Дніпро
Баскетбол. Суперліга
Четвер, 16 березня 2017 | Третє коло
 
Черкаські Мавпи 67 : 61 Миколаїв

Банер SELECT

Ми в соціальних мережах

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"