«Черкаський Дніпро» – «Нафтовик-Укрнафта» Охтирка 1:0 (0:0)
Понеділок, 08 травня 2017, 18:41

080517 22

Завдячуючи неймовірному фарту «Черкаський Дніпро» здобуває перемогу в Охтирці.

8 травня 2017 року. 29 тур. Чемпіонат України серед команд І ліги. м.Охтирка. Стадіон «Нафтовик». 1100 глядачів. +21. Початок о 17 год.

Арбітри: В.Міланич (м.Миколаїв), С.Толмачов (м.Маріуполь), А.Целовальник (м.Донецьк).

Спостерігач арбітражу: Ю.Власенко (м.Київ).

«Черкаський Дніпро»: Є.Панченко, В.Шопін, О.Тарасенко, О.Гончаренко, О.Синьогуб, О.Цибульник, А.Крамар, А.Сторчоус (О.Кошка, 90+3), Ю.Бушман (Д.Балан, 76), Д.Скепський, Я.Ямполь (Р.Качур, 87). Запасні: О.Будюк, Л.Махарадзе, Д.Шведенко, А.Скарлош. Тренер: В.Євтушенко.

«Нафтовик-Укрнафта»: В.Юрчук, І.Циколія (І.Сондей, 73) М.Білик, О.Логінов, В.Зайчук, С.Передистий, В.Піднебенной, Є.Лозовий, В.Войцеховський (К.Черній, 62), Є.Пасіч, С.Загинайлов (Г.Пасіч, 54). Запасні: Р.Данкович, А.Власюк, Д.Антюх, В.Цюцюра. Тренер: В.Книш.

Гол: О.Тарасенко (76).

Попередження: Ю.Бушман (35), Д.Балан (84) – Є.Пасіч (51), В.Зайчук (54), МБілик (75).

Вилучення: В.Зайчук (78, повторне попередження).

«Черкаський Дніпро» здобув мінімальну перемогу над «Нафтовиком-Укрнафта» в матчі 29-го туру Першої ліги.

Гру активніше розпочали номінальні гості: Євген Пасіч з кута карного майданчика пробив повз дальню стійку воріт. Згодом дебютант черкащан голкіпер Євген Панченко вчасно зреагувавши на рикошет від «стінки», витягнув шкіряну кулю із «дев’ятки».

Черкащани відповіли двома гострими контрвипадами – небезпечно пробивав Денис Скепський та ледь не скористався помилкою захисника «нафтовиків» Антон Крамар.

Після перерви ігрова і територіальна перевага була на боці охтирчан, і здавалося лише справою часу забитий гол у ворота приїжджої команди. Проте, долю поєдинку вирішила швидка контратака дніпрян – на 73-ій хвилині Денис Скепський напрацював штрафний удар і сам же виконав навіс до карного майданчику. Капітан «Черкаського Дніпра», вигравши другий поверх, ударом головою відправив м’яча до сітки воріт – 1:0. А через пару хвилин Владислав Зайчук, грубо зігравши в центрі поля, через повторне попередження залишив охтирчан у меншості.

Неймовірне шаленство тривало у компенсований час біля воріт черкащан. Після навісу Геннадія Пасіча та удару головою Івана Сондея м’яч від стійки вернувся у поля, але удар Костянтина Чернія впритул парирував голкіпер Євген Панченко. На четвертій доданій хвилині все той же Сондей пострілом з льоту із кута воротарської повторно поцілив в каркас воріт.

Після неочікуваної перемоги над набравшим ходу «Нафтовиком-Укрнафта» дніпряни піднялися на сьому сходинку турнірної таблиці (на одну позицію потіснити черкащан матиме нагоду краматорський «Авангард», який проведе свій матч завтра).

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Банер300-250 1ghjj