Вхід на сайт


ФК «Черкаський Дніпро» у новому сезоні виступатиме у І лізі (+ відео)
П'ятниця, 16 червня 2017, 11:13

160617 11

16 червня відбувся брифінг для представників засобів масової інформації Черкас і Черкаської області.

 

У прес-холі футбольного клубу «Черкаський Дніпро» відбувся брифінг за участю генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «ФК «Черкаський Дніпро» Сергія Богуславця та генерального директора громадської організації «ФК «Черкаський Дніпро» Сергія Білоусова.

Генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «ФК «Черкаський Дніпро» Сергій Богуславець повідомив присутнім, що клуб прийняв рішення подати заявку на участь у чемпіонаті України серед команд першої ліги сезону 2017/2018 років.

«Вже 21 червня я візьму участь у конференції ПФЛ та заявлю про готовність команди до участі у наступному сезоні. Оскільки ми не можемо просто так втратити те, що створювали роками. Але не можу гарантувати, що клуб наступний чемпіонат дограє до кінця.  Єдине, що сьогодні бракує - це коштів для проведення тренувальних зборів та участі у виїздних та домашніх матчів. За підрахунками наших фінансистів, на сезон потрібно близько 17 мільйонів гривень. Тому я звертаюся до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, очільника ОДА Юрія Ткаченка, представників бізнесу, меценатів із проханням допомогти клубу в скрутні часи, щоб Черкащина була гідно представлена на футбольній карті України. Тому доля «Черкаського Дніпра» залежить від можновладців»,  зазначив Сергій Богуславець.

За його словами,  колишній президент клубу Володимир Лашкул та Корпорація «Черкаський Дніпро» на сьогоднішній день дотримали своєї обіцянки та виконали всі фінансові зобов'язання. Але далі допомагати клубу вони не мають змоги.

 

С.Богуславець про участь команди в новому сезоні

С.Білоусов про фонд сприяння ФК «Черкаський Дніпро»

Про старт нового сезону та головного тренера команди

Про трансферну політику клубу

С.Богуславець про вартість квитків та вхід на матчі

 

Mavpy667

Чемп. обл. Ексталіга. 1-4 місця
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Дніпро» 3 11 - 3 7
2 «ПП Валюк» 3 12 - 4 5
3 «Шарм» 3 4 - 6 4
4 «TITAN» 3 2 - 16 0
Чемп. обл. Екстраліга. 5-8 місця
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Шевченків край» 3 10 - 5 6
2 «Рувер» 3 4 - 2 5
3 «Цетус» 3 6 - 7 4
4 «Одна Родина» 3 3 - 9 1

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"