Вхід на сайт


Товариський матч: «Базис» – «УТК» 1:1
П'ятниця, 11 серпня 2017, 09:17

110817 3

Команди чемпіонату Черкаської області ведуть активну підготовку до старту другого кола змагань

 

8 серпня. Городецьке. 

«Базис»: Рибак, Дудник (50, Тепляков), Тастанкулов (41, Каплюченко), Гірський, Дзиґа, Тепляков (41, Товт), Смілянець (41, Кравченко), Грищенко (57, Бровченко), Попсуй (78, Янчук), Янчук (41, Боднюк), Вальчиковський (61, Давиденко).

«УТК»:Московський, Лут, Думенко (73, Притула), Рябченко (57, О.Казанюк), Темчишин, Троян, Єжаченко (73, Є.Казанюк), Ткач (41, Малютін), Горобець, Абрамочкін (41, Коломієць), Потапов (51, Корнієнко).

Голи: 1:0 – Кравченко, 1:1 – Єжаченко (64).


Третій за сім днів контрольно-тренувальний матч провели футболісти «УТК». І на цей раз спаринг-партнером виступили земляки. Матч вийшов досить корисним для обох наставників. І С.Янчук і О.Казанюк, виходячи з власних потреб, навантажили футболістів, передивилися резерв (наприклад, в складі тепличників відразу в «старті» вийшли троє гравців другої команди а у «Базисі» в другому таймі послідував ряд замін). Загалом матч пройшов у рівній боротьбі і підсумковий нічийний результат був справедливим. Обидва колективи, на мою думку, в робочому стані підходять до старту другого кола. Але реальну оцінку дадуть самі офіційні матчі, що розпочнуться 19 серпня.

umanfootball.com.ua

 

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"