«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин) – «Альтаїр» (Драбів) 6:0 (3:0)

Арбітри: С.Цибулько (Канів), В.Березняк (Черкаси), І.Баранов (Канів).

«ЛНЗ»: Д.Козаченко, Т.Листопад, В.Александров, Р.Коломієць, А.Калініч, В.Лобов (С.Карнаух, 61), Є.Гуд (А.Тубольцев, 46), В.Грицай (В.Ткаченко, 74), С.Дєдов (Д.Маценко, 90+2), А.Вакуленко (С.Барбанов, 83), М.Литовчак (П.Степанов, 78). Запасний: Є.Дєйнеко. Тренер: В.Гречаний.

«Альтаїр»: Я.Магльований (Д.Скворцов, 73), В.Аджубей (М.Кретов, 34), С.Грищук (О.Євтушевський, 76), Ю.Дмитренко, Черниш, С.Біда (Швець, 63), Н.Агарін, А.Колодяжний, О.Бичков (Є.Трандафілов, 46), В.Вдовика (Н.Осика, 65), О.Гопка (В.Панченко, 51). Тренер: Р.Поліщук. Президент клубу: Г.І.Плічко.

Голи: М.Литовчак (2, 5), В.Грицай (7, 48, 70 пен.), Д.Маценко (90+3).

«ЛНЗ-Лебедин» в рідних стінах впевнено розібрався із драбівським «Альтаїром», який з початку травня не зазнавав поразки в обласному чемпіонаті.

Перенесення матчу із суботи на неділю підмочило свято «Футболу». Весь день моросив холодний пронизливий дощ, який місцями переходив у справжню зливу. І завдячуючи лише відмінній дренажній системі футбольного поля новозбудованої «ЛНЗ-Арени», поєдинок наприкінці гри не перетворився у ватерпольний. Негода врази скосила відвідуваність центрального матчу дев’ятнадцятого туру.

Неймовірний початок від господарів поля, які вже на сьомій хвилині матчу фактично перетворили його у формальність. Третій поспіль поданий кутовий Мар’ян Литовчак завершив ударом потилицею у високому стрибку, а м’яч застрибнув у дальній кут воріт. В наступній атаці Віталій Грицай із гострого кута намагався пробити Ярослава Магльованого, втім на підборі Сергій Дєдов викотив смугастого під удар Литовчаку і Мар’ян за перу хвилин встиг оформити дубль. Дєдов вчергове прослизнув правим флангом захисту «Альтаїра», а, залишений без опіки, Віталій Грицай по центру втретє розстріляв ворота гостей – 3:0. Ще в одному із епізодів за драбівчан зіграла стійка.

081017 dd2

Наприкінці першого тайму арбітр за фол в центрі поля забув показати жовту картку футболістові «ЛНЗ-Лебедин» Євгенові Гуду, який вже мав в пасиві одну і міг достроково завершити поєдинок.

Одразу після перерви Литовчак немов вправний спринтер протягнув із півполя м’яча і надав можливість довести Грицаю рахунок до 4:0.

«Альтаїрівці» не збиралися складати зброю: Олег Гопка намагався в падінні на ближній стійці замкнути фланговий простріл, а капітан команди Юрій Дмитренко, підключившись на розіграш кутового, поцілив у спину захисника лебединів.

На 70-ій хвилині невгамовний Віталій Грицай, ударом із 11-метрової позначки, довів до трьох лік своїм забитим голам у звітному матчі. Переможну крапку у грі першим же дотиком після виходу на заміну поставив Дмитро Маценко – 6:0.

Відтак, «ЛНЗ-Лебедин» повертає лідерство в обласному чемпіонаті, а «Альтаїру» в боротьбі за третю позицію в турнірній таблиці доведеться в трьох завершальних матчах здобути стовідсотковий результат і чекати на осічку конкурентів.

P.S. Окремо слід відзначити відчайдушну групу підтримки драбівчан, які попри зливу, попри дошкульний рахунок несамовито до фінального свистка підтримували свою команду.

Фотозвіт та післяматчевий коментар >>>

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Вартість заявочного внеску8400 грн.
Прийом заявок та оплата заявочного внеску: до 01.11.2017 р.
Контактні телефони:
063-134-44-21; 097-288-51-20
До участі у змаганнях команди допускаються лише після оплати заявочного внеску у повному обсязі – 100%!

у розіграші Кубка Черкащини з футзалу
Змагання пройдуть у кілька етапів: від зональних змагань за територіальним принципом до проведення фінальної частини і не перетинатимуться з проведенням ігор у чемпіонаті області
(екстраліга, вища та перша ліги)
ОСОБЛИВІСТЮ ПРОВЕДЕННЯ КУБКА Є НАСТУПНЕ:
 - команди-учасники цих змагань мають формуватимуться ВИКЛЮЧНО із гравців, які зареєстровані у своєму районі не менше 1 року та особи, які є уродженцями цього населеного пункту, але проживають у іншому місті;
- матчі можуть проводитися як у закритих залах так і на відкритих футбольних майданчиках розміром 40 м х 20 м;
093-519-35-45; 097-941-66-31

у чемпіонаті Черкащини з футзалу у таких вікових категоріях – U-13 (2005-2006 р.н) та U-11 (2007-2008 р.н).

у чемпіонаті Черкасько області серед ветеранів

Змагання пройдуть у наступних вікових групах: 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+.

За команди можуть грати футзалісти зареєстровані (прописані) у Черкаській області та особи, які народилися на Черкащині, а зараз проживають за її межами!

Тривалість змаганнь серед команд 35+ і 40+: 2 грудня 2017 р. – січень 2018 р. (підтвердження надати до 15.11.2017 р.

У команді 35+ має бути наймолодші гравці 1983 р.н., а у команді 40+ - наймолодші гравці 1978 р.н.)

Тривалість змагань серед команд 45+ і 50+: січень-лютий 2018 р.

Тривалість змагань серед команд 55+ і 60+: лютий-березень 2018 р.

Гравці старшої вікової групи можуть грати за команду меншої вікової групи. Але гравець на сезон має право бути заявленим лише за одну команду своєї або меншої вікової категорії.

Відповідальна особа: Зубко Микола Миколайович (тел:096-495-21-25)