Вхід на сайт


Ю. Гончаров презентував свою програму розвитку футболу Черкащини футбольному активу західного регіону
П'ятниця, 01 грудня 2017, 09:11

0112 Гончаров Умань

В Умані Ю.Гончарову вручений відкритий лист від виконкому Федерації футболу Уманського р-ну до всіх кандидатів на посаду керівника Федерації футболу Черкащини

 

Відкритий лист від Виконкому Федерації футболу Уманського району до всіх кандидатів на посаду керівника Федерації футболу Черкаської області а також до тих, хто керуватиме цією організацією після конференції

12 грудня 2017 року

 

Ми, члени Виконкому Федерації футболу Уманського району і всі бажаючі, що нижче підписалися, невдоволені багатьма аспектами діяльності існуючої на сьогодні ФФЧО. І вимагаємо змін. Наші вимоги носять на суб’єктивний характер і не переслідують мети досягнути якоїсь вигоди суто для нашого регіону і розвитку футболу в ньому. Ми вважаємо, що в сучасних умовах і ФФЧО має відповідати вимогам часу і бути відкритою для всіх організацією, яка служить інтересам розвитку футболу в усій Черкаській області.
Наші вимоги.

1. Відкритість Федерації футболу Черкаської області.Ця вимога стосується прозорості і доступності для будь-кого бажаючого до будь-якої інформації. ФФЧО є громадською організацією (а стане спілкою, що суті не змінить) але для більшості представників цієї ж таки громадськості в більшості своїй інформація від ФФЧО є недоступною і приховується. Це стосується багатьох документів організації, рапортів матчів і т.д. Це є не припустимо в умовах демократичного і відкритого суспільства, яким є і має бути Україна. ФФЧО зобов’язана докорінно змінити свою інформаційну політику.

 

2. Ведення діалогу з суб’єктами (клубами, первинними організаціями) футбольного життя області.При цьому це має бути не монолог (монолог – це коли говорить хтось один) на зручну тему або вибірковий діалог із кимось обраним, що наразі притаманно організації. ФФЧО має відповідати демократичним нормам сучасного суспільства, яким знову ж таки і є і має бути Україна, і при прийнятті рішень потрібно дотримуватися принципу, що меншість не може керувати більшістю.

 

3. Послідовність дій і рішень ФФЧО.Рішення і дії організації мають бути послідовними, логічними і однаковими по відношенню до всіх суб’єктів футболу області. І ці рішення мають до того ж опиратися на документи, норми, які доступні і відкриті для всіх (читайте пункт 1).

 

4. Погодження і узгодження робочих питань з первинними організаціями (клубами, федераціями).Первинні організації мають завчасно бачити проекти рішень, документи, які прийматимуться. І ФФЧО має дослухатися до думок, пропозицій цих первинних організацій (читайте пункт 2). ФФЧО має зрозуміти, що вона існує для людей а не люди для неї.

 

5. Регламенти турнірів чи подібні регламентуючі документи не мають змінюватися до закінчення цих турнірів.Це ставить в нерівні умови клуби, організації, що є неприпустимим в принципі.

 

6. Представництво регіонів в керівних органах ФФЧО.І це має бути представництво в реальних органах, що приймають ( і несуть за це відповідальність) реальні рішення. Це представництво має бути пропорційним реальній вазі регіонів в розвитку футболу. До цього периферійні регіони мали суто формальне представництво в керівництві організації і ніякого впливу на принципові рішення не мали. І не потрібно приводити аргумент щодо віддаленості тих регіонів і неможливості особистої присутності обраних осіб на заходах. В цьому, як і у всіх вище перерахованих пунктах, ФФЧО зобов’язана нарешті усвідомити, що на дворі 21 століття і потрібно йти в ногу із сучасними технологіями.


 
Афіша

ФК Днипро 3

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"