Вхід на сайт


На Черкащині може відбутися Чемпіонат світу з футболу
Середа, 07 лютого 2018, 18:39

construction-18918

Нашій області запропоновано у 2019 році провести Чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд

Ідея проведення таких змагань на Черкащині виникла при спілкуванні президента Асоціації футзалу Черкаської області Юрія Гончарова з Ігорем Бокієм, автором ідеї та головою оргкомітету щорічного чемпіонату світу з футболу серед діаспорних команд. 

 -  Пропозицію про проведення у нас, на Черкащині такого чемпіонату світу, знайшла підтримку у керівництва міської і обласної влади, голови Федерації футболу Черкаської області, народного депутата України Владислава Голуба, - відзначив президент Асоціації футзалу Черкаської області Юрій Гончаров, - тож було вирішено провести ознайомлювальну нараду.

 

0702 01 скайп

 

 

У середу, 7 лютого 2018 року у Черкасах у прес-центрі КП «Центральний стадіон», по питанню можливого проведення на Черкащині чемпіонату світу з футболу серед діаспорних команд, відбулася скайп-конференція за участю: представників м. Ірпінь (Київська обл.), де у 2018 році проводитиметься VII чемпіонат світуз футболу серед діаспорних команд; Ігоря Бокія, автора ідеї та головою оргкомітету щорічного чемпіонату світу з футболу серед діаспорних команд.

Черкащину у нараді представляли: перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль, депутат Черкаської обласної ради Анатолій Коверський, заступник міського голови Черкас Ігор Коломоєц, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, голова відділення НОК України в Черкаській облаcті Андрій Більда, президент Асоціації футзалу Черкаської області Юрій Гончаров, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Катерина Коваленко.

 

0702 скайп 1

 

Під час скайп-конференції організатори чемпіонату в Ірпіні розповіли про хід підготовки до змагань, які мають відбутися у них влітку цього року. Зі свого боку Ігор Бокій поділився особливостями проведення такого чемпіонату світу з футболу і підтвердив про наміри наступного року провести на Черкащині світовий футбольний форум. Із черкаського боку така пропозиція прийнята і вже найближчим часом планується поїздка до Ірпеня для ознайомленням з ходом підготовки до чемпіонату -2018

 
Афіша

баннер

Чемпіонат України 2018/19 рр. U-19
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Голкіпер" 6 14 - 4 13
2 ФК "Петриківка" 5 14 - 5 12
3 МФК "Кремінь" 5 13 - 9 10
4 МСК "Дніпро" 6 7 - 7 9
5 "Металург" 4 8 - 5 7
6 "Маолдіс" 6 7 - 12 7
7 ФК "Нікополь" 6 7 - 16 3
8 ДЮФК "Олімпік" 6 7 - 19 1

 

                 ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь у:

– Чемпіонаті Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(Черкаси, СК «Будівельник»)

– Кубку Черкаської області з футзалу

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

– «Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"