Вхід на сайт


Призначення арбітрів на 1/16 Кубку Черкаської області з футболу
П'ятниця, 13 квітня 2018, 18:14

1204 арбітри

Матчі пройдуть в чотирнадцяти населених пунктах Черкащини

 

Дата

Матч

Арбітр

Асистенти арбітра

1

14.04.2018

15-00

ст.Драбове-

Борятинcьке

"Спарта"

Драбове-Барятинське

Баранов

Іван

(Канів)

Лаврінець Петро

(Канів)

"Академія-Черкаський Дніпро" Білозір'я

Бутко Микола

(Канів)

2

14.04.2018

15-00

Чигирин

"МХП Колос"

Рацеве

Березняк Володимир (Черкаси)

Герольд Віталій (Черкаси)

"Олімп"

Кам'янка

Вівсяний Олег

(Черкаси)

3

14.04.2018

15-00

Сміла

ФК "Сміла"

Сміла

Михайлюк

Павло

(Черкаси)

Шлончак Семен (Черкаси)

"Колос"

Чорнобай

Желєзняк Руслан (Черкаси)

4

14.04.2018

15-00

Канів

"Родень"

Канів

Погорілий

Микола

(Кам'янка)

Сухаренко Ігор

(Черкаси)

"Златокрай-2017" Золотоніський р-н

Олійник Діана (Звенигородський р-н)

5

14.04.2018

15-00

Городище

"Темп"

Вербівка

Ларін

Костянтин (Черкаси)

Лобанов Володимир (Золотон. р-н)

"Росава-Наша Ряба" Степанці

Єременко Микола (Черкаси)

6

14.04.2018

15-00

Будище

ФК "Будище"

Будище

Цибулько

Євгеній

(Канів)

Кінішенко Микола (Черкаси)

"Спартак"

Золотоноша

Ланін Володимир (Черкаси)

7

14.04.2018

15-00

Червона

Слобода

"Слобода"

Червона Слобода

Фощій

Юрій

(Черкаси)

Ліхотворік Сергій (Черкаси)

"Альтаїр"

Драбів

Ніцак Микола (Золотоноша)

8

14.04.2018

17-00

Монастирище

"Нива"

Монастирище

Коливай Олександр

(Сміла)

Залозний Віталій (Городище)

СК "Базис"

Кочубіївка

Філіпчак Олег (Маньківка)

9

14.04.2018

15-00

Лисянка

"Незабудка"

Лисянка

Семерунь Володимир (Монастирище)

Ястремський Роман (Умань)

"Наша Ряба" Катеринопіль

Пожований Дмитро (Звенигородський р-н)

10

14.04.2018

15-00

Жашків

ФК "Жашків"

Жашків

Писанка

Денис

(Сміла)

Заєць Володимир (Вільшана)

"Шевченків край" Звенигородський р-н

Пехітов Микола (Смілянський р-н)

11

14.04.2018

14-00

Родниківка

ФК "УТК-2"

Паланка

Залозний

Віталій (Городище)

Коливай Олександр (Сміла)

"Ніка"

Родниківка

Філіпчак Олег (Маньківка)

12

14.04.2018

15-00

Шпола

"ЛНЗ-Лебедин-2" Лебедин

Потайчук Вячеслав

(Умань)

Сіроштан Микола (Сміла)

"Колос"

Вільшана

Крикун Захар (Звенигородський р-н)

13

14.04.2018

15-00

Корсунь-Ш.

"Урожай" К.-Шевченківський

Шланчак Володимир (Городище)

Лагунов Ігор (Черкаси)

"Авангард" Монастирище

Фролова Юлія (Черкаси)

14

15.04.2018

16-00

Тальне

ФК "Тальне"

Тальне

Макаренко Євгеній

(Черкаси)

Семерунь Володимир (Монастирище)

СК "Базис-2" Кочубіївка

Крикун Захар (Звенигородський р-н)

 
Афіша

ФК Днипро 2

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"