Вхід на сайт


Камп Ноу, Сантьяго Бернабеу та інші стадіони Черкащини
Написав Максим Гаптар   
Четвер, 31 травня 2012, 13:37

bernabeu225 

Чемпіон Черкаської області з футболу набирає хід, вже вимальовується певна картина лідерів і аутсайдерів. Велике значення у грі обласних та взагалі будь-яких команд є те, де вони грають. Саме про стадіони команд-учасниць чемпіонату області піде мова у цьому матеріалі. Перед початком чемпіонату та під час стартових матчів «Черкаський спорт» відвідав усі обласні стадіони і, переглянувши їх, виставив певні оцінки спортивним спорудам Черкащини. Отже, поїхали.

 

Аби вималювати якісну картину стадіонів області, наш портал відвідував спортивні споруди за таким маршрутом: Золотоноша – Білозір’я – Городище – Шпола – Ватутіне – Катеринопіль – Умань – Христинівка.

stadionycherkashchynymapa9485 

Стадіон у Монастирищі нам так і не вдалося оглянути через достатньо велику відстань цього міста від інших районів. Однак, «Черкаський спорт» неодмінно його відвідає і представить вам результати огляду монастирищенського стадіону вже в іншому матеріалі.

 

У ході інспектування стадіонів група «Черкаського спорту» виокремила кілька критеріїв за якими виставила оцінки спортивним спорудам Черкащини за 5-бальною шкалою – це трибуни, газон та загальне враження.

 

Золотоноша. Стадіон «Колос». Домашній стадіон для двох команд: «Спартак-БЗК» та «Ураган».

zolotonoshaarenaDSC00102 

Золотоніський стадіон з першого погляду справляє доволі непогане значення. Ця спортивна споруда, як і більшість обласних стадіонів, збудована ще за радянських часів. Однак стадіон якісно відремонтований. Фасад адміністративної будівлі побілений та пофарбований. Наявні дві трибуни з обох боків стадіону. Дерев’яні лавки для вболівальників у хорошому стані. Трибуни хоча і не великі, але поділені на сектори, які пофарбовано у різні кольори. Помітно, що над цим стадіоном працює районне керівництво, адже великих огріхів нами помічено не було.

zolotonoshaarenaDSC00029 

Якість трав’яного покриву стадіону у Золотоноші також у прекрасному стані. Газон підстрижений та политий. Навіть у воротарському майданчику газон не витоптаний. Тому золотоніський стадіон «Колос» є хорошою спортивною спорудою, яка перебуває у якісному стані.

трибуни – 4,5;

газон – 4,5;

загальне враження – 4,5.  

 

Білозір’я. Стадіон футбольного клубу «Зоря» Білозір’я.

Навряд чи потрібно багато чого розповідати про білозірський стадіон. Відколи на цій споруді було зіграно перший матч пройшло більше ніж півроку. І вже у цьому сезоні місцева «Зоря» провела у себе вдома чималу кількість ігор. «Черкаський спорт» неодноразово розповідав про цей стадіон та давав читачам можливість переглянути фото цієї споруди.

biloziryastadiumDSC00851 

Проте на стадіоні ще й досі тривають роботи. Нещодавно було завершено роботу над віп-ложею та металевими ворітьми. Стадіон збудовано за сучасними стандартами. Споруда має одну трибуну, яка вміщує 1000 глядачів. Також команди мають змогу грати свої матчі і в темний час доби, адже на стадіоні наявне якісне освітлення. Рахунок у матчі та інші показники можна спостерігати на електронному табло.

biloziryastadiumDSC00924 

Позаду арени облаштовано паркінг, усередині якого наявна клумба з композицією у формі емблеми ФК «Зоря». Хоча покриття стадіону є штучним, однак це поле четвертого покоління, вийшовши на які футболісти відчувають мінімум дискомфорту. Словом, Білозір’я нині може похвалитися чудовим футбольним стадіоном, який є одним із найкращих в області.

трибуни – 5;

газон – 5;

загальне враження – 5.

 

Городище. Стадіон «Колос». Домашній стадіон для ФК «Городише».

Стадіон «Колос» є справжнім предметом гордості міста Городище. І не дарма. Арена футбольного клубу «Городище» є промовистим прикладом якісної відремонтованої спортивної споруди, збудованої ще за радянських часів.

horodyshchestadiumDSC09567 

Стадіон у Городищі має трибуни з одного боку під накриттям, щоправда лавки є не пофарбованими.

horodyshchestadiumDSC09587 

Газон поля перебуває у чудовому стані. Це стало можливим завдяки якісному та регулярному поливу футбольного покриття та своєчасному скошуванню зайвого шару трави. Також на стадіоні встановлене нове електронне табло, яке дає змогу глядачам завжди бути в курсі подій на полі.

horodyshchestadiumDSC09632 

трибуни – 4,5;

газон – 4,5;

загальне враження – 4,5.

 

Шпола. Стадіон «Колос». Домашній стадіон для ФК «Шпола-ЛНЗ-Лебедин».

Домашня арена чемпіона області «Шполи-ЛНЗ-Лебедин» явно не відповідає статусу команди. Шполянська спортивна споруда має низку огріхів.

shpolastadiumDSC08240 

Стадіон має низку трибун, проте лише кілька з них мають пластикові сидіння, всі інші місця відсутні. Через це вигляд трибун є бідним. Поряд з трибунами наявна пофарбована адмінбудівля стадіону.

shpolastadiumDSC08243 

Проте головним мінусом шполянського стадіону є газон. Точніше його відсутність. Футбольне поле «Колосу» рясніє численними ямками та горбами. Трава росте нерівномірно, тому під час гри м’яч, прокотившись по полю, може самотужки змінювати свою траєкторію. Біля воріт покриття поля взагалі земляне, притому не зрозуміло чи була там колись трава взагалі.

shpolastadiumDSC08253 

Але, попри всі ці огріхи, вхід до стадіону прикрашають доглянуті клумби та підстрижені дерева. 

трибуни – 3;

газон – 2,5;

загальне враження – 3.

 

Ватутіне. Місцевий стадіон у Ватутіному є домашнім для ФК «Ретро».

Стадіон у Ватутіном хоча не є ідеальним, проте справляє значно краще враження ніж у Шполі. Місцева спортивна споруда не може похвалитися великими трибунами, проте на них наявні пофарбовані дерев’яні лавки.

vatutinearena04DSC08260 

Газон футбольного поля є посереднім. За останні кілька місяців «Черкаський спорт» кілька разів відвідав ватутінський стадіон. Тому, можна стверджувати, що якість поля була значно гіршою. Але нині поле регулярно поливають, тому газон став кращим та одноріднішим. Безперечно ці покращення пов’язані з виступами «Ретро» в Аматорській лізі.

vatutinearena04DSC09471 

трибуни – 3,5;

газон – 3,5;

загальне враження – 3,5.

 

Катеринопіль. Стадіон «Колос». Домашній стадіон для ФК «Наша Ряба».

katerynopilstadiumDSC08665 

Катеринопільска «Наша Ряба» хоча і не може похвалитися великим стадіоном із великою кількістю трибун, однак їхня споруда гарно доглянута та охайна. Трибуни на стадіоні у Катеринополі розміщені лише з одного боку, вони об лаштовані дерев’яними лавками.

katerynopilstadiumDSC08683 

Головне досягнення катеринопільців – газон. Трав’яне покриття футбольного поля перебуває у чудовому стані. Газон однорідний, рівний, политий та підстрижений. М’яч легко котиться по полю, не маючи на своєму шляху жодних перешкод. А що може бути важливішим для футболу?

katerynopilstadiumDSC08685 

Поряд зі стадіоном наявне запасне поле, на стадії будівництва міні-футбольний майданчик.

Трибуни – 3,5;

Газон – 4;

Загальне враження – 4,5.

 

Умань. Стадіон «Уманьферммаш». Домашній стадіон ФК «Уманьферммаш».

Саме на стадіон «Уманьферммаш» повинні орієнтуватися керівники області, районів та футбольних клубів регіону. Уманський стадіон є найкращим спортивним комплексом області. Окрім чудового стадіону, комплекс вміщує запасне поле зі штучним покриттям, баскетбольний та волейбольний майданчик, тенісні корти.

gumafermmasharenaDSC07939 

Стадіон вміщує 7552 глядача. Реконструйований у 2005-му році, уманський стадіон на сьогодні є взірцевою футбольною спорудою в області. Арена має великі трибуни, облаштовані пластиковими сидіннями, електронне табло, сучасні роздягальні та всю потрібну інфраструктуру.

gumafermmasharenaDSC08803 

Газон футбольного поля не потрібно й описувати. Навколо поля наявні нові якісні бігові доріжки. Тобто в Умані створені всі умови не лише для футболу, а й інших видів спорту. ФК «Уманьферммаш» має змогу грати не лише у теплі пори року, а й взимку, оскільки комплекс уміщує і поле зі штучним покриттям. Словом, стадіон «Уманьферммаш» є взірцевою спортивною спорудою області.

трибуни – 5;

газон – 5;

загальне враження – 5.

 

Христинівка. Стадіон «Колос». Домашній стадіон для МФК «Христинівка».

Містечко Христинівка має своєрідний стадіон, у якого є свої плюси та мінуси. Що відрізняє христинівський стадіон від інших так це те, що він став місцем феєричної погоні за суддею Цибулько.

hrystynivkaarenaDSC08360 

Позитивом стадіону у Христинівки є газон. Футбольна поляна доглянута та охайна.

hrystynivkaarenaDSC08364 

Однак споруда має суттєві мінуси – це відсутність нормальних місць для вболівальників. Хоча христинівських шанувальників футболу не гнітить факт, відсутності лавко, адже вони займають місця на траві. Цей факт є вкрай негативним, адже будь-яка зміна погоди, і «затишні» трав’яні місця можуть перетворитися на багнюку.

hrystynivkaarenaDSC08407 

трибуни – 2,5;

газон – 4;

загальне враження – 3,5.

 

Звичайно, певним чином, ці оцінки є суб’єктивними. З огляду на наші стадіони, можемо констатувати, що ситуація не така вже й катастрофічна. Деякі споруди у чудовому стані, деякі у вкрай занедбаному. Цим матеріалом наш портал сподівається "зрушити" цю ситуацію у бік покращення футбольних полів та стадіонів Черкащини, аби всі стадіони в області не лише відповідали рівню футболу, а й були кращими. 

 
Афіша

1508 твоя сила

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

2 27dniprofbiinsta

Літня Бізнес-ліга з міні-футболу
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Азот» 8 53 - 22 19
2 "Майфон" 7 38 - 14 17
3 "Служба порятунку" 6 30 - 18 13
4 «Юрія-Фарм» 8 21 - 41 12
5 «Черкасигаз» 7 21 - 20 7
6 «Патріоти» 8 14 - 29 4
7 ДФС 8 22 - 55 3
Чемпіонат Черкас з футболу 8х8
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Карбон" 6 25 - 12 18
2 "Черкаські козаки" 6 16 - 12 13
3 МСК"Дніпро" 6 19 - 13 9
4 "Патріот" 6 13 - 15 7
5 Олімп 5 11 - 14 3
6 "MOBILE Store" 5 8 - 26 0
Реклама n

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"