Матч між опонентами ФК «ЛНЗ» за путівку до УПЛ тривав 100 хвилин

29 Квітня, 2023

29 квітня у найбільш очікуваному матчі ігрового дня зустрічалися перша та четверта команди групи.

У першому таймі було багато боротьби у центрі поля, але обмаль конструктиву. Відповідальність за результат тиснула на команди, тому ніхто не хотів ризикувати. Особливо це стосувалося гостей, які не мали права сьогодні програвати. Активним був Олексій Хобленко, але гольових моментів у нього не було. Вже другий тур поспіль кияни грають максимально обережно і уважно у захисті. Господарі навіть могли забивати, але Чернов з-за меж штрафної пробив повз дальній кут. Нічия – закономірний результат за підсумками тайму.

Вже на початку другого тайму у кут воріт цілив Олег Слободян, але капітан пробив повз ворота. “Карпати” відповіли своїм моментом, але Артур Рябов також пробив дещо неточно. Набагато активніше команди заграли після перерви. Контратака допомогла гостям відкрити рахунок. Чачуа віддав на Хобленка, а Олексій головою відправим м’яч у сітку – 0:1. В середині тайму “пивовари” залишилися у меншості. Другу жовту отримав Мороз. Тарас грубо зіграв проти Чачуа. Львів’яни продовжували грати прагматично і обережно біля власних воріт.

На 80-й хвилині Черненко міг виривати нічию для своєї команди, але після його удару зі штрафного м’яч влучив у поперечину. На 87-й хвилині стандарт все ж допоміг киянам. Черненко подав, а Фатєєв на дальній стійці переправив м’яч у сітку – 1:1. У цьому епізоді помилився голкіпер. На десятій компенсованій хвилині гості забивають переможний м’яч. Бобко прямим ударом зі штрафного влучив у верхній кут – 1:2.