Забитий гол тальнівчанином Євгеном Мазуром забезпечив перемогу ФК «Скала 1911»

2 Жовтня, 2023

У 10-му турі чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги стрийська «Скала 1911», у складі якої грають Максим Аверянов з Черкас і Євген Мазур із Тального, дома приймала «Чайку» (Петропавлівська Борщагівка)

Авер’янов почав матч з перших хвилин зустрічі, а Мазур увійшов у гру із лави запасних. Саме вихованець тальнівського футболу став героєм цієї зустрічі.

На 86-й хвилині при рахунку 1:1, після вдалого розіграшу і подачі до штрафного майданчика, м’яч отримав Євген Мазур, обіграв суперника і якісним ударом вивів свою команду вперед – 2:1. До завершення гри рахунок на табло більше не змінювався.

У турнірній таблиці ФК «Скала 1911» знаходиться на 5 місці турнірної таблиці і готується до гри наступного туру проти ФК ЮКСА, за який грає драбівчанин Олег Синьогуб.