У фіналі плей-оф відбору Євро-2024 збірна України зіграє з Ісландією

22 Березня, 2024

21 березня відбулися півфінальні матчі плей-оф відбору Євро-2024. В одному з них, у Зениці, збірна України зіграла з командою Боснії і Герцеговини й перемогла з рахунком 2:1.

Тепер у фіналі 26 березня синьо-жовті у Вроцлаві поборються за перепустку з Ісландією. Початок цього поєдинку — о 21:45 за Києвом.

Плей-оф Ліги націй/відбору Євро-2024

Шлях А

Півфінали

21.03.2024

Польща — Естонія — 5:1 (1:0)

Голи: Франковський (22), Зелінський (50), Пйотровський (70), Метс (73, автогол), Шиманський (76) — Веткал (78). На 27-й хвилині вилучений Паскочі (Е).

Уельс — Фінляндія — 4:1 (2:1)

Голи: Брукс (38), Вільямс (38), Джонсон (47), Джеймс (86) — Пуккі (45).

Ізраїль — Ісландія — 1:4 (1:2)

Голи: Захаві (31, з пенальті) — Гудмундссон (39, 83, 87), Траустасон (42). На 80-й хвилині Захаві (Ізр) не реалізував пенальті. На 73-й хвилині вилучений Ревіво (Ізр).

Боснія і Герцеговина — Україна — 1:2 (0:0)

Голи: Матвієнко (56, автогол) — Яремчук (85), Довбик (88).

Грузія — Люксембург — 2:0 (1:0)

Голи: Завзівадзе (40, 63). На 58-й хвилині вилучений Шано (Л).

Греція — Казахстан — 5:0 (4:0)

Голи: Бакасетас (9, з пенальті), Пелкас (15), Йоаннідіс (37), Курбеліс (40), Тапалов (85, автогол).

Фінал

26.03.2024

Грузія — Греція (19:00)

Результати жеребкування фінального турніру Євро-2024

Група А: Німеччина, Шотландія, Угорщина, Швейцарія.

Група В: Іспанія, Хорватія, Італія, Албанія.

Група С: Словенія, Данія, Сербія, Англія.

Група D: переможець плей-оф Шляху А, Нідерланди, Австрія, Франція.

Група Е: Бельгія, Словаччина, Румунія, переможець плей-оф Шляху В.

Група F: Туреччина, переможець плей-оф Шляху С, Португалія, Чехія.

Чемпіонат Європи триватиме із 14 червня до 14 липня 2024 року. Матчі прийматимуть Берлін, Дортмунд, Дюссельдорф, Гамбург, Гельзенкірхен, Кельн, Лейпциг, Мюнхен, Франкфурт-на-Майні та Штутгарт.