Артем Довбик забив 20-й гол у Ла Лізі – черкащанин розписався у воротах Барселони (+відео)

4 Травня, 2024

У центральному матчі 34-го туру Ла Ліги між “Жироною” і “Барселоною” вихованець черкаського футболу Артем Довбик відзначився забитим м’ячем та голевою передачею.

Артем зрівняв рахунок вже на 4-й хвилині матчу. Гравці “Жирони” розвели м’яч із центру поля після пропущеного голу, промчали лівим флангом, звідки чітко подача пішла від Івана Мартіна на голову Довбику.

Це взяття воріт стало для Довбика 20-м у сезоні Ла Ліги. Нападник національної збірної одноосібно лідирує у гонці бомбардирів чемпіонату Іспанії.

У середині другого тайму черкащанин зробив результативну передачу, а господарі вдруге зрівняли рахунок – 2:2.

Неймовірно-божевільний матч завершився перемогою “Жирони” 4:2, яка в наступному сезоні зіграє в Лізі Чемпіонів!!!!