Вхід на сайт


Календар чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу
Написав Administrator   
Середа, 15 червня 2016, 13:29

Ігри чемпіонату проходитимуть щонеділі на "Живчик-арені". До вашої уваги розклад поєдинків. 

 

1 тур
10:00 Темна Конячка – Одна Родина
11:00 Матусів – Рувер
18:00 Торпедо – Солтекс
19:00 Цетус – Миронівська Птахофабрика (зіграно, 2:5)

 

2 тур, 19 червня
10:00 Рувер – Торпедо
11:00 Миронівська Птахофабрика – Темна Конячка
18:00 Солтекс – Цетус (перенесено)
19:00 Одна Родина – Матусів

 

3 тур, 26 липня
10:00 Торпедо – Цетус
11:00 Одна Родина – Рувер
18:00 Темна Конячка – Матусів
19:00 Солтекс – Миронівська Птахофабрика

 

4 тур, 3 липня
10:00 Цетус – Темна Конячка
11:00 Миронівська Птахофабрика – Одна Родина
18:00 Матусів – Торпедо
19:00 Рувер – Солтекс

 

5 тур, 10 липня
10:00 Одна Родина – Солтекс
11:00 Матусів – Цетус
18:00 Рувер – Миронівська Птахофабрика
19:00 Темна Конячка – Торпедо

 

6 тур, 17 липня
10:00 Миронівська Птахофабрика – Матусів
11:00 Солтекс – Темна Конячка
18:00 Одна Родина – Торпедо
19:00 Цетус – Рувер

 

7 тур, 24 липня
10:00 Цетус – Одна Родина
11:00 Торпедо – Миронівська Птахофабрика
18:00 Темна Конячка – Рувер
19:00 Матусів – Солтекс

 

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Банер300-250 1ghjj

АНОНС

             bizness-liga

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на літню

«Епіцентр Бізнес-лігу» з міні-футболу

у дивизіонах «Ліга брендів» та «Корпоративна ліга»

Місце проведення змагань:

м. Черкаси,

КП «Центральний стадіон»

Турнір проходитиме з травня по вересень 2017 року

Прийом заявок на участь у змаганнях до 08.05.2017 року

Контактні телефони: 063-134-44-21; 097-288-51-20 

Детальніше

Афіша

270417 a1

Plakat cr-01

Чемпіонат України. Перша ліга 16/17
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Іллічівець 27 50 - 16 67
2 Верес 27 55 - 25 58
3 Десна 27 37 - 16 57
4 Колос 27 40 - 29 46
5 Геліос 27 23 - 16 46
6 Нафтовик-Укрнафта 27 38 - 23 42
7 Авангард 27 22 - 23 38
8 Черкаський Дніпро 27 23 - 26 37
9 ФК Полтава 27 29 - 33 36
10 Арсенал-Київ 27 24 - 25 35
11 Оболонь-Бровар 27 29 - 30 34
12 Гірник-Спорт 27 39 - 47 32
13 Буковина 27 23 - 27 31
14 Інгулець 26 25 - 36 27
15 Миколаїв 27 20 - 32 27
16 ПФК Суми 27 23 - 40 23
17 Скала 27 16 - 38 17
18 Тернопіль 26 16 - 50 14
Чемпіонат області. Вища ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 УТК 1 6 - 1 3
2 "ЛНЗ-Лебедин" 1 2 - 0 3
3 "Базис" 1 2 - 0 3
4 Академія "Ч.Дніпро" 1 2 - 0 3
5 "Уманьферммаш" 1 4 - 3 3
6 "Олімп" 1 1 - 1 1
7 "Спартак" 1 1 - 1 1
8 "Альтаїр" 1 3 - 4 0
9 "Авангард" 1 0 - 2 0
10 "Златокрай-2017" 1 0 - 2 0
11 "Росава-Наша Ряба" 1 0 - 2 0
12 "Колос" 1 1 - 6 0

liga2017

Банер SELECT

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   3 25

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"