Вхід на сайт


Владислав Голуб: «ФК «Черкаський Дніпро» – не іграшка для задоволення амбіцій власника»
Неділя, 06 травня 2018, 10:00

060518

Голова Федерації футболу черкаської області прокоментував прес-реліз ФК «Черкаський Дніпро»

 

З глибоким сумом та подивом дізнався про звинувачення, які висунув на мою адресу депутат Черкаської обласної ради від БПП Володимир Лашкул. З його слів виходить, що саме я винен у тому, що пан Лашкул знімає з себе відповідальність за ФК «Черкаський Дніпро» та розпускає дану команду.

У всіх діях Володимира Лашкула чітко видно дві складові.

По-перше, це дитяча образа на те, що його не включили до делегації ХХІ конгресу Федерації Футболу України. Звісно, що вельмишановний Володимир Григорович звик, наче Леонід Ілліч Брєжнєв, брати участь у всіх конгресах, самітах та форумах. У кращих традиціях радянських функціонерів, пан Лашкул так і не зміг зрозуміти, що часи змінилися і старе назавжди залишається у минулому.

Крім того, Володимир Григорович Лашкул завжди висувався як на той момент діючий віце-президент ФФУ, а не представник ФК «Черкаський Дніпро». На даний момент він не є віце-президентом. Тому, цілком логічно, що від ФФЧО на конгрес було висунуто діючого голову громадської спілки ФФЧО, заступника голови ФФЧО та діючого віце-президента ФФУ. Якщо ж пан Лашкул, як власник професійного клубу хотів стати делегатом конгресу ФФУ, виникає просте питання: чому його не висунула Професійна Футбольна Ліга, яка опікується професійним спортом?

Щодо заяв та образ Лашкула, то окрім відвертої маніпуляції вони нічого не містять.

Нагадаю, що громадська спілка ФФЧО опікується виключно футболом аматорського рівню, а не професійного. Таким чином, ФК «Черкаський Дніпро» та розвиток і фінансування даного клубу не є прерогативою діяльності ФФЧО. Усі питання життя професійного футбольного клубу – це справа його власників, а саме пана Лашкула. Проте, пан Лашкул не хоче нести відповідальність за долю клубу і намагається звинуватити інших людей, які не мають жодного відношення до ФК «Черкаський Дніпро». До речі, поки Володимир Григорович був одним з власників компанії UFI, він, чомусь, не перекладав відповідальність за «Черкаський Дніпро» на когось іншого. В чому ж справа? А справа в тому, що компанії UFI належали усі комерційні права на продукцію Федерації Футболу України. Тобто мова йде про сотні мільйонів доларів, які фанати футболу платили за квитки, фан продукцію збірної, також кошти за ТВ права на матчі. Таким чином, комерційні права громадської організації належали фактично декільком фізичним особам, які просто збагачувалися на коштах фанатів та вболівальників національної збірної. Серед таких осіб був і пан Лашкул. Хочу зазначити, що після ліквідації цієї приватної «прокладки» зараз всі комерційні права належать ФФУ, а не Павелко чи Голубу.

Щодо телефонного опитування, яке так обурило Володимира Лашкула. Прийняття рішень Виконкомом ФФЧО шляхом застосування телекомунікаційних засобів не заборонене Статутом громадської спілки ФФЧО і рішення є колегіальним, а не моїм особистим чи пана Фощія. Таким чином, не було жодних порушень, про що добре відомо пану Лашкулу.

Якщо ж говорити про долю «Черкаського Дніпра», хочеться навести приклад БК «Черкаські Мавпи». Коли у клуба є відповідальний власник, ефективний менеджмент, то нема жодних проблем і клуб здатен як на перемоги, так і на звання Чемпіона України.

Володимир Лашкул має зрозуміти, що часи, коли він міг дивитися на футбол та клуб як на іграшку, яка задовольняє його власні інтереси та амбіції, давно минули. Не можна використовувати ФК «Черкаський Дніпро» заради егоїстичних інтересів, нехтуючи при цьому інтересами сотень тисяч вболівальників та прихильників футболу. Такого навіть Брєжнєв не робив. Навіть, коли і пропускав той чи інший конгрес.

Владислав Голуб, народний депутат України.

Пост з особистої сторінки у Фейсбук.

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь:

У літній «Бізнес-лізі» з міні-футболу

Змагання у форматі 5х5 пройдуть у Черкасах на КП «Центральний стадіон» у двох лігах:

«Корпоративна ліга» - змагання виключно для працівників того чи іншого підприємства, незалежно від форми власності.

«Бренд-ліга» - змагання для компаній і торгових марок з необмеженою кількістю «легіонерів»;

Змагання проводить Асоціація футзалу Черкаської області

У чемпіонаті Черкас з футболу 8х8

Матчі чемпіонату відбуватимуться на футбольному полі із штучним покриттям розміром 60х40 метрів

У період весна-літо-осінь змагання проходитимуть Черкасах на КП «Центральний стадіон»орієнтовно по середах і четвергах починаючи з 18:00-18:30.

Змагання проводить Міська федерація футболу Черкас.

Контактні телефони:

063-134-44-21;

093-519-35-45;

097-288-51-20

плакат

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"