Вхід на сайт


Чемпіонат України серед команд Першої ліги 17/18
Print
1 тур 14-07-2017 18:00 "Жемчужина" 2 : 1 МФК "Миколаїв"
  15-07-2017 16:30 "Арсенал-Київ" 1 : 1 "Оболонь-Бровар"
  15-07-2017 17:00 "Черкаський Дніпро" 3 : 2 "Кремінь"
  15-07-2017 17:00 "Нафтовик-Укрнафта" 0 : 1 ПФК "Суми"
  15-07-2017 17:00 "Рух" 1 : 0 "Колос"
  15-07-2017 17:00 "Балкани" 0 : 2 "Геліос"
  15-07-2017 18:15 "Авангард" 0 : 3 "Інгулець"
  15-07-2017 19:00 "Десна" 1 : 0 "Волинь"
  16-07-2017 18:00 "Гірник-спорт" 0 : 1 ФК "Полтава"

2 тур 21-07-2017 17:00 "Рух" 2 : 3 "Гірник-спорт"
  21-07-2017 19:00 "Оболонь-Бровар" 1 : 0 "Черкаський Дніпро"
  21-07-2017 19:10 "Волинь" 0 : 0 "Балкани"
  22-07-2017 16:30 "Геліос" 3 : 1 "Авангард"
  22-07-2017 18:00 "Колос" 1 : 1 ПФК "Суми"
  22-07-2017 18:00 "Кремінь" 0 : 2 "Нафтовик-Укрнафта"
  22-07-2017 18:00 МФК "Миколаїв" 2 : 3 "Арсенал-Київ"
  22-07-2017 18:00 ФК "Полтава" 2 : 1 "Десна"
  22-07-2017 19:00 "Інгулець" 1 : 0 "Жемчужина"

3 тур 30-07-2017 17:00 "Авангард" 2 : 1 "Волинь"
  30-07-2017 17:00 ПФК "Суми" 0 : 1 "Кремінь"
  30-07-2017 17:00 "Гірник-спорт" 0 : 1 "Колос"
  30-07-2017 17:00 "Арсенал-Київ" 3 : 1 "Інгулець"
  30-07-2017 18:00 "Балкани" 1 : 1 ФК "Полтава"
  30-07-2017 18:00 "Черкаський Дніпро" 0 : 2 МФК "Миколаїв"
  30-07-2017 18:00 "Нафтовик-Укрнафта" 0 : 0 "Оболонь-Бровар"
  30-07-2017 18:00 "Жемчужина" 0 : 1 "Геліос"
  30-07-2017 19:00 "Десна" 3 : 0 "Рух"

4 тур 04-08-2017 19:00 "Волинь" 1 : 3 "Жемчужина"
  05-08-2017 17:00 "Гірник-спорт" 0 : 2 "Десна"
  05-08-2017 17:00 "Рух" 0 : 1 "Балкани"
  05-08-2017 18:00 ФК "Полтава" 3 : 0 "Авангард"
  05-08-2017 18:00 МФК "Миколаїв" 2 : 1 "Нафтовик-Укрнафта"
  05-08-2017 18:00 "Геліос" 0 : 1 "Арсенал-Київ"
  05-08-2017 18:00 "Колос" 4 : 1 "Кремінь"
  05-08-2017 19:00 "Інгулець" 2 : 0 "Черкаський Дніпро"
  05-08-2017 19:30 "Оболонь-Бровар" 2 : 1 ПФК "Суми"

5 тур 09-08-2017 18:00 "Авангард" 2 : 1 "Рух"
  09-08-2017 18:00 "Кремінь" 0 : 3 "Оболонь-Бровар"
  09-08-2017 18:00 "Балкани" 1 : 0 "Гірник-спорт"
  09-08-2017 18:00 "Черкаський Дніпро" 1 : 2 "Геліос"
  09-08-2017 18:00 "Нафтовик-Укрнафта" 1 : 1 "Інгулець"
  09-08-2017 18:00 "Жемчужина" 0 : 1 ФК "Полтава"
  09-08-2017 18:00 ПФК "Суми" 0 : 1 МФК "Миколаїв"
  09-08-2017 18:30 "Арсенал-Київ" 2 : 0 "Волинь"
  09-08-2017 19:00 "Десна" 2 : 3 "Колос"

6 тур 13-08-2017 17:00 "Гірник-спорт" 1 : 2 "Авангард"
  13-08-2017 17:00 "Геліос" 2 : 0 "Нафтовик-Укрнафта"
  13-08-2017 18:00 "Рух" 2 : 2 "Жемчужина"
  13-08-2017 18:00 "Колос" 1 : 0 "Оболонь-Бровар"
  13-08-2017 19:00 "Десна" 2 : 0 "Балкани"
  13-08-2017 19:00 "Інгулець" 2 : 1 ПФК "Суми"
  14-08-2017 18:00 ФК "Полтава" 0 : 1 "Арсенал-Київ"
  14-08-2017 19:00 МФК "Миколаїв" 2 : 0 "Кремінь"
  14-08-2017 19:00 "Волинь" 3 : 2 "Черкаський Дніпро"

7 тур 19-08-2017 17:00 "Авангард" 0 : 0 "Десна"
  19-08-2017 17:00 ПФК "Суми" 1 : 1 "Геліос"
  19-08-2017 17:00 "Жемчужина" 1 : 2 "Гірник-спорт"
  19-08-2017 18:00 "Балкани" 1 : 0 "Колос"
  19-08-2017 18:00 "Кремінь" 0 : 1 "Інгулець"
  19-08-2017 18:00 "Черкаський Дніпро" 2 : 3 ФК "Полтава"
  19-08-2017 18:00 "Нафтовик-Укрнафта" 1 : 0 "Волинь"
  19-08-2017 20:00 "Оболонь-Бровар" 2 : 0 МФК "Миколаїв"
  20-08-2017 17:00 "Арсенал-Київ" 0 : 0 "Рух"

8 тур 25-08-2017 17:00 "Балкани" 0 : 1 "Авангард"
  25-08-2017 17:30 "Геліос" 0 : 1 "Кремінь"
  25-08-2017 18:00 "Волинь" 1 : 0 ПФК "Суми"
  26-08-2017 17:00 "Гірник-спорт" 1 : 3 "Арсенал-Київ"
  26-08-2017 17:00 "Рух" 0 : 1 "Черкаський Дніпро"
  26-08-2017 17:30 ФК "Полтава" 2 : 2 "Нафтовик-Укрнафта"
  26-08-2017 18:00 "Десна" 3 : 1 "Жемчужина"
  26-08-2017 18:00 "Інгулець" 0 : 0 "Оболонь-Бровар"
  26-08-2017 18:00 "Колос" 2 : 2 МФК "Миколаїв"

9 тур 30-08-2017 17:00 "Арсенал-Київ" 1 : 0 "Десна"
  30-08-2017 17:00 "Кремінь" 3 : 1 "Волинь"
  30-08-2017 17:00 "Жемчужина" 2 : 4 "Балкани"
  30-08-2017 17:30 "Черкаський Дніпро" 0 : 1 "Гірник-спорт"
  30-08-2017 18:00 "Нафтовик-Укрнафта" 0 : 2 "Рух"
  30-08-2017 18:00 "Авангард" 0 : 1 "Колос"
  30-08-2017 18:00 ПФК "Суми" 0 : 4 ФК "Полтава"
  30-08-2017 19:00 МФК "Миколаїв" 1 : 2 "Інгулець"
  31-08-2017 19:30 "Оболонь-Бровар" 0 : 3 "Геліос"

10тур 03-09-2017 16:00 "Балкани" 1 : 3 "Арсенал-Київ"
  03-09-2017 16:00 "Гірник-спорт" 0 : 0 "Нафтовик-Укрнафта"
  03-09-2017 17:00 "Авангард" 6 : 2 "Жемчужина"
  03-09-2017 17:00 "Колос" 1 : 0 "Інгулець"
  03-09-2017 17:00 "Рух" 0 : 1 ПФК "Суми"
  03-09-2017 17:00 ФК "Полтава" 2 : 0 "Кремінь"
  03-09-2017 18:00 "Десна" 3 : 0 "Черкаський Дніпро"
  04-09-2017 16:30 "Геліос" 3 : 1 МФК "Миколаїв"
  04-09-2017 18:00 "Волинь" 2 : 0 "Оболонь-Бровар"

11тур 09-09-2017 15:00 "Нафтовик-Укрнафта" 1 : 3 "Десна"
  09-09-2017 16:00 "Черкаський Дніпро" 0 : 0 "Балкани"
  09-09-2017 16:00 ПФК "Суми" 0 : 1 "Гірник-спорт"
  09-09-2017 16:30 "Арсенал-Київ" 2 : 0 "Авангард"
  09-09-2017 17:00 "Кремінь" 1 : 1 "Рух"
  09-09-2017 17:00 "Жемчужина" 1 : 0 "Колос"
  09-09-2017 18:00 "Оболонь-Бровар" 0 : 1 ФК "Полтава"
  10-09-2017 18:00 МФК "Миколаїв" 1 : 1 "Волинь"
  10-09-2017 18:00 "Інгулець" 4 : 0 "Геліос"

12 тур 15-09-2017 18:00 "Волинь" 1 : 1 "Інгулець"
  15-09-2017 19:00 "Десна" 3 : 0 ПФК "Суми"
  16-09-2017 16:00 ФК "Полтава" 2 : 0 МФК "Миколаїв"
  16-09-2017 16:00 "Рух" 1 : 0 "Оболонь-Бровар"
  16-09-2017 16:00 "Колос" 1 : 2 "Геліос"
  16-09-2017 16:00 "Гірник-спорт" 1 : 0 "Кремінь"
  16-09-2017 16:00 "Балкани" 1 : 1 "Нафтовик-Укрнафта"
  16-09-2017 17:00 "Авангард" 2 : 1 "Черкаський Дніпро"
  16-09-2017 17:00 "Жемчужина" 0 : 3 "Арсенал-Київ"

13 тур 24-09-2017 15:00 "Черкаський Дніпро" 1 : 0 "Жемчужина"
  24-09-2017 15:00 "Нафтовик-Укрнафта" 1 : 2 "Авангард"
  24-09-2017 15:00 ПФК "Суми" 1 : 1 "Балкани"
  24-09-2017 15:00 "Кремінь" 0 : 1 "Десна"
  24-09-2017 17:00 МФК "Миколаїв" 1 : 1 "Рух"
  24-09-2017 18:00 "Інгулець" 1 : 2 ФК "Полтава"
  25-09-2017 16:00 "Арсенал-Київ" 2 : 1 "Колос"
  25-09-2017 16:00 "Геліос" 2 : 0 "Волинь"
  25-09-2017 19:00 "Оболонь-Бровар" 0 : 1 "Гірник-спорт"

14 тур 29-09-2017 16:00 "Рух" 1 : 1 "Інгулець"
  30-09-2017 15:00 "Балкани" 1 : 1 "Кремінь"
  30-09-2017 16:00 "Жемчужина" 0 : 0 "Нафтовик-Укрнафта"
  30-09-2017 16:00 ФК "Полтава" 1 : 0 "Геліос"
  30-09-2017 16:00 "Колос" 1 : 0 "Волинь"
  30-09-2017 16:00 "Гірник-спорт" 1 : 0 МФК "Миколаїв"
  30-09-2017 17:00 "Авангард" 1 : 0 ПФК "Суми"
  30-09-2017 17:00 "Десна" 0 : 0 "Оболонь-Бровар"
  01-10-2017 15:00 "Арсенал-Київ" 1 : 0 "Черкаський Дніпро"

15 тур 06-10-2017 15:00 "Геліос" 0 : 0 "Рух"
  06-10-2017 16:00 ПФК "Суми" 2 : 3 "Жемчужина"
  06-10-2017 18:00 "Інгулець" 2 : 0 "Гірник-спорт"
  06-10-2017 18:00 "Волинь" 2 : 0 ФК "Полтава"
  07-10-2017 15:00 "Кремінь" 0 : 3 "Авангард"
  07-10-2017 15:00 "Черкаський Дніпро" 0 : 1 "Колос"
  07-10-2017 15:00 "Нафтовик-Укрнафта" 0 : 0 "Арсенал-Київ"
  07-10-2017 17:00 "Оболонь-Бровар" 0 : 1 "Балкани"
  07-10-2017 18:00 МФК "Миколаїв" 1 : 8 "Десна"

16 тур 11-10-2017 14:00 "Черкаський Дніпро" 0 : 0 "Нафтовик-Укрнафта"
  11-10-2017 14:30 "Арсенал-Київ" 3 : 1 ПФК "Суми"
  11-10-2017 15:00 "Рух" 1 : 0 "Волинь"
  11-10-2017 15:00 "Колос" 1 : 0 ФК "Полтава"
  11-10-2017 15:00 "Гірник-спорт" 0 : 1 "Геліос"
  11-10-2017 15:00 "Балкани" 0 : 0 МФК "Миколаїв"
  11-10-2017 16:00 "Десна" 0 : 0 "Інгулець"
  11-10-2017 16:00 "Жемчужина" 4 : 1 "Кремінь"
  11-10-2017 17:30 "Авангард" 0 : 1 "Оболонь-Бровар"

17 тур 15-10-2017 15:00 "Нафтовик-Укрнафта" 2 : 1 "Колос"
  15-10-2017 15:00 "Кремінь" 1 : 1 "Арсенал-Київ"
  15-10-2017 15:00 ФК "Полтава" 1 : 0 "Рух"
  15-10-2017 15:30 МФК "Миколаїв" 2 : 2 "Авангард"
  15-10-2017 16:00 "Оболонь-Бровар" 0 : 0 "Жемчужина"
  15-10-2017 16:00 "Інгулець" 1 : 0 "Балкани"
  16-10-2017 14:00 ПФК "Суми" 3 : 2 "Черкаський Дніпро"
  16-10-2017 15:00 "Геліос" 0 : 0 "Десна"
  16-10-2017 18:00 "Волинь" 0 : 1 "Гірник-спорт"

18 тур 20-10-2017 17:00 "Інгулець" 0 : 0 "Авангард"
  20-10-2017 18:00 "Волинь" 0 : 2 "Десна"
  21-10-2017 14:00 ПФК "Суми" 1 : 0 "Нафтовик-Укрнафта"
  21-10-2017 15:00 "Кремінь" 1 : 0 "Черкаський Дніпро"
  21-10-2017 15:00 ФК "Полтава" 4 : 0 "Гірник-спорт"
  21-10-2017 15:00 "Колос" 2 : 1 "Рух"
  21-10-2017 15:30 МФК "Миколаїв" 4 : 1 "Жемчужина"
  21-10-2017 16:00 "Оболонь-Бровар" 1 : 5 "Арсенал-Київ"
  22-10-2017 14:00 "Геліос" 2 : 1 "Балкани"

22 тур 25-10-2017 16:00 "Інгулець" 2 : 0 "Нафтовик-Укрнафта"

19 тур 29-10-2017 14:00 "Балкани" 5 : 0 "Волинь"
  29-10-2017 14:00 "Черкаський Дніпро" 0 : 2 "Оболонь-Бровар"
  29-10-2017 14:00 "Нафтовик-Укрнафта" 1 : 2 "Кремінь"
  29-10-2017 14:00 ПФК "Суми" 0 : 2 "Колос"
  29-10-2017 14:00 "Гірник-спорт" 0 : 4 "Рух"
  29-10-2017 15:00 "Авангард" 1 : 1 "Геліос"
  30-10-2017 14:00 "Арсенал-Київ" 3 : 0 МФК "Миколаїв"
  30-10-2017 15:00 "Десна" 1 : 2 ФК "Полтава"

20 тур 03-11-2017 14:00 "Рух" 2 : 1 "Десна"
  03-11-2017 16:00 "Волинь" 2 : 1 "Авангард"
  03-11-2017 17:00 "Інгулець" 1 : 0 "Арсенал-Київ"
  04-11-2017 14:00 "Оболонь-Бровар" 3 : 2 "Нафтовик-Укрнафта"
  04-11-2017 14:00 "Геліос" 3 : 0 "Жемчужина"
  04-11-2017 14:00 "Колос" 1 : 0 "Гірник-спорт"
  04-11-2017 14:00 "Кремінь" 0 : 2 ПФК "Суми"
  05-11-2017 13:00 ФК "Полтава" 4 : 0 "Балкани"
  05-11-2017 17:00 МФК "Миколаїв" 3 : 0 "Черкаський Дніпро"

21 тур 10-11-2017 14:00 "Жемчужина" 4 : 3 "Волинь"
  10-11-2017 14:00 "Черкаський Дніпро" 0 : 2 "Інгулець"
  11-11-2017 13:00 "Арсенал-Київ" 3 : 1 "Геліос"
  11-11-2017 13:00 "Кремінь" 0 : 1 "Колос"
  11-11-2017 13:00 "Балкани" 1 : 1 "Рух"
  11-11-2017 14:00 ПФК "Суми" 0 : 0 "Оболонь-Бровар"
  11-11-2017 14:00 "Авангард" 2 : 0 ФК "Полтава"
  11-11-2017 14:00 "Нафтовик-Укрнафта" 1 : 0 МФК "Миколаїв"
  11-11-2017 15:00 "Десна" 1 : 2 "Гірник-спорт"

19 тур 14-11-2017 14:00 "Жемчужина" 1 : 2 "Інгулець"

22 тур 16-11-2017 13:00 "Гірник-спорт" 1 : 0 "Балкани"
  17-11-2017 14:00 "Рух" 2 : 0 "Авангард"
  17-11-2017 16:00 "Волинь" 1 : 3 "Арсенал-Київ"
  18-11-2017 13:00 "Геліос" 1 : 3 "Черкаський Дніпро"
  18-11-2017 13:00 ФК "Полтава" 3 : 0 "Жемчужина"
  18-11-2017 13:00 "Колос" 0 : 1 "Десна"
  18-11-2017 14:00 "Оболонь-Бровар" 1 : 2 "Кремінь"
  18-11-2017 16:00 МФК "Миколаїв" 0 : 0 ПФК "Суми"

23 тур 17-03-2018 15:00 "Кремінь" 2 : 2 МФК "Миколаїв"
  18-03-2018 14:00 "Нафтовик-Укрнафта" 0 : 1 "Геліос"
  18-03-2018 14:00 "Балкани" 1 : 2 "Десна"
  18-03-2018 15:00 "Жемчужина" 0 : 1 "Рух"
  18-03-2018 16:00 "Оболонь-Бровар" 2 : 4 "Колос"
  19-03-2018 15:00 "Арсенал-Київ" 3 : 1 ФК "Полтава"

24 тур 24-03-2018 14:00 "Волинь" 1 : 0 "Нафтовик-Укрнафта"
  25-03-2018 13:00 "Гірник-спорт" 1 : 3 "Жемчужина"
  25-03-2018 14:00 "Рух" 1 : 0 "Арсенал-Київ"
  25-03-2018 14:00 "Інгулець" 2 : 0 "Кремінь"
  25-03-2018 15:00 "Колос" 1 : 2 "Балкани"
  25-03-2018 15:00 ФК "Полтава" 2 : 1 "Черкаський Дніпро"
  25-03-2018 16:00 МФК "Миколаїв" 1 : 0 "Оболонь-Бровар"
  26-03-2018 15:00 "Геліос" 0 : 4 ПФК "Суми"
  26-03-2018 16:00 "Десна" 3 : 1 "Авангард"

23 тур 28-03-2018 16:00 "Черкаський Дніпро" 2 : 1 "Волинь"

25 тур 30-03-2018 17:00 "Оболонь-Бровар" 1 : 0 "Інгулець"
  31-03-2018 15:00 "Жемчужина" 0 : 1 "Десна"
  01-04-2018 14:00 ПФК "Суми" 1 : 0 "Волинь"
  01-04-2018 15:00 "Кремінь" 2 : 1 "Геліос"
  01-04-2018 15:00 "Нафтовик-Укрнафта" 1 : 2 ФК "Полтава"
  01-04-2018 16:00 "Арсенал-Київ" 0 : 1 "Гірник-спорт"
  01-04-2018 16:00 МФК "Миколаїв" 1 : 0 "Колос"
  02-04-2018 14:00 "Авангард" 3 : 1 "Балкани"
  02-04-2018 16:00 "Черкаський Дніпро" 2 : 2 "Рух"

26 тур 05-04-2018 16:00 "Інгулець" 3 : 0 МФК "Миколаїв"
  06-04-2018 14:00 "Волинь" 3 : 0 "Кремінь"
  06-04-2018 15:00 "Балкани" 1 : 1 "Жемчужина"
  06-04-2018 16:00 "Гірник-спорт" 1 : 0 "Черкаський Дніпро"
  06-04-2018 16:00 ФК "Полтава" 1 : 2 ПФК "Суми"
  06-04-2018 16:00 "Колос" 1 : 0 "Авангард"
  07-04-2018 14:00 "Рух" 2 : 0 "Нафтовик-Укрнафта"
  07-04-2018 15:00 "Геліос" 1 : 0 "Оболонь-Бровар"
  07-04-2018 16:00 "Десна" 3 : 3 "Арсенал-Київ"

23 тур 10-04-2018 15:00 ПФК "Суми" 0 : 1 "Інгулець"
  10-04-2018 17:00 "Авангард" 1 : 1 "Гірник-спорт"

27 тур 13-04-2018 16:30 МФК "Миколаїв" 1 : 0 "Геліос"
  13-04-2018 17:00 "Оболонь-Бровар" 0 : 1 "Волинь"
  14-04-2018 14:00 ПФК "Суми" 1 : 0 "Рух"
  14-04-2018 15:00 "Арсенал-Київ" 1 : 0 "Балкани"
  14-04-2018 15:00 "Кремінь" 0 : 2 ФК "Полтава"
  14-04-2018 15:00 "Нафтовик-Укрнафта" 2 : 1 "Гірник-спорт"
  14-04-2018 15:00 "Жемчужина" 2 : 2 "Авангард"
  14-04-2018 16:00 "Черкаський Дніпро" 2 : 1 "Десна"
  14-04-2018 18:00 "Інгулець" 4 : 0 "Колос"

28 тур 18-04-2018 14:00 "Рух" 1 : 0 "Кремінь"
  18-04-2018 15:00 "Волинь" 0 : 1 МФК "Миколаїв"
  18-04-2018 16:00 ФК "Полтава" 2 : 1 "Оболонь-Бровар"
  18-04-2018 16:00 "Балкани" 1 : 0 "Черкаський Дніпро"
  18-04-2018 16:00 "Геліос" 0 : 2 "Інгулець"
  18-04-2018 17:00 "Гірник-спорт" 1 : 0 ПФК "Суми"
  18-04-2018 17:00 "Колос" 1 : 0 "Жемчужина"
  18-04-2018 17:00 "Авангард" 1 : 0 "Арсенал-Київ"
  18-04-2018 18:00 "Десна" 4 : 1 "Нафтовик-Укрнафта"

29 тур 22-04-2018 14:00 ПФК "Суми" 0 : 2 "Десна"
  22-04-2018 16:00 "Арсенал-Київ" 2 : 0 "Жемчужина"
  22-04-2018 16:00 "Черкаський Дніпро" 2 : 1 "Авангард"
  22-04-2018 16:00 "Кремінь" 2 : 0 "Гірник-спорт"
  22-04-2018 16:30 "Нафтовик-Укрнафта" 1 : 1 "Балкани"
  22-04-2018 18:00 "Інгулець" 1 : 0 "Волинь"
  23-04-2018 17:00 "Геліос" 1 : 2 "Колос"
  23-04-2018 17:30 МФК "Миколаїв" 2 : 1 ФК "Полтава"
  23-04-2018 18:00 "Оболонь-Бровар" 0 : 1 "Рух"

30 тур 27-04-2018 18:00 "Волинь" 2 : 0 "Геліос"
  28-04-2018 16:00 ФК "Полтава" 2 : 0 "Інгулець"
  28-04-2018 16:00 "Гірник-спорт" 3 : 2 "Оболонь-Бровар"
  28-04-2018 16:00 "Балкани" 1 : 1 ПФК "Суми"
  28-04-2018 17:00 "Жемчужина" 0 : 0 "Черкаський Дніпро"
  28-04-2018 17:00 "Рух" 3 : 3 МФК "Миколаїв"
  28-04-2018 17:00 "Колос" 1 : 1 "Арсенал-Київ"
  28-04-2018 17:00 "Десна" 4 : 1 "Кремінь"
  28-04-2018 17:00 "Авангард" 2 : 1 "Нафтовик-Укрнафта"

31 тур 02-05-2018 14:00 ПФК "Суми" 2 : 1 "Авангард"
  02-05-2018 16:00 "Черкаський Дніпро" 1 : 0 "Арсенал-Київ"
  02-05-2018 16:00 "Кремінь" 1 : 1 "Балкани"
  02-05-2018 17:00 "Геліос" 0 : 2 ФК "Полтава"
  02-05-2018 17:30 МФК "Миколаїв" 1 : 0 "Гірник-спорт"
  02-05-2018 18:00 "Волинь" 0 : 1 "Колос"
  02-05-2018 18:00 "Нафтовик-Укрнафта" 1 : 0 "Жемчужина"
  02-05-2018 18:00 "Інгулець" 1 : 0 "Рух"
  02-05-2018 19:00 "Оболонь-Бровар" 0 : 2 "Десна"

32 тур 06-05-2018 17:00 "Гірник-спорт" 2 : 0 "Інгулець"
  06-05-2018 17:00 "Колос" 1 : 0 "Черкаський Дніпро"
  06-05-2018 17:00 "Балкани" 0 : 0 "Оболонь-Бровар"
  06-05-2018 17:00 "Авангард" 1 : 0 "Кремінь"
  06-05-2018 17:00 "Рух" 3 : 0 "Геліос"
  06-05-2018 17:00 ФК "Полтава" 1 : 0 "Волинь"
  06-05-2018 18:00 "Десна" 3 : 0 МФК "Миколаїв"
  06-05-2018 18:00 "Жемчужина" 0 : 3 ПФК "Суми"
  07-05-2018 16:00 "Арсенал-Київ" 2 : 1 "Нафтовик-Укрнафта"

33 тур 11-05-2018 17:30 "Оболонь-Бровар" 1 : 1 "Авангард"
  12-05-2018 00:00 "Кремінь" 3 : 0 "Жемчужина"
  12-05-2018 17:30 ПФК "Суми" 0 : 1 "Арсенал-Київ"
  12-05-2018 17:30 "Волинь" 2 : 1 "Рух"
  12-05-2018 17:30 МФК "Миколаїв" 0 : 1 "Балкани"
  12-05-2018 17:30 ФК "Полтава" 1 : 1 "Колос"
  12-05-2018 17:30 "Інгулець" 1 : 3 "Десна"
  12-05-2018 17:30 "Нафтовик-Укрнафта" 2 : 1 "Черкаський Дніпро"
  12-05-2018 17:30 "Геліос" 1 : 1 "Гірник-спорт"

34 тур 19-05-2018 00:00 "Десна" 5 : 0 "Геліос"
  19-05-2018 00:00 "Черкаський Дніпро" - : - ПФК "Суми"
  19-05-2018 00:00 "Колос" 0 : 1 "Нафтовик-Укрнафта"
  19-05-2018 00:00 "Жемчужина" 0 : 3 "Оболонь-Бровар"
  19-05-2018 00:00 "Балкани" 0 : 1 "Інгулець"
  19-05-2018 00:00 "Рух" 1 : 0 ФК "Полтава"
  19-05-2018 00:00 "Авангард" 2 : 1 МФК "Миколаїв"
  19-05-2018 00:00 "Гірник-спорт" 0 : 2 "Волинь"
  19-05-2018 00:00 "Арсенал-Київ" 2 : 0 "Кремінь"
Бізнес-ліга (Бренд-ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Епіцентр» 1 4 - 1 3
2 «Перемога» 1 7 - 6 3
3 "Юрія-Фарм" 1 2 - 2 1
4 «Карбон» 1 2 - 2 1
5 "Капрі-Трейд" 0 0 - 0 0
6 «Черкаські зубри» 1 6 - 7 0
7 "Фотоприлад" 1 1 - 4 0
Бізнес-ліга (корпоративна ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "SolTex" 1 7 - 0 3
2 "Обленерго" 1 6 - 4 3
3 "Олімп" 1 3 - 1 3
4 "Патріоти" 1 1 - 0 3
5 ДФС 0 0 - 0 0
6 "Черкасигаз" 1 0 - 1 0
7 "Служба порятунку" 1 4 - 6 0
8 УЗЕ 1 1 - 3 0
9 "Швидка допомога" 1 0 - 7 0

 плакат

Реклама на сайт

prokat-baydarok-300x424-banner

 

Футзал Лого22

УВАГА! ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК 

на участь у Чемпіонаті Черкащини

«Joma-ліга» з футболу 8х8

Матчі чемпіонату відбуватимуться на футбольному полі розміром 60м х 40м

У період весна-літо-осінь змагання проходитимуть Черкасах орієнтовно по середах і четвергах починаючи з 18:00-18:30.

Контактні телефони:

063-134-44-21; 093-519-35-45;097-288-51-20

Змагання проводить Асоціація футзалу Черкаської області (президент Гончаров Ю.А.)

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"