Вхід на сайт


Пауерліфтери Черкащини підкорили чемпіонат світу!
Написав Вікторія Хамаза   
Субота, 04 січня 2014, 12:22
chemp evropu 2013 1318262535 sergey-tkachenko-vyzhimaet-pobednyy-ves
   Шість перших та одне друге місце завоювала команда смілян на чемпіонаті світу з пауерліфтингу.
  У грудні у місті Миколаїв пройшов Чемпіонат світу з пауерліфтингу, учасниками якого стали представники восьми країн. Команда смілян, у складі якої було семеро чоловік, на цьому чемпіонаті виборала шість перших та одне друге місце та встановили багато нових рекордів. Представили команду Сміли давно відомі всім спортсмени Ростислав та Владислав Бондаренки, Олексій Рубінов, Мирослав Решетников, Микита Коломиза, Дмитро Бодров та Сергій Дерев’яга.                  
   Чотирнадцятирічний Владислав Бондаренко встановив на чемпіонаті два рекорди світу та виконав норматив кандидата у майстри спорту. Своїми досягненнями хлопець завдячує батькові Ростиславу Бондаренку, який з дитинства залучав його до занять пауерліфтингом. Рекорд Європи виконали цього разу Нікіта Коломиза та Сергій Деревяга. Нікіта виконав норматив кандидата у майстри спорту, а його спортивний колега взяв європейський рекорд майстра спорту міжнародного класу.
chemp evropu 2013 DSC 4210               
    Смілянська команда виступає від відомої у Смілі ДЮСШ "Локомотив", на базі якої тренуються спортсмени під керівництвом Ростислава Бондаренка. Завойовані здобутки на чемпіонаті світу в Миколаєві не перші здобутки команди. Хлопці вже не одноразово були учасниками чемпіонатів як місцевого державного так і світового чи міжнародного рівнів. І звідусіль команда поверталася із перемогами, щоразу перевершуючи результати попередніх змагань. Загалом із чемпіонату світу в Миколаєві смілянські спортсмени привезли 11 медалей. Традиційно спонсорську допомогу команді смілян надав міський голова Вадим Решетняк, який підтримує кожні спортивні починання хлопців, інформує сайт "Сміляночка".
 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"