Вхід на сайт


7-ий тур чемпіонату області з футзалу (Екстра-ліга)
Написав Максим Гаптар   
Понеділок, 06 січня 2014, 19:45
7turrxtraligareiewIMG 5213
Передріздвяні матчі чемпіонату Черкаської області з футзалу пропонуємо вашій увазі.
 
Солтекс – Шарм 4 : 4 (2 : 3) 
Хороший бій провели "Солтекс" та "Шарм". Лідер чемпіонату зіткнувся з серйозними труднощами з боку суперника й за півхвилини до кінця зустрічі втратив перемогу.

7turrxtraligareiewIMG 5195 

Початок зустрічі був досить рівним. Обидві команди не форсували події, намагаючись розігрувати свої атаки. Втім ледь не перша серйозна обрізка призвела до голу. Юрій Грищенко обікрав суперника, втік у відрив та елегантно переграв Івана Хоменка - 0 : 1. Проте "Солтекс" не здавався, й зусиллями Олега Коркішка відігрався. Далі "Шарм" знову піймав суперника на помилках і до середини періоду повів у рахунку 2 : 1, а потім 3 : 1. Все-ж до перерви "Солтекс" відквитав один гол. М’яч на свій рахунок записав лідер помаранчевих, Віктор Пустовіт.
Загалом у цьому матчі неабияк впадали в око не надто високі швидкості. Обидві команди перебували далеко не в оптимальній формі. Попри це, у другому таймі суперники провели справжній трилер. Спочатку "Солтекс" зрівняв рахунок, проте далі "Шарм" неабияк притиснув суперника до воріт й за 5 хвилин до завершення Віктор Александров своїм ударом вивів "Шарм" уперед. Матч наближався до завершення, пішли дві хвилини "чистого часу", за яку "Солтекс" розігрував п’ятого. Й за 30 секунд до фінальної сирени Віктор Пустовіт ударом з гострого кута подарував своїй команді нічию. Слід відзначити, що м’яч зрикошетив, але заслуги Пустовіта це не применшує. У підсумку 4 : 4, "Шарм" вдруге втрачає очки. 

7turrxtraligareiewIMG 5202

Голи: Коркішко, Пустовіт (2) - Грищенко, Кучер, Бабенко, Александров, автогол. 
Іван Хоменко, гравець "Солтекса":
 
Сергій Мачульський, гравець "Шарму": 

 

Альтаїр – Надія 5 : 3 (3 : 1) 

7turxtraligareiewIMG 5280

Знову бойовий матч за участю "Надії", проте знову ця команда поступається. Цього разу перемогу святкував "Альтаїр". Драбівська команда відразу гучно про себе заявила у цьому чемпіонаті. Після цього відбулося кілька прикрих результатів, однак зараз команда знову додає обертів. Матч із "Надією" складався сприятливо для "Альтаїру". Вже на першій хвилині, у першій своїй атаці Олег Синьогуб відкрив рахунок. "Надія" спробувала вирівняти гру й, спочатку їм це вдалося, Гарний постріл від Олександра Лобова зрівняв рахунок. Однак ще до перерви драбівчани провели кілька м’ячів. Помітний клас "Альтаїру", гравці якого викристовували ледь не кожну помилку суперника на свою користь.

7turxtraligareiewIMG 5282

У другому таймі продовжилася жорстка боротьба, насичена на жорсткі стики та порушення правил. Як наслідок, до кінця зустрічі ціла низка футболістів отримає попередження, а Євген Борисюк взагалі буде вилучений. Стосовно перебігу матчу, то у певний момент "Альтаїр" взагалі домінував на майданчику, маючи перевагу 4 : 1. Однак до кінця гри "Надія" повернулася у матч й відіграла різницю до мінімуму - 4 : 3. Однак останні півтори хвилини "Надія" не впевнено розігрувала п’ятого й на останніх секундах пропустила п’ятий гол. У підсумку 5 : 3, "Альтаїр" здобуває заслужені очки, а "Надія" один із головних претендентів на виліт у нижчий дивізіон.

7turxtraligareiewIMG 5303

Голи: Синьогуб (2), Голуб, Притуляк, Остренко - Лобов (2), Тупчієнко. Попередження: Остренко - Борисюк, Пархоменко, Лобов, Тупчієнко. Вилучення: Борисюк (Надія).
Олег Синьогуб, гравець "Альтаїру":
 
Віктор Пархоменко, гравець "Надії":
 

 

Спартак – Цетус 1 : 4 (1 : 1) 

7turxtraligareiewIMG 5363

Гарний супротив зчинили футболісти "Спартака" "Цетусу". Один із аутсайдерів чемпіонату хоча й поступився, але, подекуди, демонстрував достойну гру. Власне "спартаківці" першими й повели в рахунку. Скориставшись помилкою суперника, Руслан Міхновський втік у відрив та відкрив рахунок. Далі "Цетус" неабияк притиснув свого візаві до воріт. Ще до перерви Сергій Сидоренко відновив паритет. А в другому таймі клас черкасців дався взнаки. Гравці "Цетусу" повністю володіли ініціативою у гру, і зрештою довели матч до своєї перемоги. Спочатку Сергій Сидоренко ударом зі штрафного вивів "Цетус" уперед, а потім Олексій Присяжнюк у швидкій атаці перевагу подвоїв. До кінця зустрічі "спартаківці" намагалися відігратися, але кілька по-справжньому вбивчих моментів не реалізували. До того ж, відіграла свою роль і не зовсім повна лава запасних золотоніської команди. Тому більш широкий та майстровитий склад "Цетусу" заслужено переміг. 

7turxtraligareiewIMG 5379

Голи: Міхновський - Сидоренко С. (2), Присяжнюк О., Манжела.
Руслан Ізвозчик, тренер ФК "Спартак":
 
Юрій Душка, гравець "Цетусу":

 
Енергія – Ураган 1 : 2 (1 : 0) 

lisnyakbestplayerDSC07569

На старті матчу було нагороджено кращого гравця минулого туру Екстра-ліги, Юрія Лісняка.

7turxtraligareiewDSC 8931

Складний матч для обох команд. Досить рівну гру продемонстрували обидві команди. Фаворит, "Ураган", зіткнувся з серйозним супротивом з боку "Енергії" і був близьким до нічиєї, проте таки витиснув максимум і переміг.
Загалом гра складалася із жорстких сутичок та атак в обидва боки. Спочатку ініціативою володіли футболісти "Урагану", проте до середини зустрічі "Енергія" не лише вирівняла хід матчу, а й вийшла вперед. Якісний гол провів В’ячеслав Чуприна. За мінімальної переваги "Енергії" завершився перший тайм. У другій половині команди пристрасті на полі почали закіпати все більше. Олії в огонь підливало те, що в "Енергії" грали колишні гравці "Урагану", Юрій та Роман Кривенки. Власне обидва брати досить жорстко грали проти своїх колишніх партнерів по команді. Стосовно гри у другому таймі, то "Ураган" швидко відігрався. Після чого жодна з команд не могла перехилити шальку терезів на свій бік.

7turxtraligareiewDSC 8937

Обидві команди атакували почергово, однак захист у цій ситуації діяв значно краще. Чим менше часу лишалося, тим більш інтригуючим був матч. "Енергія" у звичному для себе стилі зупиняла атаки суперника з фолом, тому наприкінці зустрічі у них був перебір у цьому компоненті. І найцікавіше сталося за менш ніж 30 секунд до кінця. В одному з моментів гравці "Енергії" зфолили, однак цей момент був суперечливим, оскільки нібито у цей момент на полі у складі "Урагану" перебувало відразу шість гравців. Арбітр дав гравцю, котрий провинився жовту картку, проте фол "Енергії" не відмінив. Таке рішення неабияк сколихнуло лаву запасних "Енергії" та їхнього тренера Ігоря Чуприну. У підсумку, ще до кінця гри тренера "Енергії" було вилучено з поля. А в останні 20 секунд гри в меншості, "Ураган" провів одну результативну атаку й за 2 секунди до фінальної сирени вириває перемогу. Розлючені гравці "Енергії" вирішили раніше полишити поле. Тому 2 : 1, "Ураган" перемагає.

7turxtraligareiewDSC 8960

Голи: Чупина В. - Іскра (2).
Попередженя: Кривенко Ю., Васілевич - Іскра.
В’ячеслав Чуприна, гравець "Енергії":
 
Микола Безгуба, президент "Урагану":

 
Дахнівка – Пальміра 5 : 3 (4 : 0) 

7turxtraligareiewDSC 9008

Не без нервів перемога "Дахнівки". У цій зустрічі "дахнівчани" впевнено перегравали свого суперника, однак наприкінці зустрічі "Пальміра" мала шанси бодай на нічию.
Два різних тайми провели команди. Точніше "Дахнівка". Гравці у зеленій формі впевнено розпочали матч, переграючи суперника на кожному клаптику паркету. Швидко відкривши рахунок, "дахнівчани" продовжили домінування над суперником. Так, до кінця тайму "Дахнівка" вже лідирувала з рахунком 4 : 0. Успіх команди полягав у надійній грі в захисті та впевненому використанню моментів. Чи не кожна контратака "Дахнівки" завершувалася голом. Словом, 4 : 0 після першого тайму й інтрига, нібито залишила цей матч.

7turxtraligareiewDSC 9012

Таке комфортне лідерство над суперником дозволило "Дахнівчанам" розслабитися та почати експерименти. Спочатку воротар Віктор Єрошев пішов на лаву запасних, а через кілька хвилин потому вийшов на майданчик у якості польового гравця. Втім легко дограти цей матч футболістам у зеленому не вдалося. Гравці "Пальміри" раз-по-раз почали карати суперника. Так рахунок з 4 : 0, змінився на 4 : 3 й на команди чекала нервова кінцівка. "Пальміра" неабияк притиснула суперника, намагаючись розіграти чисельну більшість, однак "Дахнівка" вчасно зібралася й забила п’ятий гол. На цьому матч і завершився. За хвилину до завершення гри "Пальміра" не зуміла відігратися.
7turxtraligareiewDSC 9015 
Голи: Гамалій, Корольов, Горкун, Ковтуненко (2) - Франчук (2), Приходько С.
Попередження: Лобков М. (Дахнівка).
Владислав Ковтуненко, гравець "Дахнівки": 
Сергій Макаренко, президент "Пальміри":

 

Темна Конячка – Черкасигаз 4 : 1 (2 : 0)
7turxtraligareiewDSC 9091
Не очікуваний результат цього матчу. Досвід впевнено переміг молодість. Попри свята та відсутність кількох лідерів, більш досвідчені футболісти "Темної Конячки" провели потужний матч й переграли "Черкасигаз". Власне сьогодні гравці "Конячки" по-справжньому "втерли носа" юним суперниками, продемонструвавши кращі фізичні кондиції та більш зібрану гру.

7turxtraligareiewDSC 9072

З першої хвилини матчу стало зрозуміло, що легкої прогулянки для "газівників" не буде. Після кількох хвилин розвідки "Конячка" відкрила рахунок, а за тим і подвоїла його. Гравці "Черкасигазу" намагалися відповідати, але надалі лише наривалися на контратаки. Так, у другому таймі, внаслідок обрізок, "газівники" отримали у власні ворота третій та четвертий голи. Вдалий матч провів Артем Гаркавий, котрий відзначився дублем зі своїх проходів. У певний момент "Черкасигаз" мав шанси змінити хід гри - чудовий гол на свій рахунок записав Колядко. Але за рахунку 2 : 1, "газівники" ще більше почали атакувати, а через те, й розкриватися в обороні, що шанси на успіх відразу зникли. У підсумку 4 : 1, "Темна Конячка" провела справжній урок супернику.
7turxtraligareiewDSC 9079
Голи: Гаркавий А. (2), Дєєв, Євтушевський - Колядко.
Юрій Криштоп, гравець "Темної Конячки":
Сергій Дєдов, гравець "Черкасигазу":

7turxtraligareiewDSC 9096 

Кращим гравцем 7-го туру Екстра-ліги визнано Артема Гаркавого. Гравець "Темної Конячки" провів сильний матч. Власне сьогодні він був справжнім мотором "Темної Конячки", який став одним із головних героїв у перемозі команди над сильним суперником, "Черкасигазом". Прудконогий Гаркавий становив найбільшу загрозу захисту "Черкасигазу", відзначився дублем, чим заслужив це звання.
 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"