Вхід на сайт


У Черкасах стартував Різдявний баскетбольний кемп!
Написав Максим Гаптар   
Четвер, 09 січня 2014, 11:41
IMG 3105mavpakamp333
Масштабне баскетбольне дійство розпочалося сьогодні у стінах ПС «Будівельник». «Різдвяний кемп-2014» зібрав у нашому місті близько 30-ти юнаків не лише з Черкас, а й інших міст. 
 
У 2014-ий рік молоді українські баскетболісти входять у роботі. Сьогодні у нашому місті розпочався «Різдвяний кемп-2014». Баскетбольний табір для юнаків – новинка не лише для Черкас, а й загалом для України. Тому не дивно, що попрацювати у цьому кемпі до нашого міста завітало близько 30-ти юнаків. Більшість учасників табору – вихованці «Черкаських Мавп», проте також є юні баскетболісти з Дніпропетровська, Києва та Золотоноші.

Протягом чотирьох днів (з 8-го по 11-те січня) з учасниками табору працюватимуть провідні тренери БК «Черкаські Мавпи». Сьогодні у ПС «Будівельник» відбулося перше тренування табору, яке мало ознайомчий характер. Разом з головним тренером кемпу, Василем Івлєвим з дітьми працювали тренер дубля «Черкаських Мавп», Микола Неухацький та тренер з фізичної підготовки, Сергій Загоруй.

Протягом сьогоднішнього тренування учасники кемпу працювали над основними та найпростішими елементами баскетболу, серед яких: пересування в захисній стійці, робота над дриблінгом та основи фізичної підготовки.
Василь Івлєв, головний тренер Різдявного кемпу:
«Загалом протягом кемпу ми працюватимемо над трьома основними принципами баскетболу: захист, напад та загальна фізична підготовка. Сьогоднішнє тренування ознайомче та ввідне. Будемо працювати над простими елементами захисту: основні рухи в захисній стійці, повороти, закриття кидка, робота рук по руху м’яча і вміння тримати дистанцію між гравцем з м’ячем та правильно захищатися по м’ячу. По нападу – дриблінг на місті, різноманітні варіанти дриблінгу на місті + рух з різноманітними видами кроссоверів. І на завершення тренування 1х1 для закріплення захисних пересувань. Окрім цього на хлопців чекає блок фізичної підготовки, в якому вони попрацюють над основними вправами для розвитку в баскетболі. Безперечно, тренування ввідне, щоб хлопцям не було складно в наступні дні».

Програма кемпу досить насичена. Протягом чотирьох днів на учасників табору чекає шість тренувань, тривалістю у дві години кожне. Очікується, що завтра з юними баскетболістами попрацюють тренери основної команди «Черкаських Мавп», Максим Міхельсон та Олександр Ворона. Окрім цих фахівців до Черкас завітали й тренери з інших міст, зокрема Костянтин Бондар з Києва та Олександра Івлєва з Донецька.
«Подібні баскетбольні кемпи – дуже корисна річ. Для дітей є хороша можливість за короткий проміжок часу підтягнути свій рівень, попрацювати над широким спектром баскетбольних елементів. Добре, що Василь Івлєв проводить такий захід, він досвідчений у цьому плані, наскільки я знаю, до цього він вже проводив табори. Тому, я, натрапивши в інтернеті на інформацію про цей табір, вирішив приїхати. Хочу подивитися, що тренери роблять в інших клубах, над чим працюють, перейняти досвід», – зазначив Костянтин Бондар, юнацький тренер, БК «Київ».

Завтра на учасників Різдявного кемпу чекає відразу два тренування. Перше відбудеться о 08.00 у ПС «Будівельник», друге о 19.00 у ПС «Фотоприлад».
 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"