Вхід на сайт


Черкащанин встановив рекорд у боулінзі!
Написав Стас Лопес   
П'ятниця, 10 січня 2014, 16:37

 marchenkoIMG 3184

В'ячеслав Марченко зібрав 289 очок! 

 

   У Черкасах завершився відкритий чемпіонат міста з боулінгу. Гранд-фінал днями відбувся у клубі "Lucky Strike". У фінальній частині змагань взяло участь десять професійних спортсменів та два любителі. Відомий у Черкасах боулер – В’ячеслав Марченко – зумів встановити рекорд клубу, його показник вражаючий і становить 289 балів. Саме Марченко і забрав головний трофей цих змагань.

 

obshakIMG 3245

 

  Доріжка, шар і власні навики –  це все, що потрібно для гри у боулінг. Правда, задля того, аби стати справжнім майстром, необхідні важкі тренування, концентрація і ледь не повна самовіддача цьому виду спорту. За спиною у деяких учасників черкаського турніру, який має назву «Всі разом», ледь не 15 років стажу гри. Організатори ж без зайвої скромності пишаються тим, що цього разу їм вдалося зібрати під одним дахом майже всіх кращих боулерів Черкащини. Дорога до гранд-фіналу лежала через шість етапів турніру. Тож випадкових людей на вирішальній стадії змагань не залишилося. До гранд-фіналу потрапили 12 спортсменів, 10 з яких професіонали. Назва турніру свідчить про те, що поряд із профі змагаються і любителі. Саме для них попередні етапи стали неоціненим досвідом. 

 

bolIMG 3209

 

hlopekIMG 3247

 

   Битва ж титанів розпочалася уже у фіналі, де боулери грали за правилами Робін-раунда. Іншими словами, спортсмени мали зіграти з кожним із одинадцяти суперників. У підсумку бали накопичуються, а за їх сумою визначають переможця. Тріумфатором черкаського турніру став досвідчений В’ячеслав Марченко. На шляху до першого місця спортсмен встановив рекорд клубу, який складає 289 балів. Лише двічі у рекордній серії В’ячеслав не зумів зробити страйк. Окрім кубка Марченко за перемогу отримав у подарунок путівку до Відня.

 

skybkomIMG 3261

   Друге та третє місце посіли Максим Яремчук та Юрій Грищенко.

   Слідом за дорослим турніром організатори збираються провести так звану шкільну лігу, яка має днями стартувати у клубі "Lucky Strike".

 

vseIMG 3271

 

 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"