Вхід на сайт


8-ий тур чемпіонату області з футзалу (Вища ліга)
Написав Максим Гаптар   
Субота, 11 січня 2014, 09:12
7turxtraligareiewIMG 526422
Звіт про перебіг матчів 8-го туру чемпіонату Черкаської області з футзалу пропонуємо вашій увазі.
 
Ураган-2 – Азот 0 : 1 (0 : 0) 

8turxtraligareiewIMG 5410

Досить цікавий та напружений матч відкривав програму 8-го туру. Хоча "Азот" грав першим номером, більше контролюючи м’яч, матч був рівним. Футболісти "Урагану-2" ретельно підійшли до свого суперника, зконцетруючи свою увагу більше на захисті. Так, Сергій Усаковський і компанія проводили атаки, але без контратак від кривоносівців не обходилося. Однак левову частку ігрового часу команди не могли відкрити рахунок.

8turxtraligareiewIMG 5411

Так, все мало вирішитися у другому періоді. На правах одного з лідерів, "Азот" неабияк притиснув суперника до воріт. Час матчу спливав, тому "азотівці" мобілізували всі сили на атаку. В останні три хвилини зустрічі гра взагалі проходила на половині поля "Урагану-2". "Азот" намагався розіграти чисельну більшість і, здавалося, що "Ураган-2" таки встоїть, проте на останнній хвилині Артем Крупа подарував перемогу своїй команді, реалізувавши гарну комбінацію. У підсумку 1 : 0, "Азот" перемагає на класі. 

8turxtraligareiewIMG 5418

Гол: Крупа А.
Микола Безгуба, президент "Урагану":

 
Матусів – Живчик 3 : 4 (3 : 2)  

8turxtraligareiewDSC07584

На старті зустрічі було нагороджено кращого гравця 7-го туру Вищої ліги Євгена Неїжпапу.

8turxtraligareiewIMG 5512

Карколомний видався матч. Спочатку футболісти "Живчика" гучно заявили про себе. Швидкий гол забив Віталій Бойко, потім його почин підтримав Ігор Індутний. 2 : 0 через кілька хвилин після старту гри - хороший результат. Втім далі протягом першої половини зустрічі футболісти "Матусова" вирівняли гру. Спочатку Олександр Валяєв утік у контратаку й пробив влучно - 1 : 2. Після цього кілька обрізок від "Живчика" й до кінця тайму "Матусів" попереду. Євген Неїжпапа та Владислав Кубрушко вивели команду вперед.

8turxtraligareiewIMG 5528

За рахунку 3 : 2, "живчики" неабияк занервували, намагаючись якнайшвидше відігратися. Проте це їм вдалося лише у другій частині періоду. Спочатку за другу жовту картку було вилучено ІІвана Іванченка. За чисельної більшості "Живчик" постійно атакував, однак "матусяни" втримували ці атаки, але не встояли до кінця двох хвилин і пропустили. Після цього футболісти "Живчика" окрилені успіхом провели четвертий гол. Цього разу "матусяни" помилилися й отримали четвертий гол. В останні кілька хвилин команда у чорно-білій формі намагалася створити щось на зразок штурму воріт суперника, але гольових моментів створити не вдалося. Тому 4 : 3, "Живчик" перемагає. 
Голи: Валяєв, Кубрушко, Неїжпапа - Бойко (2), Індутний, Синяк.
Попередження: Іванченко І. - Остренко Д., Синяк.
Вилучення: Іванченко І. (Матусів).
Євген Неїжпапа, гравець "Матусова":

Дмитро Остренко, гравець "Живчика":

 

Червона Слобода – ФК «Мошни» 6 : 3 (1 : 1) 

8turxtraligareiewIMG 5581

Розкутий матч провели "Червона Слобода" та "Мошни". Як і очікувалося, певний час матч був рівний, однак "Червона Слобода" в певний момент додала обертів і дотиснула суперників. Обидві команди грали у цікавий футзал, суперники не хвилювалися про свій захист, тому свідчення - 9 м’ячів на дві команди. У першому таймі слобідські футболісти швидко відкрили рахунок, окресливши свої прагнення на цей матч, втім до перерви "Мошни" відновили паритет.
8turxtraligareiewIMG 5600
 
Більше того на старті другої 20-хвилинки гравці у чорній форммі повели в рахунку. Втім втримати цей успіх ФК "Мошни" не зуміли. "Червона Слобода" відповіла миттєвими двома голами, й повернула собі перевагу. Далі команда забила ще кілька м’ячів зробивши рахунок розгромним - 5 : 2. Лише наприкінці зустрічі команди обмінялися голами. Тому 6 : 3, "Червона Слобода" перестріляла "Мошни".

8turxtraligareiewIMG 5595

Голи: Магльовавний (2), Макогон (2), Дяченко, Шкондін - Хрипченко, Дорош В., Харченко.
Євгеній Сточовенко, гравець "Червоної Слободи":
Віталій Полюхович, гравець ФК "Мошни":

 

Вікторія-Східноєвропейський університет – Холоднянське 3 : 4 (2 : 2) 
Рівна гра лідерів чемпіонату. "Холоднянське" проявило більшу витримку та характер і здобуло перемогу.

8turxtraligareiewDSC 9112

Втім більша частина матчу проходила за сценарієм "Вікторії". Молода команда Східноєвропейського університету була значно швидшою, атаки команди були гострішими. Так, на початку гри Нікіта Агарін вивів "Вікторію" уперед, але команда відразу отримала гол у відповідь від Максима Гаркавого. До кінця тайму футболісти у червоній формі знову повели в рахунку, але і цього разу тривалий час лідирувати їм не вдалося. Накопивши чимало фолів, команда подарувала суперникові шанс на 10-метровий. Удар зі стандарту вправно виконав Гаркавий - 2 : 2.

8turxtraligareiewDSC 9118

У другому таймі "Вікторія" втретє вийшла вперед. Дубль на свій рахунок записав Антон Вакуленко. І втретє команда не втримала перевагу. Більш досвідчений колектив зі Смілянського району тиснув на суперника й знайшов шпарину, в якій Андрій Калініч рахунок зрівняв. Логічно було б, щоб матч і завершився нічиєю. Адже основний час гри спливав, однак знову розгул в захисті від "Вікторії" привів до шостого фолу. Вдруге за матч Максим Гаркавий реалізував цей стандарт, чим подарував команді перемогу. Таким чином, це вже сьома поспіль перемога "Холоднянського" ,яке лишається єдиною командою в чемпіонаті, яка не втрачала очок. 

8turxtraligareiewDSC 9132

Голи: Агарін, Вакуленко (2) - Гаркавий М. (3), Калініч.
Попередження: Кобзар, Раковський - Говденко.
Віктор Миколенко, президент "Вікторії":
Ігор Римський, гравець "Холоднянського":

 
Одна Родина – Епіцентр 3 : 6 (1 : 0) 

8turxtraligareiewDSC 9188

Один гол у першому таймі і злива у другому - ось, що можна сказати про результат цієї зустрічі. Фаворит матчу, "Епіцентр" провів не найсильнішу свою гру, проте клас дався взнаки, команда перемогла. Проте починалося все не настільки безхмарно для команди. Футболісти "Однієї Родини" здивували своїм налаштуванням. Гравці у синій формі впевнено розпочали матч, відкривши рахунок. Лідируючи у матчі, команда не віддавала ініціативу, а намагалася й далі контролювати гру. "Епіцентр" прагнув відігратися, однак футболісти демонстрували далеку від ідеалу гру.

8turxtraligareiewDSC 9198

У другому таймі "Одна Родина" ще раз здивувала, забивши другий гол. Але за цим голом послідувала миттєва та болюча відповідь від "Епіцентру". Олексій Островський і компанія забили три голи поспіль у найкоротший проміжок часу. Пропустивши стільки голів відразу, "Одна Родина" спробувала повернути собі впевненість, і ця спроба вилилася в один гол від Артема Захарова - 3 : 3. Але розвинути цей успіх команда не зуміла. Наприкінці матчу "Епіцентр" забив четвертий гол. В останні кілька хвилин футболісти "Однієї Родини" неабияк квапилися й спробували розіграти п’ятого. Проте у цьому компоненті "Родині" бракує досвіду. Тому ще два голи в пусті ворота від Олексія Островського й рахунок 6 : 3 на користь "Епіцентру". Ця перемога має повернути впевненість футболістам "Епіцентру". 

8turxtraligareiewDSC 9202

Голи: Присяжнюк, Головко, Захаров - Островський (3), Тараненко (2), Приходько.
Володимир Присяжнюк, гравець "Однієї Родини":
Максим Усмединський, гравець "Епіцентру":

 
Арка – Дніпро-80 2 : 1 (2 : 1) 

8turxtraligareiewDSC 9265

Ще одна поразка "Дніпра-80". Щоправда цього разу молоді "дніпряни" могли перемагати, адже грали з рівним суперником, проте досвід "Арки" дався взнаки. За підтримки своєї фан-торсиди гравці "Дніпра" першими заволоділи ініціативою й швидко відкрили рахунок. Не поганий гол у свій актив записав Шведенко. Проте, як часто буває, і зокрема у цьому турі, "Дніпро" не втримало своєї переваги. Ще до перерви футболісти "Арки" вирівняли хід гри й самі вийшли вперед. Якісні комбінації двома голами завершим Головатенко - 2 : 1. Далі "Арка" мала ще кілька хороших моментів, але захист "Дніпра" відстояв.

8turxtraligareiewDSC 9269

Поступаючись у рахунку підопічні Тараса Коломійця у другому таймі взяли гру до своїх рук. Команда контролювала м’яч, атакувала. Тільки реалізація моментів у "Дніпра-80" відверто шкутильгала. Натомість "Арка" добре відзахищалася й подекуди створювала свою контратаки. Однак відзначитись у другому таймі жодній команді не судилося. В останні кілька хвилин футболісти "Дніпра-80" розігрували п’ятого, і хоча цей розіграш був досить зібраним, команда продемонструвала контроль, однак довести атаку до вірного не зуміла. Тому 2 : 2, "Арка" перемагає.

8turxtraligareiewDSC 9272

Голи: Головатенко (2) - Шведенко.
Олександр Герасименко, представник "Арки":
Сергій Суський, гравець "Дніпра-80":

 

Кращим гравцем 8-го туру Вищої ліги визнано Максима Гаркавого. Гравець "Холоднянського" став найкориснішим гравцем у матчі своєї команди з "Вікторією". Саме він зробив найбільший внесок у важку перемогу команди Смілянського району. Максим двічі зрівнював рахунок, а наприкінці зустрічі у потрібний момент холоднокровно вивів "Холоднянське" вперед і подарував команді перемогу. Загалом за матч Гаркавий відзначився хет-триком, і хоча два голи провів із 10-метрових ударів, проте це свідчить про холоднокровність та майстровитість футболіста. 
 
 
ОГОЛОШЕННЯ
«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net 

плакат

Реклама на сайт

prokat-baydarok-300x424-banner

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

Joma Бізнес-ліга (Бренд-ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Карбон» 7 30 - 17 19
2 «Епіцентр» 7 39 - 14 18
3 "Юрія-Фарм" 7 37 - 22 13
4 «Перемога» 8 23 - 30 9
5 "Капрі-Трейд" 6 21 - 31 6
6 «Черкаські зубри» 7 24 - 41 6
7 "Фотоприлад" 8 23 - 42 3
Joma Бізнес-ліга (корпоративна ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "SolTex" 8 43 - 17 24
2 "Служба порятунку" 8 43 - 20 18
3 "Обленерго" 7 27 - 11 18
4 "Патріоти" 8 22 - 11 15
5 "Черкасигаз" 8 16 - 24 9
6 ДФС 7 21 - 29 6
7 "Швидка допомога" 8 12 - 36 6
8 УЗЕ 6 11 - 25 3
9 "Олімп" 8 17 - 39 3

freya

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК 

на участь у Чемпіонаті Черкащини

з футболу 8х8

Матчі чемпіонату відбуватимуться на футбольному полі розміром 60м х 40м

Змагання проходитимуть в Черкасах орієнтовно по середах і четвергах починаючи з 18:00-18:30.

Контактні телефони:

063-134-44-21; 093-519-35-45;097-288-51-20

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"