Вхід на сайт


У Черкасах завершився Різдвяний кемп із баскетболу
Написав Максим Гаптар   
Неділя, 12 січня 2014, 12:09
IMG 3129 1389440027kamp
Масштабний чотириденний "Різдявний кемп-2014", організований "Черкаськими Мавпами", завершився!
 
Протягом чотирьох днів перспективні черкаські, і не тільки, юнаки відточували свою майстерність над основоположними принципами баскетболу: захист, атака та загальна фізична підготовка. З 8-го по 11-те січня було проведено 6 тренувань, під час яких з юнаками працювали провідні черкаські тренери. Головний тренер кемпу, Василь Івлєв; тренер БК "Черкаські Мавпи", Максим Міхельсон; тренер дублюючого складу, Микола Неухацький; тренер з фізичної підготовки Сергій Загоруй. Крім цих фахівців до Черкас завітали тренери з інших міст.

Стосовно учасників, то попрацювати у цьому кемпі до нашого міста завітало близько 30-ти юнаків. Більшість учасників табору – вихованці «Черкаських Мавп», проте також були і юні баскетболісти з Дніпропетровська, Києва та Золотоноші.
"Я дізнався про цей кемп на одному із український сайтів, тому вирішив приїхати. Я тренуюся у Дніпропетровську, у СДЮШОРі-5. Проте потрібно працювати над собою та вдосконалюватися. Враження від табору хороші. Тренери продемонстрували нам чимало нового. Ми працювали над технікою ведення м’яча, обіграшу один-на-один, захисту. Я дізнався багато чого нового, зокрема нові захисні техніки, які я буду використовувати у своїй грі", - ділиться враженнями Костянтин Тиховод, гравець із Дніпропетровська.
Сьогодні масштабний баскетбольний кемп добіг кінця. Останнє тренування було розбите на дві групи. Спочатку протягом півтори години працювала старша група. Баскетболісти поділилися на трійки й разом з Василем Івлєвим відпрацьовували тонкощі захисту в трійках. Паралельно з гравцями займався ще один тренер - психолог Ірина Ніколау.
"Я займаюся спортивною психологією, нині цікавлюся баскетболом, вивчаю цей вид спорту, тому вирішила попрацювати з юними баскетболістами. На цьому кемпі я побачила як працюють тренери, як працюють хлопці на тренуваннях. І в мене лише позитивні враження, адже хлопцям цікаво. Я з ними спілкуюся й докладаю зусиль, аби вони все робили та виконували свідомо й з аналізом. Провела низку тестів, після яких можна буде сказати який стан свідомості у цих юнаків", - зазначає Ірина Ніколау, магістр психології.

Після старшої групи останнє тренування провели гравці меншої вікової групи. Баскетболісти продовжили працювати в парах та трійках над покращенням атакувальної техніки, зокрема попрактикувалися над передачами, розіграші різноманітних комбінації та, безперечно, роботою над захистом.
Владислав Тараненко, баскетболіст із Золотоноші:
"Такий кемп - хороша можливість для мене попрацювати з якісними тренерами, потренуватися як справжня команда та справжні професіонали. На початку табору мені було досить складно вливатися в роботу, але потім звик, і було дуже цікаво. У цьому кемпі дуже багато уваги приділяли захисту, я дізнався дуже багато нового про цей аспект. Це дуже допомогло мені, я почерпнув нові техніки захисту, сподіваюся, що це мені допоможе".
 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"