Вхід на сайт


У Черкасах боролися на поясах Алиш
Написав Вікторія Хамаза   
Вівторок, 14 січня 2014, 19:59
1Alysh-Kostyantyn-Koptev 1
   Наш обласний центр уже не вперше став місцем проведення всеукраїнських змагань із боротьби на поясах Алиш. Цього разу палац спорту «Будівельник» прийняв учасників Кубка України. Серед переможців і призерів змагань були і представники Черкащини.
 
   Алиш є одним із наймолодших видів спорту. Він виник на початку XXI століття і об'єднав у собі традиційні види боротьби на поясах народів Центральної Азії. Від інших видів поясної боротьби Алиш відрізняється способом тримання поясу. Перед захватом борці повинні обгорнути пояси один одного навколо зап'ястків. Особливістю цього виду є те, що тут немає боротьбі в партері. Правила досить прості: суперники, ухопившись за пояси, намагаються кинути один одного на спину. При цьому дозволяється робити кидки, підніжки, підсікання, звалювання.
   Досить активно Алиш розвивається і на Черкащині. Місцеві спортсмени є постійними учасниками змагань різного рівня та вже мають певні досягнення. Не залишилися вони без нагород і на Кубку України. Зокрема, переможницею турніру у своїй ваговій категорії стала відома черкаська спортсменка Анастасія Сапсай. Відзначимо і бронзову медаль Данила Хільченка.

1Alysh-Kostyantyn-Koptev 2

   Геннадій Арзютов, президент Європейської асоціації боротьби на поясах Алиш: «Праздник удался. Мы провели этот Кубок среди женщин и мужчин, определили чемпионов и призеров. Черкасская земля еще увидит праздник большого Алыша».
   У середині квітня цього року Черкаси прийматимуть дорослий і молодіжний чемпіонати України з боротьби на поясах Алиш.
Геннадій Арзютов, президент Європейської асоціації боротьби на поясах Алиш: «Я думаю, что соберем всех сильнейших, потому что борьба Алыш победно идет по Украине».
 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"