Вхід на сайт


Список бомбардирів та грубіянів після 8-ми турів
Написав Максим Гаптар   
Середа, 15 січня 2014, 11:16
8turxtraligabombardydryDSC 9122
До вашої уваги список бомбардирів та гравців, котрі отримали жовті/червоні картки чемпіонату Черкаської області з футзалу (Екстра ліга/Вища ліга). 
 
Список бомбардирів (Екстра-ліга)
1 місце
Синьогуб – 9 (Альтаїр)
 
2 – 4 місця
Пустовіт – 7 (Солтекс)
Бреус – 7 (Спартак)
Гаркавий – 7 (Темна Конячка)

 

5 – 8 місця
Дмитренко Ю. – 6 (Альтаїр)
Ковтуненко – 6 (Дахнівка)
Іскра – 6 (Ураган)
Трандафілов - 6 (Шарм)

 

9 – 15 місця
Султанов – 5 (Альтаїр)
Александров І. – 5 (Дахнівка)
Сторчоус – 5 (Черкасигаз)
Гамалій – 5 (Дахнівка)
Коркішко – 5 (Солтекс)
Кретов – 5 (Цетус)
Бабенко – 5 (Шарм)
 
Альтаїр
Синьогуб – 9
Дмитренко Ю. – 6
Султанов – 5
Стайков О. – 2
Голуб – 2
Ткалич – 1
Кошадзе – 1
Притуляк – 1
Остренко – 1
 
Дахнівка
Ковтуненко – 6
Александров І. – 5
Гамалій – 5
Лобков М. – 2
Горкун – 3
Корольов – 2
Лобков О. – 1
Головченко – 1
 
Енергія
Чуприна В. – 4
Кубрушко – 3
Чуприна О. – 3
Кривенко Ю. – 2
Кривенко Р. – 2
Коваленко – 1
Калашник – 1
 
Надія
Тупчієнко – 5
Лобов – 5
Пархоменко – 3
 
Пальміра
Гопка С. – 3
Сидоренко – 2
Цюпаченко – 2
Жук – 2
Франчук – 2
Григоренко – 1
Гарнага – 1
Тусь – 1
Доненко – 1
Приходько – 1
 
Солтекс
Пустовіт – 7
Коркішко – 5
Сліпко – 3
Кошелюк – 1
Поліщук – 1
Шалапута – 1
Грищук – 1
Зубко – 1
Насікан – 1
 
Спартак
Бреус – 7
Зоря – 4
Міхновський – 2
Лучанінов – 1
Дузь – 1
Литвиненко – 1
 
Темна Конячка
Гаркавий – 7
Євтушевський – 3
Дєєв – 3
Литвинов – 2
Мірошніченко – 1
Ворона – 1
 
Ураган
Іскра – 6
Алексєєв – 3
Сухостат – 3
Діхтяренко – 3
Лісняк – 2
Удовика – 1

 

Цетус
Кретов – 5
Степанов – 4
Сидоренко – 4
Скорняков Є. – 2
Скорняков К. – 1
Присяжнюк П. – 1
Щерба Б. – 1
Манжела – 1
Присяжнюк О. – 1
Кіт – 1

 

Черкасигаз
Сторчоус – 5
Кравець – 3
Дєдов – 3
Замятін – 2
Чумак – 2
Мишенко – 2
Колядко – 2
Задорожний – 1
Маценко – 1
Нагорний – 1
Козловський – 1

 

Шарм
Трандафілов – 6
 
Бабенко – 5
 
Александров В. – 5
 
 
Ткаченко – 4
Кучер – 4
Гопка О. – 3
Мачульський – 3
Грищенко – 3

 

Список гравців, які отримали попередження (Екстра-ліга)
Прізвище
Жовті
картки
Червоні
картки
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
Мачульський (Шарм)
Остренко П. (Альтаїр)
Александров В. (Шарм)
Ткаченко В. (Шарм)
Зоря В. (Спартак)
Доненко (Пальміра)
Калашнік В. (Енергія)
Кривенко Ю. (Енергія)
Лобков М. (Дахнівка)
Трандафілов (Шарм)

 

Лобков О. (Дахнівка)
Мишенко (Черкасигаз)
Синьогуб (Альтаїр)
Борисюк (Надія)
Саввопуло Р. (Енергія)
Чуприна О. (Енергія)
Чуприна В. (Енергія)
Пустовіт В. (Солтекс)
Насікан М. (Солтекс)
Зубко В. (Солтекс)
Мірошніченко О. (Темна Конячка)
Дмитренко Ю. (Альтаїр)
Ткалич (Альтаїр)
Скорняков Є. (Цетус)
Присяжнюк П. (Цетус)
Щерба Б. (Цетус)
Кретов М. (Цетус)
Грудницький (Темна Конячка)
Труба (Спартак)
Магльований (Ураган)
Бреус (Спартак)
Дузь (Спартак)
Куц (Шарм)
Степанов (Цетус)
Притуляк (Альтаїр)
Гопка О. (Шарм)
Пальчик (Шарм)
Кошелюк (Солтекс)
Кучер (Шарм)
Пархоменко (Надія)
Лобов (Надія)
Тупчієнко (Надія)
Іскра (Ураган)
Васілевич (Енергія)
Кіт (Цетус)
Приходько С. (Пальміра)
Гопка С. (Пальміра)
Александров І. (Дахнівка)
Єрошев (Дахнівка)
3
3
2
2
2
2
2
2
2
2
1
1
1
0
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1
1
1
1
 
Список бомбардирів (Вища ліга)
1 місце
Агарін – 12 (Вікторія-Східноєвропейський університет)

 

2 – 3 місця
Римський – 11 (Холоднянське)
Островський – 11 (Епіцентр)
 
3 місце
Гаркавий М. – 10 (Холоднянське)

 

5 місце
Сватуха – 8 (Азот)

 

6 – 10 місця
Лисенко – 7 (Живчик)
Тараненко – 5 (Епіцентр)
Неїжпапа – 7 (Матусів)
Болюк – 7 (Червона Слобода)
Калініч - 7 (Холоднянське)

 

Азот
Сватуха – 8
Безлюда – 3
Гонда В. – 3
Петраш – 3
Вєтров – 2
Андрійченко А. – 1
Усаковський С. – 1
Крупа – 1

 

Арка
Танчик - 4
Хохлов – 3
Головатенко – 3
Гриб – 2
Шульга – 2
Пікун – 1
Біляк О. – 1
Орлов – 1
Лелека – 1
Герасименко – 1

 

Вікторія-Східноєвропейський університет
Агарін – 12
Вакуленко – 6
Осика – 4
Раковський – 4
Грищук – 3
Довбик – 2
Панченко – 2
Тихонюк – 1

 

Дніпро-80
Поліщук – 5
Педченко – 4
Шведенко – 2
Коломієць – 1
Нажденко – 1
Передерій – 1

 

Епіцентр
Островський – 11
Тараненко – 7
Моторний – 4
Дравольський М. – 3
Матвійчук – 3
Приходько – 3
Дравольський І. – 1
Ткаченко – 1
Усмединський – 1
 
Живчик
Лисенко – 7
Бойко – 4
Остренко П. – 3
Яжук – 2
Жох – 2
Синяк – 2
Зоря О. – 1
Ващенко – 1
Авер’янов – 1
Індутний – 1

 

Матусів
Неїжпапа – 7
Орел – 4
Маняк – 2
Кубрушко – 2
Валяєв – 1
Скворцов – 1
Гасанов – 1
Юрпольський – 1
Перевозчиков – 1

 

Одна Родина
Бондаренко – 5
Панасенко – 4
Захаров – 3
Пономаренко – 2
Діденко – 2
Головко – 2
Полонський – 1
Гончар – 1
Присяжнюк – 1

 

Ураган-2
Марченко – 5
Супрун – 4
Хомут – 4
Дубинець – 4
Третяк – 3
Калашник – 2
Аргеєв – 2
Марусенко – 1

 

ФК «Мошни»
Харченко – 6
Дробот – 3
Дорош В. – 3
Хрипченко – 2
Полюхович – 1
 
Холоднянське
Римський – 11
Гаркавий М. – 10
Калініч – 7
Макаренко – 2
Коломієць – 2
Стародуб – 2
Добровольський – 2
Говденко – 1
 
Червона Слобода
Болюк – 7
Шкондін – 6
Дяченко – 4
Волошенко – 3
Культенко – 2
Магльований – 2
Макогон – 2

 

Список гравців, які отримали попередження (Вища ліга)
Прізвище
Жовті
картки
Червоні
картки
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
Супрун О. (Ураган-2)
Сватуха (Азот)
Болюк (Червона Слобода)
Волошенко (Червона Слобода).
Остренко Д. (Живчик)
Дорош М. (ФК «Мошни»)
Діденко О. (Одна Родина)
Ступаков І. (Епіцентр)
Коломієць (Дніпро-80)
Бондаренко (Одна Родина)
Осика (Вікторія)
Педченко (Дніпро-80)
Синяк (Живчик)
Іванченко І. (Матусів)
 
Федоренко (Матусів)
 
Полонський В. (Одна Родина)
Усмединський М. (Епіцентр)
Сухенко Д. (Живчик)
Поліщук (Дніпро-80)
Шведенко (Дніпро-80)
Кулик О. (Мошни)
Беребеня А. (Мошни)
Хрипченко А. (Мошни)
Петраш С. (Азот)
Довбик (Вікторія)
Пушкар (Матусів)
Лисенко (Живчик)
Хохлов (Арка)
Головатенко (Арка)
Макогон (Червона Слобода)
Гаркавий М. (Холоднянське)
Ситник (Епіцентр)
Крупа (Азот)
Шкарбута (Азот)
Культенко (Червона Слобода)
Безгуба В. (Ураган-2)
Дробітько (Ураган-2)
Римський (Холоднянське)
Корносенко (Червона Слобода)
Санко (Червона Слобода)
Зоря О. (Живчик)
Лєнчінков (Мошни)
Хрипченко (Мошни)
Герасименко Ю. (Арка)
Вакуленко (Вікторія)
Вєтров (Азот)
Зоря Є. (Живчик)
Коломоєць В. (Дніпро-80)
Нажденко (Дніпро-80)
Кобзар (Вікторія)
Раковський (Вікторія)
Говденко (Холоднянське)
3
3
3
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
0
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

1

 
 
 
1
1
1
 
 
 
 
 
 
 
1
 
ОГОЛОШЕННЯ
«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net 

плакат

Реклама на сайт

prokat-baydarok-300x424-banner

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

Joma Бізнес-ліга (Бренд-ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Карбон» 7 30 - 17 19
2 «Епіцентр» 7 39 - 14 18
3 "Юрія-Фарм" 7 37 - 22 13
4 «Перемога» 8 23 - 30 9
5 "Капрі-Трейд" 6 21 - 31 6
6 «Черкаські зубри» 7 24 - 41 6
7 "Фотоприлад" 8 23 - 42 3
Joma Бізнес-ліга (корпоративна ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "SolTex" 8 43 - 17 24
2 "Служба порятунку" 8 43 - 20 18
3 "Обленерго" 7 27 - 11 18
4 "Патріоти" 8 22 - 11 15
5 "Черкасигаз" 8 16 - 24 9
6 ДФС 7 21 - 29 6
7 "Швидка допомога" 8 12 - 36 6
8 УЗЕ 6 11 - 25 3
9 "Олімп" 8 17 - 39 3

freya

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК 

на участь у Чемпіонаті Черкащини

з футболу 8х8

Матчі чемпіонату відбуватимуться на футбольному полі розміром 60м х 40м

Змагання проходитимуть в Черкасах орієнтовно по середах і четвергах починаючи з 18:00-18:30.

Контактні телефони:

063-134-44-21; 093-519-35-45;097-288-51-20

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"