Вхід на сайт


"Золоті дівчата" дали майстер-клас підростаючому поколінню
Написав Стас Лопес   
Середа, 05 лютого 2014, 16:31


3
  "Черкаські Мавпи" продовжують серію майстер-класів.

Причому розширюють своє представництво. Наш клуб відомий не лише завдяки гравцям, а й завдяки одній з кращих груп підтримки в Україні. Дівчата з «Golden Ladies» із задоволенням розширили соціальний проект клубу і провели власний майстер-клас у одній із загальноосвітніх шкіл Черкас. На уроці фізкультури у спеціалізованій школі №20 вчителями стали три черлідерки. Тренувальний тон задавала керівник нашої групи підтримки – Ірина Євченко, якій допомагали Марія Коваленко та Олена Горбань. 

   На відміну від традиційних майстер-класів за участю гравців клубу, цього разу до майстер-класу залучили старшу аудиторію. Тобто, навчитися сучасної хореографії зголосилися дівчата з двох десятих класів школи. Спершу наші дівчата розповіли школяркам, що таке черлідинг та яка в нього історія. Дівчата розказали про себе та показали кілька акробатичних трюків, а вже після цього приступили до роботи. 

   За словами Ірини Євченко, головне завдання, яке вони поставили перед собою, було показати базові рухи черлідингу та деякі емоційні елементи. Спочатку дівчата-школярки розібралися, як тримати помпони та закріпили кілька простих рухів. Причому кожен з них був ретельно розкладений по поличках досвідченими спортсменками. А вже після цього настав час для доволі важкого трюку.   Наша група підтримки не лише показала, як правильно виконувати один із важких елементів, а й навчила його робити своїх учениць. Мова йде про так звану підстраховку партнера, якого підіймають на висоту двох метрів інші учасниці танцювального колективу. Виконати таку, на перший погляд, небезпечну вправу дівчатам здавалося не лише складно, а й небезпечно. Однак досвідчені вчителі все взяли під свій контроль.  Спочатку моральне налаштування, а після цього власна присутність у підстраховці вплинули позитивно. Кілька секунд – і складна фігура вже складена! Такі піруети були схвально підтримані оплесками з боку глядачів, яких цього дня у 20-й школі зібралося також чимало.    Наприкінці майстер-класу дівчата з групи підтримки роздали школярам подарунки від «Черкаських Мавп» та запросили старшокласників на баскетбол, де вони у повному обсязі могли б побачити роботу «Golden Ladies».

 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"