Вхід на сайт


Гімнастика у Черкасах: за крок до краху?
Написав Вікторія Хамаза   
П'ятниця, 07 лютого 2014, 09:17
5gimnastuka sport 20145 1
    Табу на спорт. До єдиної у Черкасах гімнастичної зали не пускають дітей. Через борги міськради.
   Гімнастика у Черкасах під загрозою. Вихованців спортивної школи «Спартак» періодично не пускають до єдиної у місті гімнастичної зали. Все через заборгованість міста за оренду приміщення. На сьогодні вона становить майже 90 тисяч. Через це дітей періодично не пускають до зали, вимикають світло та опалення. Деталі спортивної проблеми «Черкаський спорт» дізнавався із перших вуст.

3gimnastuka sport 20143 2

     Кожна медаль – цінний спогад. Кімната 12-річної Лізи Кравець вщент заповнена медалями. Дівчинка – гімнастка з 10-річним стажем. Періодично відстоює честь Черкас на всеукраїнських першостях.
    «Вона не біжить, вона летить до зали. І задоволенням займається. У неї багато дуже друзів у залі. Це її друга родина. Це тренер, яка виховує її з трьох років. Знає всі її сильні та слабі місця», – додає Ліна Кравець, мама гімнастки.
    Любов до гімнастики дівчинка передала й молодшому брату Тімуру. Нині дошка пошани у кімнаті у них розділена на двох.

1gimnastuka sport 2014

    «Оця медаль мені дуже подобається. Її я здобула на «Дніпровських хвилях» у 2012 році. Я дуже багато старалася і працювала аби стати там першою. Після того здобула на цих змаганнях срібло і ще одне золото», – говорить Ліза Кравець, гімнастка. 
    У свої 12-ть Ліза мріє про олімпійське золото. Проте сьогодні мрія Лізи, як і решти вихованців спортивної школи «Спартак», під загрозою.

5gimnastuka sport 20145 2

    «Куди ще піти – невідомо. Бо спортивна зала, де стоїть гімнастичний інвентар, у нас один. Не уявляю! Бо 10 років у спортивній школі, 10 років щоденних тренувань», – розповідає Тетяна Гончарова, бабуся гімнастки.

3gimnastuka sport 20143 1

    «Спартак» орендує залу у фізкультурно-спортивного товариства «Україна». Вона – єдина в області облаштована для занять гімнастикою. Та орендодавець звідси чимдуж виганяє гімнастів. То тепло вимикає, то світло, то й на поріг не пускає. Коментувати це на камеру директор товариства навідріз відмовився. Причину конфлікту пояснює тренер. Алла Красовська теж виросла в цій залі.
   «Невчасно проплачують оренду. Через це ми страждаємо. Тому що то в бюджеті немає коштів, то казначейство не пропускає ці проплати.Іде оцей процес, навантаження організму отримує, а потім виходить, що раз і все це перекреслили. Дитина до зали не потрапляє. Все котиться назад і треба починати з початку», – розповідає Алла Красовська, тренер із гімнастики.

7gimnastuka sport 2014 2

    Алла Красовська працює тренером у школі «Спартак» майже 40 років. За цей час виховала чимало чемпіонів. Серед її учнів дві учасниці Олімпійських ігор та не один десяток чемпіонів України та Європи. Любов до гімнастики передала й доньці. Дівчина зізнається: виросла у цій спортивній залі та не уявляє життя без гімнастики.

8gimnastuka sport 2014

   «Всі тренери і діти для мене як друга родина. Я тут і сама тренуюся і допомагаю мамі тренувати. У мене вже є власні дітки, з якими я працюю. Зараз вчуся на тренера і буду продовжувати сімейну справу. Проте 7gimnastuka sport 2014 1зараз все це під великим знаком питання, оскільки незрозуміло, чи буде в нас зала чи ні»,ділиться Анастасія Красовська, гімнастка.
    У мерії кажуть: хвилюватися нічого. У цьогорічному бюджеті передбачили кошти на погашення боргу за оренду залу. І нібито вже й узгодили із власником приміщення графік виплат.
   «Ми зустрічалися декілька раз із орендодавцем. Ми з ним домовилися про графік погашення боргів. Я думаю, що до кінця цього місяця ми всі кошти йому повернемо. Приміняється зараз розпис і оці кошти в сумі 90 тисяч найближчим часом перерахують на рахунок Україна»,запевняє Олександр Гаврилов, начальник відділу фізкультури і спорту МВК.
    Проте такі запевняння владців поки не заспокоюють батьків гімнастів і тренерів. Кожне пропущене тренування – лише на шкоду спортивній кар’єрі дітей.
 
Афіша

ФК Днипро 2

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"