Вхід на сайт


Область назвала кращих спортсменів 2013-го
Написав Стас Лопес   
Середа, 12 лютого 2014, 16:49

2IMG 7009

З відзнакими Семенько та Шаріпова

 

    Обласне управління у справах сім’ї молоді та спорту спільно з відділенням НОКу назвало лауреатів спортивного року Черкащини. Урочиста церемонія відбулася сьогодні в черкаському Будинку вчителя. Переможців визначали відразу у чотирнадцятьох номінаціях. Цікаво, що саме голосування членів експертної комісії відбулося ще наприкінці грудня. Кращих з кращих обирали 16-ть членів комісії, серед яких був і «Черкаський Спорт». 

 

 

1IMG 6988

 

     Традиційно найінтригуючими номінаціями цього вечора були «кращий спортсмен» та «спортсменка», «тренер» і «команда року».

    Було прийняте рішення називати відразу трьох «кращих», причому самі учасники не знали хто з них набрав найбільшу кількість голосів під час голосування. Однак ми оприлюднимо точні цифри голосів. Так кращим спортсменом року став боксер Олег Прудкий, за якого проголосували всі 16 членів комісії. Це ж звання отримав і снайпер – Сергій Куліш (15 голосів), третім став легкоатлет – Денис Нечіпоренко (5).

 

 

 

   Серед кращих спортсменок переможницями стали легкоатлетка Валерія Семенькова (14 голосів), фехтувальниця Марина Семенько (14) та Дар’я Шаріпова (кульова стрільба).

 

komandaIMG 7067

 

 Найкращо командою року було визнано чемпіонів України та бронзових призерів юнацької Євроліги - «Черкаські Мавпи-96» (11 голосів), команду ШВСМ з хокею на траві (10) та збірну області з морського багатоборства (6). 

Серед кращих меценатів був Володимир Лашкул (14), Андрій Більда (13) та Віталій Войцехівський (6).

 

Андрій Більда, депутат міської ради, член НОК України, президент Федерації триатлону України: "Спорт є тією силою, яка об’єднує громадян України, незалежно від їх політичних уподобань, статі чи місця проживання. Спортсмени навіть у найскладніші часи займаються своєю справою самовіддано. Довела це і Віта Семеренко. Адже на цьогорічних зимових Олімпійських іграх ми отримали медаль, чого не вдавалось останні 8 років".

 

bIMG 7024

 

Всі результати голосування ТУТ

 

 

lIMG 7004

 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"