Вхід на сайт


"УТК-Ятрань" розпочала підготовку до нового сезону
Написав Ігор Соболенко   
Четвер, 13 лютого 2014, 13:41
00000247475utkyatran2014newseas
Провівши місяць в режимі двох тренувань на тиждень в арендованому спортзалі УДПУ, команда "УТК-Ятрань" приступила до інтенсивної роботи.
Перші дві декади гравці будуть відновлювати фізичні кондиції, тренуючись щодня - бігаючи кроси Софієвкою (традиційно завдячуючи керівництву УНУСу за співпрацю) та працюючи на арендованому штучному полі "Уманьферммашу" (цього року тепличники мають і таку можливість).
Кардинальних змін в складі минулорічного дебютанта обласної вищої ліги не прогнозується. Так головний тренер наразі надав можливість поборотися за місце в цьогорічному складі всім футболістам, що захищали кольори "УТК-Ятрань". Новачки будуть. Але, як прийнято говорити - "селекция будет точечной". Уже тренються з тепличниками Сергій Коломієць, який з власної ініціативи вирішив змінити "Уманьферммаш" на "УТК-Ятрань". Не сумніваюся, що Сергій зможе влитися в колектив, де у нього чимало друзів. Ще Олександр Єжаченко планує посилити склад кількома виконавцями. Але покищо конкретикою я з вами поділитися не можу.
Команди Уманського району розпочали підготовку до обласних змагань 
Інтенсивно працює, закладаючи фундамент фізичної підготовки, і колектив "Базису". Керує заняттями Сергій Янчук. До яких саме змагань готується молодий колектив? Покищо можна більш-менш впевнено прогнозувати, що "Базис" скористається правом володаря Кубка Уманського району-2013 і вийде на старт Кубка області. А ось чи гратимуть у першості області залежить від того, що ця першість являтиме собою в цьому році. Якщо першість Черкащини в першій лізі буде подібною до 2013 року, коли в підгрупах було по 5-6 команд, не всі з яких дотягли до фінішу, то керівництво "Базису" не сильно зацікавлено в такому турнірі. Якщо ж турнір буде налічувати 8-10 команд, то все може бути.
"УТК-Ятрань" і "Базис"розпочало підготовку до сезону великого футболу. Чемпіонат області з міні-футболу, в якому вони гратимуть цієї неділі, розцінюється радше як етап цієї підготовки.
 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"