Вхід на сайт


"Черкаські Мавпи" провели майстер-клас для людей з обмеженими можливостями
Написав Максим Гаптар   
Середа, 19 лютого 2014, 09:57
oshburnmasterklais3IMG 3174
«Черкаські Мавпи» продовжують опікуватися своїми найпалкішими вболівальниками. Днями гравці клубу Іварс Тімерманс та Джейсон Уошбарн провели майстер клас для людей з особливими потребами.
Форвард та центровий «Черкаських Мавп» Іварс Тімерманіс та Джейсон Уошбарн провели цього року не один майстер-клас. Проте цього разу їм випала нагода пограти з особливим вболівальниками. У стінах ЗОШ №26 професійні баскетболісти навчали баскетболу людей з обмеженими можливостями.
одібний майстер-клас «Черкаські Мавпи» проводять вдруге. Раніше з особливим вболівальниками грали в баскетбол Рональд Мур та Олексій Чигринов. Пам’ятаючи успіх минулого заходу, подивитися на гравців «Мавп» прийшла велика кількість людей. Пограти з «Черкаськими Мавпами» в баскетбол у стіни школи завітали як дорослі, так і діти.

«
Я дуже рада, що до нас сьогодні прийшли Іварс та Джейсон. Я відвідую кожен матч «Черкаських Мавп» й із захопленням спостерігаю за їхньою грою. А сьогодні я мала можливість пограти з ними та поспілкуватися. Все було дуже цікаво!», – ділиться враженнями Інна, учасниця майстер-класу. Учасниками заходу стали люди з вадами опорно-рухового апарату, ДЦП і розумовими вадами. Протягом години Іварс та Джейсон не лише вчили людей закидати м’яча у кошик та зіграли в баскетбол. Також баскетболісти продемонстрували свої найкращі навчики – виконували кидки з різних дистанцій та слем-данки.

Джейсон Уошбарн, гравець БК «Черкаські Мавпи»:

«У штатах практика подібних майстер-класів досить розвинена. Дуже тішить, що в Черкасах, у такому маленькому містечку, наявні такі соціальні ініціативи. Тому я зі свого боку без жодних проблем беру участь у схожих заходах. Ці люди неабияк підтримують нас під час матчів, тому цим майстер-класом ми віддячуємо їм».
На завершення заходу баскетболісти подарували всім гравцям і вболівальникам плакати та зробили фото на згадку.
 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"