Вхід на сайт


Увага! "Черкаський спорт" пропонує футбольним командам області проект "Клубна прес-служба"
Написав Administrator   
Субота, 10 травня 2014, 08:05

 13287021301

    Шановні друзі та партнери!!!! Раді повідомити вам, що інформаційний холдинг «Черкаський спорт» розширює спектр своїх можливостей та послуг.

Два роки тому ми стартували зі спортивного інтернет-порталу «Черкаський спорт» і стали не лише головним джерелом інформації для любителів спорту області, а й помічниками у створенні різноманітних турнірів та партнерами багатьох команд і клубів.

 

   Із нового футбольного сезону в Черкаські області ми готові відкрити потужну інформаційну програму з висвітлення обласного чемпіонату у Вищій та Першій лігах на абсолютно новому рівні. Задля цього нам потрібно організувати навколо кожного з клубів чемпіонату своєрідну клубну прес-службу. Вона займатиметься: висвітленням матчів першості, написанням інтерв’ю, матеріалів про спонсорів клубу, організацією фото- і відеозйомок та створенням матеріалів в обласних газетах і на телебаченні. Такий широкий спектр поширення медіа-інформації гарантований нами!

 

Спектр послуг:

 

-Звіти про 80% матчів команди у чемпіонаті Черкаської області з футболу на сайті «Черкаський спорт».

 

-Створення одного матеріалу-представлення (перед стартом чемпіонату) про команду, її історію та перспективи на сезон.

 

-Створення фотосесії команди. Фото можуть бути використані для ЗМІ та клубної атрибутики (календарики тощо).

 

-Створення окремої сторінки на сайті із повними профайлами кожного з гравців (особисті данні, фото, кар’єра), положення у турнірній таблиці,бомбардири тощо.

 

-Написання 3-4 широких інтерв’ю з гравцями та представниками команд для сайту протягом сезону, деякі з них будуть опубліковані у головних черкаських газетах.

 

-Створення 3-4 широких сюжетів протягом сезону на ТРК «Рось» зі звітом про тур команди. Участь представників команди у двох спортивних ток-шоу на ТРК «Рось», присвячених чемпіонату області. Відповідно, таку ж кількість матчів відвідає оператор, який може надати відео для клубного архіву.

 

-Розміщення підсумкових матеріалів про етапи чемпіонату області у новоствореному щомісячному журналі «Черкаський спорт» (перший вихід журналу 30 січня).

 

-Написання матеріалів та плес-релізів для районних газет.

 

-З кожною із команд працюватиме власний журналіст. Таким чином, клуби через нього зможуть інформувати загал про будь-яку іншу дотичну до спорту інформацію.

 

    Вартість такого проекту на рік для кожного клубу реально незначна, через те, що ми плануємо залучити до співпраці всі клуби двох обласних чемпіонатів. Дякуємо за взаєморозуміння і чекаємо на співпрацю, яка збільшить цікавість до вашої команди та підніме чемпіонат на високий рівень. 

 

Свої побажання та пропозиції просимо відсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або за телефоном (050) 464 37 26.

 
 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"