Вхід на сайт


У Черкасах з’явилася спортивна «Цивілізація»
Написав Administrator   
Субота, 03 травня 2014, 14:16
3 04 2014 PQ0LMHISCeU
   Стрільба з лука та страйкбольної зброї, дайвінг, верхова їзда, сплави Дніпром, водіння авто – цим займатимуться юні черкащани влітку у таборі «Цивілізація».
   Посеред соснового лісу поблизу Дахнівки розгорнувся унікальний дитячий табір «Цивілізація», де дітям пропонують вирушити у незабутню мандрівку крізь віки.
   Із початком літа тут вируватиме справжня атмосфера цивілізаційного розвитку, сповнена трипільської обрядовості, пригодницького козацького запалу і містичних футурологічних звичаїв. Часовий маршрут передбачає подорож історичними стежками Трипілля, Київської Русі, козаччини, сучасної України та незвіданого майбутнього.
Виховницька діяльність, яку практикуватиме дитячий табір, базуватиметься на засадах скаутського виховання. Маленьких відпочивальників навчатимуть усіх премудростей життя предків, сучасників та людей майбутнього: і як коня осідлати, і як автомобілем маневрувати.
   Серед основних занять, які практикуватимуть юні мандрівники, є опанування іноземних мов, народних ремесел, стрільба з лука та страйкбольної зброї, дайвінг, верхова їзда, сплави Дніпром, водіння авто тощо.
   Щоденна програма табору дуже насичена, тому для пустощів часу катма, все чітко за графіком: ранкова руханка, сніданок, навчання; до обіду – теорія, опісля – практика, купання, ігри та розваги. Навчатимуть таборовиків спеціальні кадри: досвідчені пластуни та педагоги.

3 04 2014 Xchnt0-p4dE

   Таборовий комплекс «Цивілізація» розкинувся поблизу Дніпра, на базі колишнього піонертабору «Орлятко» під Черкасами. Після тривалого застою будиночкам дали друге життя. Тепер відбудовані єврожитла готові приймати нових гостей. Також на території табору спорудили справжній дитячий рай: майстерні, майданчики, спортивно-ігрові та туристичні зони тощо.
   Здійснити подорож у часі мають нагоду діти віком від 8 до 16 років.  Щозміни «Цивілізація» прийматиме до  200 вихованців. Інформує Муніципальне інформаційне агенство "Черкаси".
 
Афіша

ФК Днипро 2

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"