Вхід на сайт


У Черкасах розпочався баскетбольний турнір «1 на 1»
Написав Стас Лопес   
Неділя, 11 травня 2014, 09:34

00IMG 3131

 У Черкасах розпочався масштабний баскетбольний турнір «1 на 1».

Участь у «баскетбольних батлах» розпочали хлопці 1998-2000 років народження. Переважна більшість юнаків є вихованцями школи «Черкаських Мавп», є і ті хто прийшов на ігровий майданчик без досвіду тренувань у нашому клубі, і навіть гості з сусідньої Золотоноші. 

   За словами головного організатора цього турніру – Василя Івлєва у змагання заявився 42 хлопця. Сам  турнір стрітбольним не назвеш, адже проходить він у залі. Регулярний чемпіонат уже протягом двох тижнів проходить у залі ЗОШ №34. Після того, як кожен гравець зіграє 40 матчів (кожен з кожним) буде визначено 32 кращих, які і поборються у плей-оф до двох перемог. Фінальна серія турніру триватиме до трьох перемог. 

   Самі організатори переконані, що проводячи ці змагання вони близькі до реалізації відразу двох важливих моментів. По-перше зможуть побачити перспективну молодь, а по друге підвищити рівень індивідуальної майстерності вихованців баскетбольної школи.

Василь Івлєв, організатор турніру: «Я вважаю, що основна робота у дитячих командах має бути побудована на індивідуальному прогресі, по суті це основа роботи у баскетбольній школі «Черкаських Мавп». Лише з індивідуально сильних гравців можна зібрати дійсно потужну чемпіонську команду. Цей турнір «1 на 1» прекрасна можливість для наших хлопців показати і відчути власні можливості, без партнера, без під страховки, без заслонів. Лише індивідуально сильний гравець стане переможцем цього турнірі. Я сподіваюся, що незабаром цей турнір стане традиційним і проводиться у кількох вікових групах та буде відбором до юнацьких команд «Черкаських Мавп». Цілком можливо, що хлопець міг не потрапити у нашу школу, а через рік прийти на цей турнір і довести свою спроможність виступати в команді, це прекрасний шанс, який дітям потрібно давати».

   Дехто з учасників турніру уже провів майже 30-ть матчів, є і ті хто ще не грали. Приміром травмований лідер «Черкаських Мавп-00» - Денис Бачурін, через травму поки поза грою, але його чекають на майданчику. В цей час серед лідерів індивідуального заліку Антон Мельник . Захисник «Черкаських Мавп-99» уже провів 23 матчі з яких програв лише один матч.


Антон Мельник №21


«Я захисник тому комфортно себе почуваю у грі «1 на 1», але штука в тому, що в баскетболі мені переважно протидіять також захисники, а тут доводиться пристосовуватися під значно фактурнініших суперників, обирати тактику під них і тут тобі тренер не підкаже, ти сам собі тренер»,
 - говорить Антон Мельник.    

Статистика лідерів турніру:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

 
 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"