Вхід на сайт


Найвправніші шахісти навчаються в Черкаському державному бізнес-коледжі
Написав Вікторія Хамаза   
Субота, 17 травня 2014, 15:11
17 05 2014Укренерго Open 1
У Черкаському державному бізнес-коледжі навчаються найвправніші шахісти. Його команда перемогла в турнірі, що проходив у рамках обласної Спартакіади серед вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації. 
Учасники турніру визначають найкращих у командному й індивідуальному заліку. За перемогу змагаються представники семи навчальних закладів області. Турнір проходить за коловою системою в сім турів.
Юрій Мицик, головний суддя змагань: "Тут беруть участь як розрядники, які вже багато років займаються шахами, так і початківці. Такий собі різношерстий турнір".
У підсумку серед дівчат перемагає Ірина Синиця з Черкаського художньо-технічного коледжу. Друге місце – в Айнур Юсібової з політехнічного технікуму. На третій сходинці – студентка Смілянського технікуму харчових технологій Марія Кравчук.

20042014 shashku 2013 logo 211

Ірина Синиця, переможниця змагань: "Займаюся шахами ще з дитинства. Це допомагає в житті, розвиває логіку, вміння, навички".
Турнір юнаків виграє Дмитро Лазурик із державного бізнес-коледжу. Срібло здобуває представник кооперативного економіко-правового коледжу Іван Березін. Третє підсумкове місце в Богдана Калити з політехнічного технікуму.
Богдан Калита, призер змагань: "Меня еще дед научил шахматам. Это интересное занятие, развивает стратегию, тактику и внимание, конечно же". 
У загальному заліку перемагає державний бізнес-коледж. У трійці призерів також політехнічний технікум і художньо-технічний коледж.
 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"