Вхід на сайт

Переконливий реванш «Славутича»
Написав Administrator
Понеділок, 13 лютого 2012, 10:00

542x305-images-a7143a83096e7000181ce9ad3dcd000a   Учора ФК «Славутич» здобув переконливу перемогу у матчі-реванші з МФК «Кремінь».

2 квітня 2011 року новостворена команда «Славутич» зазнала нищівної поразки 1:7 в контрольному матчі в Кременчуку від місцевого «Кременя». Пройшов майже рік … прийшов час збирати каміння. Оцінкою роботи тренерського штабу на чолі з О.І.Кирилюком став закономірний результат недільного поєдинку. Зазначимо, що в обох поєдинках у складі черкащан зіграло шестеро футболістів.

Перший небезпечний момент у контрольній грі виник на 14-ій хвилині: після подачі кутового біля воріт господарів Антон Книжник на підборі цілив у дальній кут, проте реакція воротаря «Кременя» відтермінувала початок розгрому. Через шість хвилин Олексій Шуляк «знайшов» Євгена Колесника, який по центру головою розстріляв ворота суперника. Спроби кременчужан перехопити ініціативу у матчі наразилися на контр-випад гостей: навіс Колесника головою замикав Дмитро Кошелюк – шкіряна куля просвистіла над поперечиною.

На 40-ій хвилині голкіпер славутчан Андрій Лєнчінков, витягнувшись у струнку, зневілював «постріл» нападника господарів з лінії карного майданчика. Реалізувавши вихід один на один, Євген Трандафілов відправив команди в роздягальню.

Заповзятість футболістів «Кременя» принесла бажаний результат – на 57-ій хвилині навіс зі штрафного замкнув Ігор Кірієнко. Проте радість була недовгою: простріл з флангу в дотик реалізував Євген Колесник, що дебютний матч за черкащан відзначив дублем.

Сергійчук розтерзав оборону кременчужан: Михайло заробив два пенальті і сам же їх чітко реалізував з інтервалом в одинадцять хвилин. Своїм шансом скоротити розрив з «точки» господарі не скористалися – Андрій Місяйло пробив вище воріт. Результат: «Кремінь» Кременчук – «Славутич» Черкаси  1:5 (0:2).