Вхід на сайт


Календар матчів. Чемпіонат України. Перша ліга. 2017/18 рр.
Вівторок, 03 квітня 2018, 12:54

310817 1

Розклад матчів 26-34 турів чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги

 

26 ТУР

5 квітня (четвер)

«Інгулець» (Петрове) – МФК«Миколаїв»

6 квітня (п’ятниця)

«Волинь» (Луцьк) – «Кремінь» (Кременчук)

«Балкани» (Зоря) «Жемчужина» (Одеса)

«Гірник-спорт» (Горішні Плавні) «Черкаський Дніпро»

ФК «Полтава» – ПФК «Суми»

«Колос» (Ковалівка) «Авангард» (Краматорськ)

7 квітня (субота)

«Геліос» (Харків) «Оболонь-Бровар» (Київ)

«Десна» (Чернігів) «Арсенал-Київ» (Київ)

«Рух» (Винники) - «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) 

 

23 ТУР (перенесені матчі)

10 квітня (вівторок)

«Авангард» (Краматорськ) «Гірник-спорт» (Горішні Плавні)

ПФК «Суми» «Інгулець» (Петрове)

 

27 ТУР

14 квітня (субота)

«Миколаїв» «Геліос» (Харків) – «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка)

ПФК «Суми» «Рух» (Винники)

«Арсенал-Київ» (Київ) – «Балкани» (Зоря)

«Інгулець» (Петрове) «Колос» (Ковалівка)

«Кремінь» (Кременчук) – ФК «Полтава»

«Черкаський Дніпро» «Десна» (Чернігів)

«Оболонь-Бровар» (Київ) «Волинь» (Луцьк)

«Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) «Гірник-спорт» (Горішні Плавні)

«Жемчужина» (Одеса) «Авангард» (Краматорськ)

 

28 ТУР

18 квітня (середа)

«Колос» (Ковалівка) «Жемчужина» (Одеса)

«Геліос» (Харків) «Інгулець» (Петрове)

«Десна» (Чернігів) «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка)

«Волинь» (Луцьк) – МФК «Миколаїв»

«Балкани» (Зоря) «Черкаський Дніпро»

«Рух» (Винники) «Кремінь» (Кременчук)

ФК «Полтава» «Оболонь-Бровар» (Київ)

«Авангард» (Краматорськ) «Арсенал-Київ» (Київ)

«Гірник-спорт» (Горішні Плавні) – ПФК «Суми»

 

29 ТУР

22 квітня (неділя)

«Оболонь-Бровар» (Київ) «Рух» (Винники)

«Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) «Балкани» (Зоря)

МФК «Миколаїв» – ФК «Полтава»

ПФК «Суми» «Десна» (Чернігів)

«Арсенал-Київ» (Київ) – «Жемчужина» (Одеса)

«Інгулець» (Петрове) «Волинь» (Луцьк)

«Кремінь» (Кременчук) «Гірник-спорт» (Горішні Плавні)

«Черкаський Дніпро» «Авангард» (Краматорськ)

«Геліос» (Харків) «Колос» (Ковалівка)

30 ТУР

28 квітня (субота)

«Волинь» (Луцьк) «Геліос» (Харків)

«Балкани» (Зоря) – ПФК «Суми»

«Рух» (Винники) – МФК «Миколаїв»

ФК «Полтава» «Інгулець» (Петрове)

«Авангард» (Краматорськ) «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка)

«Гірник-спорт» (Горішні Плавні) «Оболонь-Бровар» (Київ)

«Колос» (Ковалівка) «Арсенал-Київ» (Київ)

«Жемчужина» (Одеса) «Черкаський Дніпро»

«Десна» (Чернігів) «Кремінь» (Кременчук)

 

31 ТУР

2 травня (середа)

«Кремінь» (Кременчук) «Балкани» (Зоря)

«Черкаський Дніпро» «Арсенал-Київ» (Київ)

«Геліос» (Харків) – ФК «Полтава»

«Оболонь-Бровар» (Київ) «Десна» (Чернігів)

«Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) «Жемчужина» (Одеса)

«Волинь» (Луцьк) «Колос» (Ковалівка)

МФК «Миколаїв» «Гірник-спорт» (Горішні Плавні)

ПФК «Суми» «Авангард» (Краматорськ)

«Інгулець» (Петрове) «Рух» (Винники)

 

32 ТУР      

6 травня (неділя)

ФК «Полтава» «Волинь» (Луцьк)

«Авангард» (Краматорськ) «Кремінь» (Кременчук)

«Гірник-спорт» (Горішні Плавні) «Інгулець» (Петрове)

«Колос» (Ковалівка) «Черкаський Дніпро»

«Жемчужина» (Одеса) – ПФК «Суми»

«Десна» (Чернігів) – МФК «Миколаїв»

«Арсенал-Київ» (Київ) – «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка)

«Балкани» (Зоря) «Оболонь-Бровар» (Київ)

«Рух» (Винники) «Геліос» (Харків)

 

33 ТУР      

12 травня (субота)

ПФК «Суми» «Арсенал-Київ» (Київ)

ФК «Полтава» «Колос» (Ковалівка)

«Інгулець» (Петрове) «Десна» (Чернігів)

«Кремінь» (Кременчук) «Жемчужина» (Одеса)

«Геліос» (Харків) «Гірник-спорт» (Горішні Плавні)

«Оболонь-Бровар» (Київ) «Авангард» (Краматорськ)

«Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) «Черкаський Дніпро»

«Волинь» (Луцьк) «Рух» (Винники)

МФК «Миколаїв» «Балкани» (Зоря)

 

34 ТУР      

19 травня (субота)

«Колос» (Ковалівка) «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка)

«Жемчужина» (Одеса) «Оболонь-Бровар» (Київ)

«Десна» (Чернігів) «Геліос» (Харків)

«Арсенал-Київ» (Київ) – «Кремінь» (Кременчук)

«Балкани» (Зоря) «Інгулець» (Петрове)

«Рух» (Винники) – ФК «Полтава»

«Черкаський Дніпро» – ПФК «Суми»

«Авангард» (Краматорськ) – МФК «Миколаїв»

«Гірник-спорт» (Горішні Плавні) «Волинь» (Луцьк)

 
Бізнес-ліга (Бренд-ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Епіцентр» 1 4 - 1 3
2 «Перемога» 1 7 - 6 3
3 "Юрія-Фарм" 1 2 - 2 1
4 «Карбон» 1 2 - 2 1
5 "Капрі-Трейд" 0 0 - 0 0
6 «Черкаські зубри» 1 6 - 7 0
7 "Фотоприлад" 1 1 - 4 0
Бізнес-ліга (корпоративна ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "SolTex" 1 7 - 0 3
2 "Обленерго" 1 6 - 4 3
3 "Олімп" 1 3 - 1 3
4 "Патріоти" 1 1 - 0 3
5 ДФС 0 0 - 0 0
6 "Черкасигаз" 1 0 - 1 0
7 "Служба порятунку" 1 4 - 6 0
8 УЗЕ 1 1 - 3 0
9 "Швидка допомога" 1 0 - 7 0

 плакат

Реклама на сайт

prokat-baydarok-300x424-banner

 

Футзал Лого22

УВАГА! ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК 

на участь у Чемпіонаті Черкащини

«Joma-ліга» з футболу 8х8

Матчі чемпіонату відбуватимуться на футбольному полі розміром 60м х 40м

У період весна-літо-осінь змагання проходитимуть Черкасах орієнтовно по середах і четвергах починаючи з 18:00-18:30.

Контактні телефони:

063-134-44-21; 093-519-35-45;097-288-51-20

Змагання проводить Асоціація футзалу Черкаської області (президент Гончаров Ю.А.)

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"