Вхід на сайт


Календар матчів чемпіонату України. I ліга. Перше коло
Четвер, 20 липня 2017, 09:34

210617 15

«Черкаський Дніпро» у першому колі чемпіонату у серпні проведе аж 6 матчів, із яких три на домашній арені

 

2 тур

22.07

«Кремінь»

- : -

«Нафтовик-Укрнафта»

 

22.07

«Інгулець»

- : -

«Жемчужина»

 

22.07

«Полтава»

- : -

«Десна»

 

22.07

«Колос»

- : -

«Суми»

 

22.07

«Миколаїв»

- : -

«Арсенал-Київ»

 

21.07

«Волинь»

- : -

«Балкани»

 

21.07

«Оболонь-Бровар»

- : -

«ЧеркаськийДніпро»

 

22.07

«Геліос»

- : -

«Авангард»

 

21.07

«Рух»

- : -

«Гірник-Спорт»

3 тур

30.07

«Рух»

- : -

«Кремінь»

 

 

«Арсенал-Київ»

- : -

«Інгулець»

 

 

«Балкани»

- : -

«Полтава»

 

 

«ЧеркаськийДніпро»

- : -

«Миколаїв»

 

 

«Авангард»

- : -

«Волинь»

 

 

«Десна»

- : -

«Рух»

 

 

«Нафтовик-Укрнафта»

- : -

«Оболонь-Бровар»

 

 

«Жемчужина»

- : -

«Геліос»

 

 

«Гірник-Спорт»

- : -

«Колос»

4 тур

05.08 

«Інгулець»

- : -

«ЧеркаськийДніпро»

 

 

«Полтава»

- : -

«Авангард»

 

 

«Миколаїв»

- : -

«Нафтовик-Укрнафта»

 

 

«Волинь»

- : -

«Жемчужина»

 

 

«Рух»

- : -

«Балкани»

 

 

«Оболонь-Бровар»

- : -

«Суми»

 

 

«Геліос»

- : -

«Арсенал-Київ»

 

 

«Гірник-Спорт»

- : -

«Десна»

 

 

«Колос»

- : -

«Кремінь»

5 тур

09.08

«Нафтовик-Укрнафта»

- : -

«Інгулець»

 

 

«Жемчужина»

- : -

«Полтава»

 

 

«Авангард»

- : -

«Рух»

 

 

«Суми»

- : -

«Миколаїв»

 

 

«Арсенал-Київ»

- : -

«Волинь»

 

 

«Балкани»

- : -

«Гірник-Спорт»

 

 

«Кремінь»

- : -

«Оболонь-Бровар»

 

 

«ЧеркаськийДніпро»

- : -

«Геліос»

 

 

«Десна»

- : -

«Колос»

6 тур

13.08

«Полтава»

- : -

«Арсенал-Київ»

 

 

«Рух»

- : -

«Жемчужина»

 

 

«Миколаїв»

- : -

«Кремінь»

 

 

«Волинь»

- : -

«ЧеркаськийДніпро»

 

 

«Гірник-Спорт»

- : -

«Авангард»

 

 

«Колос»

- : -

«Оболонь-Бровар»

 

 

«Геліос»

- : -

«Нафтовик-Укрнафта»

 

 

«Десна»

- : -

«Балкани»

 

 

«Інгулець»

- : -

«Суми»

7 тур

19.08

«Кремінь»

- : -

«Інгулець»

 

 

«ЧеркаськийДніпро»

- : -

«Полтава»

 

 

«Жемчужина»

- : -

«Гірник-Спорт»

 

 

«Оболонь-Бровар»

- : -

«Миколаїв»

 

 

«Нафтовик-Укрнафта»

- : -

«Волинь»

 

 

«Авангард»

- : -

«Десна»

 

 

«Суми»

- : -

«Геліос»

 

 

«Балкани»

- : -

«Колос»

 

 

«Арсенал-Київ»

- : -

«Рух»

8 тур

26.08

«Гірник-Спорт»

- : -

«Арсенал-Київ»

 

 

«Колос»

- : -

«Миколаїв»

 

 

«Волинь»

- : -

«Суми»

 

 

«Десна»

- : -

«Жемчужина»

 

 

«Геліос»

- : -

«Кремінь»

 

 

«Балкани»

- : -

«Авангард»

 

 

«Рух»

- : -

«ЧеркаськийДніпро»

 

 

«Інгулець»

- : -

«Оболонь-Бровар»

 

 

«Полтава»

- : -

«Нафтовик-Укрнафта»

9 тур

30.08

«Миколаїв»

- : -

«Інгулець»

 

 

«Суми»

- : -

«Полтава»

 

 

«Арсенал-Київ»

- : -

«Десна»

 

 

«Кремінь»

- : -

«Волинь»

 

 

«Жемчужина»

- : -

«Балкани»

 

 

«Нафтовик-Укрнафта»

- : -

«Рух»

 

 

«Оболонь-Бровар»

- : -

«Геліос»

 

 

«Авангард»

- : -

«Колос»

 

 

«ЧеркаськийДніпро»

- : -

«Гірник-Спорт»

10 тур

03.09

«Волинь»

- : -

«Оболонь-Бровар»

 

 

«Балкани»

- : -

«Арсенал-Київ»

 

 

«Рух»

- : -

«Суми»

 

 

«Геліос»

- : -

«Миколаїв»

 

 

«Авангард»

- : -

«Жемчужина»

 

 

«Гірник-Спорт»

- : -

«Нафтовик-Укрнафта»

 

 

«Колос»

- : -

«Інгулець»

 

 

«Полтава»

- : -

«Кремінь»

 

 

«Десна»

- : -

«ЧеркаськийДніпро»

11 тур

09.09

«Оболонь-Бровар»

- : -

«Полтава»

 

 

«ЧеркаськийДніпро»

- : -

«Балкани»

 

 

«Кремінь»

- : -

«Рух»

 

 

«Миколаїв»

- : -

«Волинь»

 

 

«Арсенал-Київ»

- : -

«Авангард»

 

 

«Суми»

- : -

«Гірник-Спорт»

 

 

«Інгулець»

- : -

«Геліос»

 

 

«Жемчужина»

- : -

«Колос»

 

 

«Нафтовик-Укрнафта»

- : -

«Десна»

12 тур

16.09

«Волинь»

- : -

«Інгулець»

 

 

«Авангард»

- : -

«ЧеркаськийДніпро»

 

 

«Гірник-Спорт»

- : -

«Кремінь»

 

 

«Колос»

- : -

«Геліос»

 

 

«Жемчужина»

- : -

«Арсенал-Київ»

 

 

«Десна»

- : -

«Суми»

 

 

«Полтава»

- : -

«Миколаїв»

 

 

«Балкани» (Зоря)

- : -

«Нафтовик-Укрнафта»

 

 

«Рух»

- : -

«Оболонь-Бровар»

13 тур

24.09

«Інгулець»

- : -

«Полтава»

 

 

«Нафтовик-Укрнафта»

- : -

«Авангард»

 

 

«Оболонь-Бровар»

- : -

«Гірник-Спорт»

 

 

«Геліос»

- : -

«Волинь»

 

 

«ЧеркаськийДніпро»

- : -

«Жемчужина»

 

 

«Кремінь»

- : -

«Десна»

 

 

«Арсенал-Київ»

- : -

«Колос»

 

 

«Миколаїв»

- : -

«Рух»

 

 

«Суми»

- : -

«Балкани»

14 тур

30.09

«Колос»

- : -

«Волинь»

 

 

«Жемчужина»

- : -

«Нафтовик-Укрнафта»

 

 

«Десна»

- : -

«Оболонь-Бровар»

 

 

«Арсенал-Київ»

- : -

«ЧеркаськийДніпро»

 

 

«Балкани»

- : -

«Кремінь»

 

 

«Рух»

- : -

«Інгулець»

 

 

«Полтава»

- : -

«Геліос»

 

 

«Авангард»

- : -

«Суми»

 

 

«Гірник-Спорт»

- : -

«Миколаїв»

15тур

07.10

«Суми»

- : -

«Жемчужина»

 

 

«Миколаїв»

- : -

«Десна»

 

 

«Нафтовик-Укрнафта»

- : -

«Арсенал-Київ»

 

 

«Оболонь-Бровар»

- : -

«Балкани»

 

 

«Геліос»

- : -

«Рух»

 

 

«ЧеркаськийДніпро»

- : -

«Колос»

 

 

«Кремінь»

- : -

«Авангард»

 

 

«Інгулець»

- : -

«Гірник-Спорт»

 

 

«Волинь»

- : -

«Полтава»

16 тур

11.10

«Арсенал-Київ»

- : -

«Суми»

 

 

«Балкани»

- : -

«Миколаїв»

 

 

«Рух» (Винники)

- : -

«Волинь»

 

 

«ЧеркаськийДніпро»

- : -

«Нафтовик-Укрнафта»

 

 

«Авангард»

- : -

«Оболонь-Бровар»

 

 

«Гірник-Спорт»

- : -

«Геліос»

 

 

«Колос»

- : -

«Полтава»

 

 

«Жемчужина»

- : -

«Кремінь»

 

 

«Десна»

- : -

«Інгулець»

17 тур

15.10

«Інгулець»

- : -

«Балкани»

 

 

«Полтава»

- : -

«Рух»

 

 

«Суми»

- : -

«ЧеркаськийДніпро»

 

 

«Миколаїв»

- : -

«Авангард»

 

 

«Волинь»

- : -

«Гірник-Спорт»

 

 

«Нафтовик-Укрнафта»

- : -

«Колос»

 

 

«Оболонь-Бровар»

- : -

«Жемчужина»

 

 

«Геліос»

- : -

«Десна»

 

 

«Кремінь»

- : -

«Арсенал-Київ»

 

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"