Вхід на сайт


Оновлений календар Чемпіонату області з футзалу
Написав Андрій Вєков   
Неділя, 06 грудня 2015, 17:09

hwe43

 

 

1 тур, 22.11

Червона Слобода - Колос 9-00

Рось - Мошни 10-00

Рятівник - Спартак 11-00

Ураган - Росава 12-00

Яснозір'я - Епіцентр 13-00

ЛНЗ-Лебедин – Одна Родина 14-00

Княжа ЛНЗ – Хвиля-СУЕМ 15-00

ФК ХДУ – Рувер 16-00

Енергія - Шарм 17-00

Цетус - Альтаїр 18-00

Дахнівка - Пальміра 19-00

Арка - ПП Валюк-20-00

 

2 тур, 29.11

Епіцентр - Рось 9-00

Хвиля-СУЕМ - Рятівник-10-00

Рувер - Дахнівка 11-00

Колос - Спартак 12-00

Одна Родина - ФК ХДУ 13-00

Росава - Княжа ЛНЗ 14-00

Шарм - Пальміра 15-00

Мошни – Ураган 16-00

ПП Валюк - ЛНЗ-Лебедин 17-00

Альтаїр - Арка 18-00

Червона Слобода - Яснозір'я 19-00

Енергія - Цетус 20-00

 

3 тур, 13.12

Рось - Червона Слобода 9-00

Рятівник - Росава 10-00

Арка - Енергія 11-00

Яснозір'я - Колос 12-00

Княжа ЛНЗ - Мошни 13-00

Цетус - Шарм 14-00

Спартак - Хвиля-СУЕМ 15-00

Ураган - Епіцентр 16-00

ЛНЗ-Лебедин - Альтаїр 17-00

Пальміра - Рувер 18-00

ФК ХДУ - ПП Валюк 19-00

Дахнівка - Одна Родина 20-00

 

4 тур, 20.12

Цетус - Арка 9-00

Одна Родина - Пальміра 10-00

Мошни - Рятівник 11-00

Колос - Хвиля-СУЕМ 12-00

ПП Валюк - Дахнівка 13-00

Росава - Спартак 14-00

Яснозір'я - Рось 15-00

Червона Слобода - Ураган 16-00

Епіцентр - Княжа ЛНЗ 17-00

Енергія - ЛНЗ-Лебедин 18-00

Альтаїр - ФК ХДУ 19-00

Шарм - Рувер 20-00

 

5 тур, 26.12

Рятівник - Епіцентр 9-00

Спартак - Мошни 10-00

Арка - Шарм 11-00

Хвиля-СУЕМ - Росава 12-00

Рось - Колос 13-00

ЛНЗ-Лебедин - Цетус 14-00

Княжа ЛНЗ - Червона Слобода 15-00

Ураган - Яснозір'я 16-00

Пальміра - ПП Валюк 17-00

ФК ХДУ - Енергія 18-00

Дахнівка - Альтаїр 19-00

Рувер - Одна Родина 20-00

 

6 тур, 10.01

Шарм - Одна Родина 9-00

Епіцентр - Спартак 10-00

Червона Слобода - Рятівник 11-00

Арка - ЛНЗ-Лебедин 12-00

Енергія - Дахнівка 13-00

Колос - Росава 14-00

Яснозір'я - Княжа ЛНЗ 15-00

ПП Валюк - Рувер 16-00

Рось - Ураган 17-00

Альтаїр - Пальміра 18-00

Цетус - ФК ХДУ 19-00

Мошни - Хвиля-СУЕМ 20-00

 

7 тур, 16.01

Хвиля-СУЕМ - Епіцентр 9-00

ФК ХДУ - Арка 10-00

Рятівник - Яснозір'я 11-00

Ураган - Колос 12-00

Дахнівка - Цетус 13-00

Княжа ЛНЗ - Рось 14-00

Пальміра - Енергія 15-00

Спартак - Червона Слобода 16-00

Росава - Мошни 17-00

ЛНЗ-Лебедин - Шарм 18-00

Одна Родина - ПП Валюк 19-00

Рувер - Альтаїр 20-00

 

8 тур, 24.01

Червона Слобода - Хвиля-СУЕМ 9-00

Рось - Рятівник 10-00

Альтаїр - Одна Родина 11-00

Колос - Мошни 12-00

Арка - Дахнівка 13-00

Епіцентр - Росава 14-00

ЛНЗ-Лебедин - ФК ХДУ 15-00

Яснозір'я - Спартак 16-00

Шарм - ПП Валюк 17-00

Ураган - Княжа ЛНЗ 18-00

Цетус - Пальміра 19-00

Енергія - Рувер 20-00

 

9 тур, 06.02

Одна Родина - Енергія 9-00

Рятівник - Ураган 10-00

Пальміра - Арка 11-00

Княжа ЛНЗ - Колос 12-00

Хвиля-СУЕМ - Яснозір'я 13-00

Дахнівка - ЛНЗ-Лебедин 14-00

Спартак - Рось 15-00

Росава - Червона Слобода 16-00

Рувер - Цетус 17-00

Мошни - Епіцентр 18-00

ПП Валюк - Альтаїр 19-00

ФК ХДУ - Шарм 20-00

 

10 тур, 12.02

Рось - Хвиля-СУЕМ 19-00

Арка - Рувер 20-00

 

10 тур, 13.02

Княжа ЛНЗ - Рятівник 09-00

Колос - Епіцентр 10-00

Червона Слобода - Мошни 11-00

ЛНЗ-Лебедин - Пальміра 12-00

Яснозір'я - Росава 13-00

Енергія - ПП Валюк 14-00

Ураган - Спартак 15-00

Шарм - Альтаїр 16-00

Цетус - Одна Родина 17-00

ФК ХДУ - Дахнівка 18-00

 

11 тур, 21.02

Епіцентр - Червона Слобода 9-00

Одна Родина - Арка 10-00

Рятівник - Колос 11-00

Спартак - Княжа ЛНЗ 12-00

Мошни - Яснозір'я 13-00

Дахнівка - Шарм 14-00

Хвиля-СУЕМ - Ураган 15-00

Росава - Рось 16-00

Рувер - ЛНЗ-Лебедин 17-00

Альтаїр - Енергія 18-00

Пальміра - ФК ХДУ 19-00

ПП Валюк - Цетус 20-00

 

Фінал

7.03 або 13.03.2016

 

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Банер300-250 1ghjj

Чемпіонат України з футзалу. ІІ ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Солтекс м. Черкаси 6 31 - 12 16
2 МКВ м. Одеса 6 24 - 14 11
3 Рувер м. Черкаси 6 12 - 28 6
4 Епіцентр м. Черкаси 6 12 - 25 1
Чемпіонат України з футзалу (ЖІН)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Біличанка-ДЮСШ м. Ірпінь 10 63 - 14 25
2 Енергія м. Черкаси 10 34 - 13 23
3 КНУБіА м. Київ 10 41 - 27 18
4 Кременчужанка м. Кременчук 10 15 - 41 9
5 Жайвір-Сугатинка м. Шпола 10 23 - 44 6
6 Фаворит ДЮСШ Зл.-2 м. Кр Ріг 10 20 - 57 5
Чемпіонат України з футзалу (ВНЗ)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 СК НУХТ м. Київ 2 14 - 8 6
2 НПУ Драгоманова м. Київ 1 7 - 1 3
3 Рятівник-ЧІПБ м. Черкаси 3 11 - 19 3
4 Сіверяни-АДПС м. Чернігів 2 8 - 12 0
Опитування

Автор найкращого голу 9-го туру ЧО з футзалу

Нікіта Пуш, "Мелагрейн" - 10.4%
Олександр Колос. "Яснозір'я" - 11.1%
Владислав Голуб, "ПП Валюк" - 23.4%
Нікіта Агарін, "Одна Родина" - 5.4%
Павло Присяжнюк, "Цетус" - 49.7%

Результати: 1182
Голосування по даному опитуванню закінчилось о: 20 лют. 2017 - 00:00
Футбол
Субота, 19 листопада 2016 | 20 тур
 
Десна 1 : 1 Черкаський Дніпро
Баскетбол. Суперліга
Субота, 18 лютого 2017 | Третє коло
 
Черкаські Мавпи 84 : 83 Хімік
Чемпіонат області з футзалу

Екстра-ліга 1-4

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 ПП Валюк 1 3 - 1 3
2 Солтекс 1 2 - 1 3
3 Шарм 1 1 - 2 0
4 Цетус 1 1 - 3 0

Екстра-ліга 5-8

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Епіцентр 1 5 - 0 3
2 Одна Родина 1 6 - 4 3
3 Рувер 1 4 - 6 0
4 Хімелектробуд 1 0 - 5 0

Вища ліга 1-4

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Росава 1 4 - 3 3
2 Яснозір’я 1 2 - 1 3
3 Шевченків край 1 3 - 4 0
4 Рятівник 1 1 - 2 0

Вища ліга 5-8

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Арка 1 5 - 1 3
2 Мошни 1 4 - 0 3
3 Червона Слобода 1 1 - 5 0
4 ФК Черкаси 1 0 - 4 0

Перша ліга 1-4

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Дніпро-80-Топ Дома 1 6 - 5 3
2 Маїс 1 3 - 2 3
3 Катеринопіль 1 5 - 6 0
4 Шпола Будматеріали 1 2 - 3 0

Перша ліга 5-8

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Матусів 1 1 - 0 3
2 Юрія-фарм 1 5 - 5 1
3 Рось-ЧПТ 1 5 - 5 1
4 Батьківщина 1 0 - 1 0
Зимова Епіцентр Бізнес-ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Солтекс 11 67 - 23 33
2 Епіцентр 11 56 - 21 28
3 Азот 11 63 - 27 27
4 Капрі-трейд 11 52 - 39 20
5 Черкасигаз 11 47 - 35 19
6 ФК Черкаси 11 50 - 48 15
7 Юрія-фарм 11 57 - 62 13
8 Солідарність 11 48 - 57 13
9 Фотоприлад 11 34 - 51 9
10 Ломастер 11 31 - 53 8
11 Патріоти 11 28 - 62 8
12 Нова Пошта 11 22 - 77 0
Чемпіонат Черкас із футзалу

Вища ліга

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Автомобіліст 13 65 - 30 35
2 SolTex 14 71 - 27 33
3 Епіцентр 13 49 - 42 21
4 Одна Родина 14 53 - 47 19
5 Вектра 14 37 - 59 12
6 FC CHICAGO 13 32 - 45 10
7 ЮГ-2000 13 25 - 82 3

IMG 163734567

Ми в соціальних мережах

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"