Вхід на сайт


Оновлений календар Чемпіонату області з футзалу
Написав Андрій Вєков   
Неділя, 06 грудня 2015, 17:09

hwe43

 

 

1 тур, 22.11

Червона Слобода - Колос 9-00

Рось - Мошни 10-00

Рятівник - Спартак 11-00

Ураган - Росава 12-00

Яснозір'я - Епіцентр 13-00

ЛНЗ-Лебедин – Одна Родина 14-00

Княжа ЛНЗ – Хвиля-СУЕМ 15-00

ФК ХДУ – Рувер 16-00

Енергія - Шарм 17-00

Цетус - Альтаїр 18-00

Дахнівка - Пальміра 19-00

Арка - ПП Валюк-20-00

 

2 тур, 29.11

Епіцентр - Рось 9-00

Хвиля-СУЕМ - Рятівник-10-00

Рувер - Дахнівка 11-00

Колос - Спартак 12-00

Одна Родина - ФК ХДУ 13-00

Росава - Княжа ЛНЗ 14-00

Шарм - Пальміра 15-00

Мошни – Ураган 16-00

ПП Валюк - ЛНЗ-Лебедин 17-00

Альтаїр - Арка 18-00

Червона Слобода - Яснозір'я 19-00

Енергія - Цетус 20-00

 

3 тур, 13.12

Рось - Червона Слобода 9-00

Рятівник - Росава 10-00

Арка - Енергія 11-00

Яснозір'я - Колос 12-00

Княжа ЛНЗ - Мошни 13-00

Цетус - Шарм 14-00

Спартак - Хвиля-СУЕМ 15-00

Ураган - Епіцентр 16-00

ЛНЗ-Лебедин - Альтаїр 17-00

Пальміра - Рувер 18-00

ФК ХДУ - ПП Валюк 19-00

Дахнівка - Одна Родина 20-00

 

4 тур, 20.12

Цетус - Арка 9-00

Одна Родина - Пальміра 10-00

Мошни - Рятівник 11-00

Колос - Хвиля-СУЕМ 12-00

ПП Валюк - Дахнівка 13-00

Росава - Спартак 14-00

Яснозір'я - Рось 15-00

Червона Слобода - Ураган 16-00

Епіцентр - Княжа ЛНЗ 17-00

Енергія - ЛНЗ-Лебедин 18-00

Альтаїр - ФК ХДУ 19-00

Шарм - Рувер 20-00

 

5 тур, 26.12

Рятівник - Епіцентр 9-00

Спартак - Мошни 10-00

Арка - Шарм 11-00

Хвиля-СУЕМ - Росава 12-00

Рось - Колос 13-00

ЛНЗ-Лебедин - Цетус 14-00

Княжа ЛНЗ - Червона Слобода 15-00

Ураган - Яснозір'я 16-00

Пальміра - ПП Валюк 17-00

ФК ХДУ - Енергія 18-00

Дахнівка - Альтаїр 19-00

Рувер - Одна Родина 20-00

 

6 тур, 10.01

Шарм - Одна Родина 9-00

Епіцентр - Спартак 10-00

Червона Слобода - Рятівник 11-00

Арка - ЛНЗ-Лебедин 12-00

Енергія - Дахнівка 13-00

Колос - Росава 14-00

Яснозір'я - Княжа ЛНЗ 15-00

ПП Валюк - Рувер 16-00

Рось - Ураган 17-00

Альтаїр - Пальміра 18-00

Цетус - ФК ХДУ 19-00

Мошни - Хвиля-СУЕМ 20-00

 

7 тур, 16.01

Хвиля-СУЕМ - Епіцентр 9-00

ФК ХДУ - Арка 10-00

Рятівник - Яснозір'я 11-00

Ураган - Колос 12-00

Дахнівка - Цетус 13-00

Княжа ЛНЗ - Рось 14-00

Пальміра - Енергія 15-00

Спартак - Червона Слобода 16-00

Росава - Мошни 17-00

ЛНЗ-Лебедин - Шарм 18-00

Одна Родина - ПП Валюк 19-00

Рувер - Альтаїр 20-00

 

8 тур, 24.01

Червона Слобода - Хвиля-СУЕМ 9-00

Рось - Рятівник 10-00

Альтаїр - Одна Родина 11-00

Колос - Мошни 12-00

Арка - Дахнівка 13-00

Епіцентр - Росава 14-00

ЛНЗ-Лебедин - ФК ХДУ 15-00

Яснозір'я - Спартак 16-00

Шарм - ПП Валюк 17-00

Ураган - Княжа ЛНЗ 18-00

Цетус - Пальміра 19-00

Енергія - Рувер 20-00

 

9 тур, 06.02

Одна Родина - Енергія 9-00

Рятівник - Ураган 10-00

Пальміра - Арка 11-00

Княжа ЛНЗ - Колос 12-00

Хвиля-СУЕМ - Яснозір'я 13-00

Дахнівка - ЛНЗ-Лебедин 14-00

Спартак - Рось 15-00

Росава - Червона Слобода 16-00

Рувер - Цетус 17-00

Мошни - Епіцентр 18-00

ПП Валюк - Альтаїр 19-00

ФК ХДУ - Шарм 20-00

 

10 тур, 12.02

Рось - Хвиля-СУЕМ 19-00

Арка - Рувер 20-00

 

10 тур, 13.02

Княжа ЛНЗ - Рятівник 09-00

Колос - Епіцентр 10-00

Червона Слобода - Мошни 11-00

ЛНЗ-Лебедин - Пальміра 12-00

Яснозір'я - Росава 13-00

Енергія - ПП Валюк 14-00

Ураган - Спартак 15-00

Шарм - Альтаїр 16-00

Цетус - Одна Родина 17-00

ФК ХДУ - Дахнівка 18-00

 

11 тур, 21.02

Епіцентр - Червона Слобода 9-00

Одна Родина - Арка 10-00

Рятівник - Колос 11-00

Спартак - Княжа ЛНЗ 12-00

Мошни - Яснозір'я 13-00

Дахнівка - Шарм 14-00

Хвиля-СУЕМ - Ураган 15-00

Росава - Рось 16-00

Рувер - ЛНЗ-Лебедин 17-00

Альтаїр - Енергія 18-00

Пальміра - ФК ХДУ 19-00

ПП Валюк - Цетус 20-00

 

Фінал

7.03 або 13.03.2016

 

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Банер300-250 1ghjj

АНОНС

             bizness-liga

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на літню

«Епіцентр Бізнес-лігу» з міні-футболу

у дивизіонах «Ліга брендів» та «Корпоративна ліга»

Місце проведення змагань:

м. Черкаси,

КП «Центральний стадіон»

Турнір проходитиме з травня по вересень 2017 року

Прийом заявок на участь у змаганнях до 08.05.2017 року

Контактні телефони: 063-134-44-21; 097-288-51-20 

Детальніше

Афіша

270417 a1

Plakat cr-01

Чемпіонат України. Перша ліга 16/17
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Іллічівець 27 50 - 16 67
2 Верес 27 55 - 25 58
3 Десна 27 37 - 16 57
4 Колос 27 40 - 29 46
5 Геліос 27 23 - 16 46
6 Нафтовик-Укрнафта 27 38 - 23 42
7 Авангард 27 22 - 23 38
8 Черкаський Дніпро 27 23 - 26 37
9 ФК Полтава 27 29 - 33 36
10 Арсенал-Київ 27 24 - 25 35
11 Оболонь-Бровар 27 29 - 30 34
12 Гірник-Спорт 27 39 - 47 32
13 Буковина 27 23 - 27 31
14 Інгулець 26 25 - 36 27
15 Миколаїв 27 20 - 32 27
16 ПФК Суми 27 23 - 40 23
17 Скала 27 16 - 38 17
18 Тернопіль 26 16 - 50 14
Чемпіонат області. Вища ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 УТК 1 6 - 1 3
2 "ЛНЗ-Лебедин" 1 2 - 0 3
3 "Базис" 1 2 - 0 3
4 Академія "Ч.Дніпро" 1 2 - 0 3
5 "Уманьферммаш" 1 4 - 3 3
6 "Олімп" 1 1 - 1 1
7 "Спартак" 1 1 - 1 1
8 "Альтаїр" 1 3 - 4 0
9 "Авангард" 1 0 - 2 0
10 "Златокрай-2017" 1 0 - 2 0
11 "Росава-Наша Ряба" 1 0 - 2 0
12 "Колос" 1 1 - 6 0

liga2017

Банер SELECT

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   3 25

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"