Вхід на сайт


Міжнародний тріумф «Вікторії»
Написав Вікторія Хамаза   
П'ятниця, 13 липня 2012, 06:58

1ABCDSX_2209

   Черкаський танцювальний колектив підкорив міжнародний фестиваль.

    Танцювальний марафон – саме так у танцювальних колах називають щорічний фестиваль «Бегущие по волнам». Черкаський колектив «Вікторія» долучається до цього масштабного танцювального дійства уже дванадцятий рік поспіль. На рахунку танцівників клубу низка нагород та неодноразове світове визнання, без якого не обійшлося і цього року. 

   Повні сил та творчих ідей – такими танцівники колективу «Вікторія» повернулися із останніх змагань танцювального сезону. Цього разу черкащани підкорювали данспол танцювального фестивалю «Бегущие по волнам». До участі у цьому конкурсі колектив «Вікторія» долучається уже 12-й рік поспіль. Окрім «Вікторії» честь міста відстоювали ще два танцювальні колективи. 

   «Черкаси у цьому році представляло три колективи, це: «Вікторія», «Імпульс» з Палацу молоді та колектив «ТАІР» Черкаського багатопрофільного молодіжного центру. Рівень учасників дуже порадував. Адже фактично всі категорії, де були представлені наші діти – це були призи. Ми представляли 8 команд і у нас вісім кубків за перше, друге, третє місце», – ділиться Вікторія Сухенко, тренер зразкового колективу сучасного танцю «Вікторія».

   Протягом двох тижнів черкаські танцівники змагалися за звання кращих. Вихованці колективу «Вікторія» презентували журі конкурсу низку хореографічних постановок, у різних хореографічних стилях, серед них:  диско, хіп-хоп, джазовий танець, модерн, контемпорарі, різних за змістом, манерою виконання, музичним супроводом. Окрім цього танцівники мали змогу відвідувати майстер-класи кращих танцівників планети. Судило учасників кваліфіковане журі з Японії, Франції та США. Черкащанами судді лишилися задоволені.

   «Я продивилася роздруківки і побачила, що наших діток дуже гарно судили, що мені приємно. Одне діло, коли українські судді знають своїх танцівників, уже спрацьовує якийсь момент впізнавоності. То тут все з нуля йде танцівник. Вони нікого не знають і їм всі рівні. Те, як вони судили було дуже цікаво»,розповідає Вікторія Сухенко, тренер зразкового колективу сучасного танцю «Вікторія».

   Самі ж вихованці колективу «Вікторія» про фестиваль говорять з особливим захопленням. Адже мали змогу потанцювати на одному паркеті із зірками сучасного танцювального світу. За словами танцівників, такий досвід «на вагу золота». Адже далеко не всім випадає можливість повчитися танцювати у таких метрів дансполу.

   «Такий рівень, який демонстрували деякі учасники, це не рівень колективів, це людина розвивається сама далі по цій стихії. І подивившись на них, я зрозумів чого мені не вистачає. Що мені не вистачає досвіду. Адже те, до чого я прагну, треба ще довго йти», говорить Ярослав Сухенко, танцівник.

   Загалом цього року танцювальний колектив «Вікторія» завітав на танцювальний фестиваль командою у 40-к танцівників, які випробовували свої сили у різних вікових категоріях та танцювальних класах.

            2ABCfdgdfgdfgdf_5621 

   «Запам’яталися дуже конкурентки. Те, що ми занли перше місце. За наш дует серед чотирьох фіналістів ми були перші. Відпочинок дуже сподобався. Море було холодне, але все одно ми купалися», розповідає Юлія Кисляк, танцівниця.

   Своїми виступами міжнародне журі, як завжди, підкорили Ярослав та Вікторія Сухенко, Микита Черкасов, Максим Безвугляк, Дарина Лобода та Юлія Кисляк. Керівник колективу своїми вихованцями пишається. А фестивалю завдячує не лише призовими місцями, але й цінним досвідом.

   «Дуже цікаво взяти участь у цьому фестивалі для того, щоб зрозуміти свій рівень, щоб діти зайняли певну нішу. І, плюс, це все дуже добре поєднується з морем та відпусткою. Діти окрім того, що виступають, вони ще купаються в морі і в свої дружній компанії проводять приємно час»,ділиться Вікторія Сухенко, тренер зразкового колективу сучасного танцю «Вікторія».

   Найбільше цей фестиваль запам’ятався маленькій Вікторії Сухенко. Дівчинка повернулася до Черкас не лише із низкою нагород, але й і незабутніми враженнями. адже на час перебування колективу на цьому фестивалі у маленької танцівниці було день народження.

   «Незабутнім було вітання. Адже мене вітала з днем народження вся Україна. враження просто неповторні та незабутні», – говорить Вікторія Сухенко, танцівниця.

    Наразі у планах колективу «Вікторія» лише відпочинок. А наприкінці літа танцівники вирушать на чергові танцювальні збори аби якомога краще підготуватися до нового танцювального сезону. 

 

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

До уваги!

                        logo futzal oblast

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ:

у чемпіонаті Черкаської області з футзалу у трьох лігах – екстраліга,
вища ліга і І ліга
Місце проведення матчів чемпіонату:
м.Черкаси, Палац спорту
«Будівельник» (пр. Хіміків, 50/1).
Тривалість змагань: 
листопад 2017 р. – березень 2018 р.
Вартість заявочного внеску8400 грн.
Прийом заявок та оплата заявочного внеску: до 01.11.2017 р.
Контактні телефони: 
063-134-44-21; 097-288-51-20 
До участі у змаганнях команди допускаються лише після оплати заявочного внеску у повному обсязі – 100%! 
 
у розіграші Кубка Черкащини з футзалу
Змагання пройдуть у кілька етапів: від зональних змагань за територіальним принципом до проведення фінальної частини і не перетинатимуться з проведенням ігор у чемпіонаті області
(екстраліга, вища та перша ліги)
ОСОБЛИВІСТЮ ПРОВЕДЕННЯ КУБКА Є НАСТУПНЕ:
 - команди-учасники цих змагань мають формуватимуться ВИКЛЮЧНО із гравців, які зареєстровані у своєму районі не менше 1 року та особи, які є уродженцями цього населеного пункту, але проживають у іншому місті;
- матчі можуть проводитися як у закритих залах так і на відкритих футбольних майданчиках розміром 40 м х 20 м; 
Тривалість змагань: 
листопад 2017 р. – березень 2018 р.
Прийом заявок та оплата заявочного внеску: до 01.11.2017 р.
 Контактні телефони: 
093-519-35-45; 097-941-66-31 
 
у чемпіонаті Черкащини з футзалу у таких вікових категоріях – U-13 (2005-2006 р.н) та U-11 (2007-2008 р.н).
Турнір пройде у два етапи: зональні змагання за територіальним
принципом та фінальна частина.
Тривалість змагань:
грудень 2017 р. - березень 2018 р.
Прийом заявок: до 7 листопада 2017 р.
Контактний телефон: 067-398-44-10.
Вартість заявочного внеску: 300 грн.

 

у чемпіонаті Черкасько області серед ветеранів

 Змагання пройдуть у наступних вікових групах: 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+.

 За команди можуть грати футзалісти зареєстровані (прописані) у Черкаській області та особи, які народилися на Черкащині, а зараз проживають за її межами!

 Тривалість змаганнь серед команд 35+ і 40+: 2 грудня 2017 р. – січень 2018 р. (підтвердження надати до 15.11.2017 р.

У команді 35+ має бути наймолодші гравці 1983 р.н., а у команді 40+ - наймолодші гравці 1978 р.н.)

 Тривалість змагань серед команд 45+ і 50+: січень-лютий 2018 р.

 Тривалість змагань серед команд 55+ і 60+: лютий-березень 2018 р.

 Гравці старшої вікової групи можуть грати за команду меншої вікової групи. Але гравець на сезон має право бути заявленим лише за одну команду своєї або меншої вікової категорії.

 Відповідальна особа: Зубко Микола Миколайович (тел:096-495-21-25)

АНОНС

                    bizness-liga

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на зимову

«Бізнес-лігу» з футзалу

у дивизіонах «Ліга брендів» та «Корпоративна ліга»

Місце проведення змагань:

м. Черкаси,

КП «Центральний стадіон,

 спортивний зал СК «Сокіл»

Турнір проходитиме з листопада

2017 р. по березень 2018 р.

Прийом заявок на участь у змаганнях до 01.11.2017 р.

Контактні телефони: 063-134-44-21; 097-288-51-20 

Детальніше

фк черкаси4

Афіша

plakat futzal

freya

tenis

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"