Вхід на сайт


Бізнес-ліга: розклад плей-фф
Написав Андрій Вєков   
П'ятниця, 22 січня 2016, 18:20

BL-1

Став відомий розклад ігор другого етапу зимової Бізнес-ліги

 

 

 

                 
  25.01.2016 20:00  "Юрия-фарм" - "Освіта-ЧПТ"   Перша ліга 1 - 4 місця
    20:50  "Телеперформенс" - "Виконавча Служба" Перша ліга 1 - 4 місця
                 
  26.01.2016 18:00  "Дахнівка (ДЮСШ)" - "Олімп"   Перша ліга 5-8 місця
    18:50  "Служба 15-05" - "Швидка Допомога" Перша ліга 5-8 місця
    19:40  "Газовик" - "Фотоприлад"   Вища ліга 5-8 місця
    20:30  "Епіцентр" - "Прокуратура"   Вища ліга 5-8 місця
    21:15  "Тріумф" - "Патріоти"        
                 
  27.01.2016 20:00  "Солтекс" - "Ньютон"     Вища Ліга 1-4 місця
    20:50 "Азот" - "Капрі-трейд"     Вища Ліга 1-4 місця
                 
                 
  01.02.2016 20:00  7- 8 місця Перша ліга      
    20:50  7-8 місця Вища ліга      
                 
  02.02.2016 18:00  5 - 6 місця Перша ліга      
    18:50  5- 6 місця Вища ліга      
    19:40  3 - 4 місця Перша Ліга      
    20:30  3 - 4 місця Вища ліга      
    21:15   "Патріоти" - "Тріумф"        
                 
  03.02.2016 20:00   1- 2 місце Перша ліга      
    20:50   1 -2 місце Вища ліга      
 

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Банер300-250 1ghjj

АНОНС

             bizness-liga

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на літню

«Епіцентр Бізнес-лігу» з міні-футболу

у дивизіонах «Ліга брендів» та «Корпоративна ліга»

Місце проведення змагань:

м. Черкаси,

КП «Центральний стадіон»

Турнір проходитиме з травня по вересень 2017 року

Прийом заявок на участь у змаганнях до 08.05.2017 року

Контактні телефони: 063-134-44-21; 097-288-51-20 

Детальніше

Афіша

270417 a1

Plakat cr-01

Чемпіонат України. Перша ліга 16/17
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Іллічівець 27 50 - 16 67
2 Верес 27 55 - 25 58
3 Десна 27 37 - 16 57
4 Колос 27 40 - 29 46
5 Геліос 27 23 - 16 46
6 Нафтовик-Укрнафта 27 38 - 23 42
7 Авангард 27 22 - 23 38
8 Черкаський Дніпро 27 23 - 26 37
9 ФК Полтава 27 29 - 33 36
10 Арсенал-Київ 27 24 - 25 35
11 Оболонь-Бровар 27 29 - 30 34
12 Гірник-Спорт 27 39 - 47 32
13 Буковина 27 23 - 27 31
14 Інгулець 26 25 - 36 27
15 Миколаїв 27 20 - 32 27
16 ПФК Суми 27 23 - 40 23
17 Скала 27 16 - 38 17
18 Тернопіль 26 16 - 50 14
Чемпіонат області. Вища ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 УТК 1 6 - 1 3
2 "ЛНЗ-Лебедин" 1 2 - 0 3
3 "Базис" 1 2 - 0 3
4 Академія "Ч.Дніпро" 1 2 - 0 3
5 "Уманьферммаш" 1 4 - 3 3
6 "Олімп" 1 1 - 1 1
7 "Спартак" 1 1 - 1 1
8 "Альтаїр" 1 3 - 4 0
9 "Авангард" 1 0 - 2 0
10 "Златокрай-2017" 1 0 - 2 0
11 "Росава-Наша Ряба" 1 0 - 2 0
12 "Колос" 1 1 - 6 0

liga2017

Банер SELECT

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   3 25

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"