Вхід на сайт


Остаточний календар "Епіцентр Бізнес-ліги"
Написав Administrator   
Неділя, 19 червня 2016, 07:42

Для зручності деяких команд у календар міні-футбольного турніру серед черкаських підприємств внесено останні правки.

дата/час

2 тур

 

23.06.(20-30)

Патріоти

Служба 15-05

23.06.(18-00)

Олімп

Капрі-трейд

23.06.(19-40)

Шпола Будматеріали

Телеперформенс

22.06.(20-20)

Юрія-Фарм

Епіцентр

22.06.(19-30)

Швидка допомога

Фотоприлад

23.06.(18-50)

Черкасигаз

Солтекс

 

 

 

дата/час

3 тур

 

30.06.(18-00)

Фотоприлад

Патріоти

29.06.(20-20)

Епіцентр

Швидка допомога

30.06.(20-30)

Телеперформенс

Юрія-Фарм

27.06.(19-30)

Солтекс

Олімп

30.06.(19-40)

Капрі-трейд

Шпола Будматеріали

30.06.(18-50)

Служба 15-05

Черкасигаз


дата/час

4 тур

 

06.07.(19-30)

Патріоти

Епіцентр

07.07.(20-30)

Юрія-Фарм

Капрі-трейд

07.07.(19-40)

Швидка допомога

Телеперформенс

07.07.(18-50)

Черкасигаз

Олімп

04.07.(19-30)

Шпола Будматеріали

Солтекс

07.07.(18-00)

Служба 15-05

Фотоприлад

 

 

 

 

 

дата/час

5 тур

 

14.07.(18-00)

Фотоприлад

Черкасигаз

13.07.(19-30)

Епіцентр

Служба 15-05

14.07.(18-50)

Телеперформенс

Патріоти

14.07.(19-40)

Капрі-трейд

Швидка допомога

11.07.(20-30)

Солтекс

Юрія-Фарм

14.07.(20-30)

Олімп

Шпола Будматеріали

 

 

 

дата/час

6 тур

 

21.07.(19-40)

Черкасигаз

Шпола Будматеріали

21.07.(18-50)

Патріоти

Капрі-трейд

21.07.(20-30)

Юрія-Фарм

Олімп

21.07.(18-00)

Служба 15-05

Телеперформенс

18.07.(19-30)

Швидка допомога

Солтекс

20.07.(20-20)

Фотоприлад

Епіцентр

дата/час

7 тур

 

27.07.(20-20)

Епіцентр

Черкасигаз

28.07.18-00)

Фотоприлад

Телеперформенс

25.07.(19-30)

Солтекс

Патріоти

28.07.(20-30)

Швидка допомога

Олімп

28.07.(18-50)

Капрі-трейд

Служба 15-05

28.07.(19-40)

Шпола Будматеріали

Юрія-Фарм

 

 

 

дата/час

8 тур

 

01.08.(19-30)

Служба 15-05

Солтекс

03.08.(20-20)

Епіцентр

Телеперформенс

04.08.(18-00)

Патріоти

Олімп

04.08.(18-50)

Фотоприлад

Капрі-трейд

04.08.(19-40)

Швидка допомога

Шпола Будматеріали

04.08.(20-30)

Черкасигаз

Юрія-Фарм

 

 

 

дата/час

9 тур

 

08.08.(19-30)

Солтекс

Фотоприлад

10.08.(20-20)

Капрі-трейд

Епіцентр

11.08.(18-00)

Телеперформенс

Черкасигаз

11.08.(18-50)

Олімп

Служба 15-05

11.08.(19-40)

Шпола Будматеріали

Патріоти

11.08.(20-30)

Юрія-Фарм

Швидка допомога

дата/час

10 тур

 

17.08.(20-20)

Телеперформенс

Капрі-трейд

15.08.(19-30)

Епіцентр

Солтекс

18.08.(18-00)

Черкасигаз

Швидка допомога

18.08.(18-50)

Фотоприлад

Олімп

18.08.(19-40)

Служба 15-05

Шпола Будматеріали

18.08.(20-30)

Патріоти

Юрія-Фарм

дата/час

11 тур

 

22.08.(19-30)

Солтекс

Телеперформенс

24.08.(20-20)

Олімп

Епіцентр

25.08.(18-00)

Швидка допомога

Патріоти

25.08.(18-50)

Капрі-трейд

Черкасигаз

25.08.(19-40)

Шпола Будматеріали

Фотоприлад

25.08.(20-30)

Юрія-Фарм

Служба 15-05

 

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Банер300-250 1ghjj

АНОНС

             bizness-liga

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на літню

«Епіцентр Бізнес-лігу» з міні-футболу

у дивизіонах «Ліга брендів» та «Корпоративна ліга»

Місце проведення змагань:

м. Черкаси,

КП «Центральний стадіон»

Турнір проходитиме з травня по вересень 2017 року

Прийом заявок на участь у змаганнях до 08.05.2017 року

Контактні телефони: 063-134-44-21; 097-288-51-20 

Детальніше

Афіша

270417 a1

Plakat cr-01

Чемпіонат України. Перша ліга 16/17
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Іллічівець 27 50 - 16 67
2 Верес 27 55 - 25 58
3 Десна 27 37 - 16 57
4 Колос 27 40 - 29 46
5 Геліос 27 23 - 16 46
6 Нафтовик-Укрнафта 27 38 - 23 42
7 Авангард 27 22 - 23 38
8 Черкаський Дніпро 27 23 - 26 37
9 ФК Полтава 27 29 - 33 36
10 Арсенал-Київ 27 24 - 25 35
11 Оболонь-Бровар 27 29 - 30 34
12 Гірник-Спорт 27 39 - 47 32
13 Буковина 27 23 - 27 31
14 Інгулець 26 25 - 36 27
15 Миколаїв 27 20 - 32 27
16 ПФК Суми 27 23 - 40 23
17 Скала 27 16 - 38 17
18 Тернопіль 26 16 - 50 14
Чемпіонат області. Вища ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 УТК 1 6 - 1 3
2 "ЛНЗ-Лебедин" 1 2 - 0 3
3 "Базис" 1 2 - 0 3
4 Академія "Ч.Дніпро" 1 2 - 0 3
5 "Уманьферммаш" 1 4 - 3 3
6 "Олімп" 1 1 - 1 1
7 "Спартак" 1 1 - 1 1
8 "Альтаїр" 1 3 - 4 0
9 "Авангард" 1 0 - 2 0
10 "Златокрай-2017" 1 0 - 2 0
11 "Росава-Наша Ряба" 1 0 - 2 0
12 "Колос" 1 1 - 6 0

liga2017

Банер SELECT

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   3 25

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"