Вхід на сайт


Календар "Епіцентр Бізнес-ліги" до кінця сезону
Написав Андрій Вєков   
Четвер, 10 листопада 2016, 12:05

До вашої уваги остаточний календар футзальних змагань серед обласних підприємств та установ.

 

 

дата/час

1 тур

 

31.10.(20-00)

Черкасигаз

Ломастер

31.10.(21-00)

Фотоприлад

ПП ДЮФК Черкаси

01.11.(18-00)

Патріоти

Капрі-Трейд

01.11.(19-00)

Юрія-Фарм

Нова Пошта

01.11.(20-00)

Солтекс

Азот

02.11.(20-00)

Епіцентр

Солідарність

 

дата/час

 

2 тур

 

07.11.(20-00)

Патріоти

Фотоприлад

07.11.(21-00)

Нова Пошта

Черкасигаз

08.11.(19-00)

Капрі-Трейд

Азот

08.11.(20-00)

Ломастер

Солтекс

09.11.(20-00)

ПП ДЮФК Черкаси

Епіцентр

09.11.(21-00)

Солідарність

Юрія-Фарм

 

 

 

дата/час

3 тур

 

14.11.(20-00)

Черкасигаз

Солідарність

14.11.(21-00)

Азот

Ломастер

15.11.(19-00)

Фотоприлад

Капрі-Трейд

15.11.(20-00)

Солтекс

Нова Пошта

16.11.(20-00)

Юрія-Фарм

ПП ДЮФК Черкаси

16.11.(21-00)

Епіцентр

Патріоти


 

дата/час

 

4 тур

 

21.11.(20-00)

Нова Пошта

Азот

21.11.(21-00)

Патріоти

Юрія-Фарм

22.11.(19-00)

Солідарність

Солтекс

22.11.(20-00)

Капрі-Трейд

Ломастер

23.11.(20-00)

ПП ДЮФК Черкаси

Черкасигаз

23.11.(21-00)

Фотоприлад

Епіцентр

 

 

дата/час

5 тур

 

28.11.(20-00)

Ломастер

Нова Пошта

28.11.(21-00)

Черкасигаз

Патріоти

29.11.(19-00)

ПП ДЮФК Черкаси

Солтекс

29.11.(20-00)

Юрія-Фарм

Фотоприлад

30.11.(20-00)

Епіцентр

Капрі-Трейд

30.11.(21-00)

Азот

Солідарність

 

 

 

дата/час

6 тур

 

05.12.(20-00)

ПП ДЮФК Черкаси

Азот

05.12.(21-00)

Фотоприлад

Черкасигаз

06.12.(19-00)

Патріоти

Солтекс

06.12.(20-00)

Капрі-Трейд

Нова Пошта

07.12.(20-00)

Епіцентр

Юрія-Фарм

07.12.(21-00)

Солідарність

Ломастер

 

дата/час

 

7 тур

 

12.12.(20-00)

Азот

Патріоти

12.12.(21-00)

Ломастер

ПП ДЮФК Черкаси

13.12.(19-00)

Солтекс

Фотоприлад

13.12.(20-00)

Нова Пошта

Солідарність

14.12.(20-00)

Черкасигаз

Епіцентр

14.12.(21-00)

Юрія-Фарм

Капрі-Трейд

 

 

 

дата/час

8 тур

 

19.12.(20-00)

ПП ДЮФК Черкаси

Нова Пошта

19.12.(21-00)

Юрія-Фарм

Черкасигаз

20.12.(19-00)

Патріоти

Ломастер

20.12.(20-00)

Солідарність

Капрі-трейд

21.12.(20-00)

Фотоприлад

Азот

21.12.(21-00)

Епіцентр

Солтекс

 

 

 

дата/час

9 тур

 

26.12.(20-00)

Патріоти

Нова Пошта

26.12.(21-00)

Ломастер

Фотоприлад

27.12.(19-00)

Солтекс

Юрія-Фарм

27.12.(20-00)

Черкасигаз

Капрі-трейд

28.12.(20-00)

Солідарність

ПП ДЮФК Черкаси

28.12.(21-00)

Азот

Епіцентр

 

дата/час

 

10 тур

 

16.01.(20-00)

Патріоти

Солідарність

16.01.(21-00)

Юрія-Фарм

Азот

17.01.(19-00)

Капрі-трейд

ПП ДЮФК Черкаси

17.01.(20-00)

Черкасигаз

Солтекс

18.01.(20-00)

Епіцентр

Ломастер

18.01.(21-00)

Фотоприлад

Нова Пошта

 

дата/час

 

11 тур

 

23.01.(20-00)

ПП ДЮФК Черкаси

Патріоти

23.01.(21-00)

Азот

Черкасигаз

24.01.(19-00)

Солтекс

Капрі-трейд

24.01.(20-00)

Ломастер

Юрія-Фарм

25.01.(20-00)

Нова Пошта

Епіцентр

25.01.(21-00)

Солідарність

Фотоприлад

 

 

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Банер300-250 1ghjj

АНОНС

             bizness-liga

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на літню

«Епіцентр Бізнес-лігу» з міні-футболу

у дивизіонах «Ліга брендів» та «Корпоративна ліга»

Місце проведення змагань:

м. Черкаси,

КП «Центральний стадіон»

Турнір проходитиме з травня по вересень 2017 року

Прийом заявок на участь у змаганнях до 08.05.2017 року

Контактні телефони: 063-134-44-21; 097-288-51-20 

Детальніше

Афіша

270417 a1

Plakat cr-01

Чемпіонат України. Перша ліга 16/17
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Іллічівець 27 50 - 16 67
2 Верес 27 55 - 25 58
3 Десна 27 37 - 16 57
4 Колос 27 40 - 29 46
5 Геліос 27 23 - 16 46
6 Нафтовик-Укрнафта 27 38 - 23 42
7 Авангард 27 22 - 23 38
8 Черкаський Дніпро 27 23 - 26 37
9 ФК Полтава 27 29 - 33 36
10 Арсенал-Київ 27 24 - 25 35
11 Оболонь-Бровар 27 29 - 30 34
12 Гірник-Спорт 27 39 - 47 32
13 Буковина 27 23 - 27 31
14 Інгулець 26 25 - 36 27
15 Миколаїв 27 20 - 32 27
16 ПФК Суми 27 23 - 40 23
17 Скала 27 16 - 38 17
18 Тернопіль 26 16 - 50 14
Чемпіонат області. Вища ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 УТК 1 6 - 1 3
2 "ЛНЗ-Лебедин" 1 2 - 0 3
3 "Базис" 1 2 - 0 3
4 Академія "Ч.Дніпро" 1 2 - 0 3
5 "Уманьферммаш" 1 4 - 3 3
6 "Олімп" 1 1 - 1 1
7 "Спартак" 1 1 - 1 1
8 "Альтаїр" 1 3 - 4 0
9 "Авангард" 1 0 - 2 0
10 "Златокрай-2017" 1 0 - 2 0
11 "Росава-Наша Ряба" 1 0 - 2 0
12 "Колос" 1 1 - 6 0

liga2017

Банер SELECT

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   3 25

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"