JOaJeWekrHo

Залишається останній, перенесений 8 тур, який відбудеться наступного тижня.

"Швидка Допомога" – "Патріоти" 1:1
Голи: Дузь – Майборода

Бились, штовхались, боролись команди у першому матчі ігрового дня і забили перший гол аж на екваторі другого тайму. Загалом Швидка Допомога сьогодні була в хорошій формі, тож Патріотам було нелегко. Білі продуктивніше працювали поблизу ворожих воріт і від їхніх ніг походило багато небезпеки.
kX3EfJ3yPrE
Перший тайм команди провели без голів, а от у другій половині рахнок розмочили. Спочатку Майборода замкнув передачу партнера, а невдовзі зібрані лікарі використали обрізку Лісняка на свою користь. 1:1 у матчі команд, для яких усі турнірні завдання позаду.

"Черкасигаз" – "Капрі-трейд" 3:8
Голи: Макогон, Лушпіган, Ткаченко – Орел 4, Гаврюшенко, Ворона, Довгий, Марущак
SLLsfVMAY2E
Мало шансів, але вони є. Саме під гаслом завершує "Епіцентр Бізнес-лігу" Капрі-трейд. Без варіантів вони розібралися з і без того розібраним "газом". Вже на старті зустрічі червоні почали кувати моменти біля воріт Маценка. Кращий бомбардир чемпіонату Орел оформив швидкий дубль і ще декілька разів суперника пробачив. Перший тайм завершився за тотальної переваги Капрі з рахунком 1:4.
CsAwj0zK0Ik
У другій половині розклад сил не змінився: Капрі продовжував тиснути і легко організовувати свої навали. Черказигаз вистрілив лише красивим голом Лушпігана в дальню дев'ятку, Орел в стані червоних оформив покер і підкріпив свої позиції в рейтингу бомбардирів.

"Шпола Будматеріали" – "Фотоприлад" 8:1
Голи: Вєтушко 2, Мальчик С. 3, Білецький 3 – Головченко
0APAxyk6wnA
Розгром. Шпола Будматеріали віддає борги долі за свої нічийні і такі непортібні результати, через які команда втратила реальний шанс на "золото" "Епіцентр Бізнес-ліги". Учора ж все пішло, як по маслу. Зрозуміло, що Фотоприлад – не суперник Шполі, до того ж для неї все ще важливо набирати максимум очок до кінця чемпіонату, бо Солтекс йде нога в ногу. У результаті – легка перемога над НВК і очікування останнього матчу зі Швидкою Допомогою.

"Юрія-Фарм" – "Служба 15-05" 8:4
Голи: Калашник 2, Мачульський 4, Жупинас 2 – Максименко 2, Ступацький 2

Нервовий матч для Юрії видався на завершення 11 туру. Служба видала потужний дебют зустрічі з двома швидкими голами і третім навздогін. Але люті фармацевти до кінця тайму силами Калашника і Мачульського відрив скоротили – 2:3. А от в половині другій Мачульський остаточно зрівняв рахунок і навіть вивів команду вперед. Від такої швидкості розвитку подій Служба оґовтатися не змогла і догравала поєдинок другим номером, лише зрідка огризаючись, а Юрія довела матч до переможного кінця і тепер чекає останнього, перенесеного 8-го туру. Який відбудеться наступного тижня.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Вартість заявочного внеску8400 грн.
Прийом заявок та оплата заявочного внеску: до 01.11.2017 р.
Контактні телефони:
063-134-44-21; 097-288-51-20
До участі у змаганнях команди допускаються лише після оплати заявочного внеску у повному обсязі – 100%!

у розіграші Кубка Черкащини з футзалу
Змагання пройдуть у кілька етапів: від зональних змагань за територіальним принципом до проведення фінальної частини і не перетинатимуться з проведенням ігор у чемпіонаті області
(екстраліга, вища та перша ліги)
ОСОБЛИВІСТЮ ПРОВЕДЕННЯ КУБКА Є НАСТУПНЕ:
 - команди-учасники цих змагань мають формуватимуться ВИКЛЮЧНО із гравців, які зареєстровані у своєму районі не менше 1 року та особи, які є уродженцями цього населеного пункту, але проживають у іншому місті;
- матчі можуть проводитися як у закритих залах так і на відкритих футбольних майданчиках розміром 40 м х 20 м;
093-519-35-45; 097-941-66-31

у чемпіонаті Черкащини з футзалу у таких вікових категоріях – U-13 (2005-2006 р.н) та U-11 (2007-2008 р.н).

у чемпіонаті Черкасько області серед ветеранів

Змагання пройдуть у наступних вікових групах: 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+.

За команди можуть грати футзалісти зареєстровані (прописані) у Черкаській області та особи, які народилися на Черкащині, а зараз проживають за її межами!

Тривалість змаганнь серед команд 35+ і 40+: 2 грудня 2017 р. – січень 2018 р. (підтвердження надати до 15.11.2017 р.

У команді 35+ має бути наймолодші гравці 1983 р.н., а у команді 40+ - наймолодші гравці 1978 р.н.)

Тривалість змагань серед команд 45+ і 50+: січень-лютий 2018 р.

Тривалість змагань серед команд 55+ і 60+: лютий-березень 2018 р.

Гравці старшої вікової групи можуть грати за команду меншої вікової групи. Але гравець на сезон має право бути заявленим лише за одну команду своєї або меншої вікової категорії.

Відповідальна особа: Зубко Микола Миколайович (тел:096-495-21-25)