«Joma Бізнес-ліга»: «Фотоприлад» - «Карбон» - 4:9 (3:4)
Середа, 01 серпня 2018, 09:27

1-DSC 0034

«Бренд-ліга». Матч десятого туру

«Фотоприлад» - «Карбон»- 4:9 (3:4)

Голи: Король, Панасенко (2), Різник – Зубко (3), Фесенко, Забєлов, Колос (2), Овчаренко, Казарян Н.

Незважаючи на те, що на футбольному майданчику зустрічалися команди з різних полюсів турнірної таблиці, фотоприладівці на старті гри продемонстрували велике бажання дати бій команді, яка у разі успіху у грі могла виходити на перше місце. До 3 хвилини гри господарі матчу частіше виходили на ударну позицію, але удари не досягали цілі. А «Карбон», хоч і атакував не так часто, але був точнішим: на 3 хвилині забиває Зубко, а через 2 хвилини – Фесенко. Тут же Король скорочує відставання у рахунку, але не надовго – на 6 хвилині рахунок 1:3.

2-DSC 0026

Команди відверто грають у відкритий футбол і особливо не займаються захистом свої воріт, крім, звичайно, воротарів. Кінцівку тайму активніше проводять фотоприладівці, але все ж на велику перерву йдуть програючи.

3-dsc

На 21 хвилині гри Панасенко втрачає реальний шанс зрівняти рахунок. Натомість Зубко «стріляє» влучно – 3:5. Далі у «Карбона» у гру включається у Колос, який протягом 30 секунд двома влучними ударами робить вагому заявку його команди на перемогу – 3:7. До закінчення гри ще було достатньо часу, щоб «Фотоприладу» вирівняти ситуацію. Але «Карбон», який грав не основним складом, вже було не зупинити на шляху до виходу на перше місце турнірної таблиці.