Вхід на сайт


Визначено кращих гімнастів Черкащини!
Написав Вікторія Хамаза   
Понеділок, 12 грудня 2011, 15:16

Sankova

Близько сотні черкаських гімнастів з нагородами закінчили свої виступи на Чемпіонаті міста зі спортивної гімнастики присвяченого Дню визволення Черкас від німецько-фашистських загарбників.

У чемпіонаті міста взяли участь не лише черкаські гімнасти, але й спортсмени з п’яти областей України, а саме: Київської, Кіровоградської, Хмельницької, Рівненської та Сумської.

До вашої уваги перелік результатів змагань:

 

Розряд КМС (кандидат в майстри спорту)

1 місце – Полтавець Олена (КДЮСШ «Олімпія»)

2 місце – Ковтун Аріна (КДЮСШ «Спартак»)

3 місце – Семенюк Вікторія (КДЮСШ «Олімпія»)

 

І-й дорослий розряд (обов’язкова та  довільна програми)

1 місце – Ярмоленко Валерія (КДЮСШ «Спартак»)

2 місце – Кравець Єлизавета (КДЮСШ «Спартак»)

3 місце – Комарова Аліна (КДЮСШ «Олімпія»)

 

І-й дорослий розряд (довільна програма)

1 місце – Ганоцька Анна (КДЮСШ «Спартак»)

2 місце – Шестирікова Яна (КДЮСШ «Спартак»)

3 місце – Єгорова Юлія (КДЮСШ «Спартак»)

 

ІІ-й дорослий розряд (довільна програма)

1 місце – Воробйова Катерина (КДЮСШ «Олімпія»)

2 місце – Дикальчук Кристина  (КДЮСШ «Спартак»)

3 місце – Коваленко Наталія (КДЮСШ «Спартак»)

 

ІІ-й дорослий розряд (обов’язкова та  довільна програми)

1 місце – Орел Валерія (КДЮСШ «Спартак»)

2 місце – Гідерінська Вікторія (КДЮСШ «Олімпія»)

3 місце – Дикальчук Софія (КДЮСШ «Спартак»)

 

ІІІ-й дорослий розряд

1 місце – Телегіна Катерина (Хмельницьк)

2 місце – Цвігун Дарина (Хмельницьк)

3 місце – Мохно Діана (КДЮСШ «Олімпія»)

 

І-й юнацький розряд (2002-го року народження)

1 місце – Хохленко Валерія (Кіровоград)

2 місце – Басай Даша (КДЮСШ «Спартак»)

3 місце – Олійник Євгенія (КДЮСШ «Спартак»)

 

І-й юнацький розряд (2003-го року народження)

1 місце – Мороз Олександра (Хмельницьк)

2 місце – Москаленко Ольга (КДЮСШ «Олімпія»)

3 місце – Дихтяренко Світлана (КДЮСШ «Спартак»)

 

І-й юнацький розряд (2002-го року народження)

1 місце – Марченко Анна (КДЮСШ «Олімпія»)

2 місце – Кошеленко Каріна (КДЮСШ «Олімпія»)

3 місце – Морозовська Ольга (КДЮСШ «Олімпія»)

 

 
GERA-Бізнес-ліга (Бренд-ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 «Епіцентр» 1 4 - 1 3
2 «Перемога» 1 7 - 6 3
3 "Юрія-Фарм" 1 2 - 2 1
4 «Карбон» 1 2 - 2 1
5 "Капрі-Трейд" 0 0 - 0 0
6 «Черкаські зубри» 1 6 - 7 0
7 "Фотоприлад" 1 1 - 4 0
Gera-Бізнес-ліга (корпоративна ліга)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "SolTex" 1 7 - 0 3
2 "Обленерго" 1 6 - 4 3
3 "Олімп" 1 3 - 1 3
4 "Патріоти" 1 1 - 0 3
5 ДФС 0 0 - 0 0
6 "Черкасигаз" 1 0 - 1 0
7 "Служба порятунку" 1 4 - 6 0
8 УЗЕ 1 1 - 3 0
9 "Швидка допомога" 1 0 - 7 0

 плакат

Реклама на сайт

prokat-baydarok-300x424-banner

 

Футзал Лого22

УВАГА! ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК 

на участь у Чемпіонаті Черкащини

«Joma-ліга» з футболу 8х8

Матчі чемпіонату відбуватимуться на футбольному полі розміром 60м х 40м

У період весна-літо-осінь змагання проходитимуть Черкасах орієнтовно по середах і четвергах починаючи з 18:00-18:30.

Контактні телефони:

063-134-44-21; 093-519-35-45;097-288-51-20

Змагання проводить Асоціація футзалу Черкаської області (президент Гончаров Ю.А.)

freya

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"