Вхід на сайт

«Кривбасбаскет» завдав поразки «ДніпроАЗОТу»
Написав Administrator
Понеділок, 12 грудня 2011, 23:28

Восьмий дабл-дабл Брайана Девіса в чемпіонаті допоміг «Кривбасбаскету» здолати «ДніпроАЗОТ» із рахунком 88-73. Таким чином, команда із Кривого Рогу здобула свою четверту перемогу в сезоні та обійшла дніпродзержинців у турнірній таблиці.

Перед матчем із «ДніпроАЗОТом» наставник «Кривбасбаскету» Айнарс Багатскіс зауважив, що головне завдання, яке стоїть перед його підопічними – не дати «розбігтися» гравцям суперника та дисципліновано зіграти в захисті. Не все із запланованого криворізькій команді вдалося втілити в життя, але завдяки потужному спурту у другій чверті господарі паркету, яких за собою повели Джеймс Флоренс та Елвін Сноу, вирушили на велику перерву за рахунку 46-30.

У другій половині матчу дніпродзержинці вирівняли гру, однак переломити хід гри на власну користь не зуміли. Господарі, навіть незважаючи на п’ятий фол Далібора Д’япи, який сербський центровий отримав наприкінці третьої десятихвилинки, впевнено утримували здобуту перевагу та довели матч до перемоги.

Брайан Девіс завершив матч із 18 очками, 12 підбираннями та 4 перехопленнями. 17 очок криворізькій команді приніс Пірс Калдвелл. Джеймс Флоренс відзначився 16 очками, 8 передачами та 4 підбираннями, Дмитро Корабльов – 10 очками.

Захисник «ДніпроАЗОТу» Стенлі Прінгл, здобувши 20 очок, став найрезультативнішим гравцем матчу. По 14 очок записали на свій рахунок Кларенс Джексон і Майкл Даніген, який, крім того, зібрав 8 відскоків.

superleague.ua

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
ПРИЙОМ ЗАЯВОК

на участь у Чемпіонаті Черкащини

з футболу 8х8

Матчі чемпіонату відбуватимуться на футбольному полі КП "Центральний стадіон"розміром 60м х 40м

по буднім дням починаючи з 18:00-18:30.