Вхід на сайт


Майстер-клас від «Славутича»
Написав Вікторія Хамаза   
Середа, 14 грудня 2011, 16:30

hghff111y_fed8349f

    Справжнє футбольне свято влаштували гравці ФК «Славутич» для учнів звичайної черкаської школи. Футболісти навчали школярів майстерній грі у футбол.

    Сьогодні школярі ЗОШ № 22 прямували на урок фізкультури з особливим нетерпінням. Адже саме їхня школа стала «першою ластівкою» у новому спортивному проекті міста.  До шестикласників цієї школи завітали маститі футболісти ФК «Славутич». Досвідчені спортсмени навідалися до них не просто так, а з ціллю провести справжній футбольний майстер-клас для учнів школи. Ідея проведення цього заходу належить Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та очільникам футбольного клубу «Славутич».

   «Цю школу обрали першою, оскільки вона активно пропагує футбол та володіє потрібним оснащенням.  Ці майстер-класи проводяться задля популяризації футболу серед дітей та реклами футбольного клубу «Славутич», який представляє нашу область на теренах усієї України», – запевняє Ігор Волошин, спеціаліст зв’язків з громадськістю Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

    Організатори заходу обіцяють, що вже з нового року такі майстер-класи будуть проведені в усіх школах Черкас. Подібні заходи проводились у нашому місті і раніше. Зокрема, на протязі двох років у загальноосвітніх школах міста відбувались своєрідні знайомства школярів із різними видами спорту. Але ці заходи мали більш офіційний характер. Перевагою ж майстер-класів є те, що вони не мають переможених. Школярі мають змогу не просто спробувати свої сили у футболі, але й навчитися чогось нового, познайомитись із цим видом спорту значно блище. До того ж, допомагатимуть їм у цьому справжні футболісти, які є фахівцями у цій сфері.

   «Те, що до нас завітали такі гості – це є дуже почесно та приємно для нашої школи. Зробити здорову людину з дитини, виховати в ній здоровий дух – це найголовніше. Така пропаганда спорту є необхідною для дітей. Я вважаю, що кожен учень – це творча особистість, яка потребує персонального підходу. Саме на ось таких майстер-класах цей підхід реалізується», – розповідає Руслан Ткалич, директор ЗОШ № 22.

   Кульмінацією заходу стала гра школярів проти футболістів «Славутича». І хоча боротьба точилася запекла, але перемогла дружба. Шестикласники не лише отримали майстер-клас від професійних футболістів, але й мали змогу запитати спортсменів про всі тонкощі футбольної гри. По закінченню заходу школярі отримали пам’ятні брошури ФК «Славутич» та автографи від іменитих гостей.

 
Афіша

баннер

Чемпіонат України 2018/19 рр. U-19
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 "Голкіпер" 6 14 - 4 13
2 ФК "Петриківка" 5 14 - 5 12
3 МФК "Кремінь" 5 13 - 9 10
4 МСК "Дніпро" 6 7 - 7 9
5 "Металург" 4 8 - 5 7
6 "Маолдіс" 6 7 - 12 7
7 ФК "Нікополь" 6 7 - 16 3
8 ДЮФК "Олімпік" 6 7 - 19 1

 

                 ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь у:

– Чемпіонаті Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(Черкаси, СК «Будівельник»)

– Кубку Черкаської області з футзалу

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

– «Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

Реклама n

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"