Вхід на сайт


Чемпіонат області з футзалу 2016/17 2016/17
Print
1 тур 27-11-2016 00:00 Батьківщина 1 : 4 Рось-ЧПТ
  27-11-2016 00:00 Рятівник 3 : 0 Спартак
  27-11-2016 00:00 ПП Валюк 0 : 2 Цетус
  27-11-2016 00:00 Хімелектробуд 2 : 2 Одна Родина
  27-11-2016 00:00 Мелагрейн 2 : 6 Матусів
  27-11-2016 00:00 Росава 2 : 2 Червона Слобода
  27-11-2016 00:00 ЛНЗ 3 : 1 Рувер
  27-11-2016 00:00 Дніпро-80-Топ Дома 6 : 4 Катеринопіль
  27-11-2016 00:00 Яснозір’я 4 : 1 ФК Черкаси
  27-11-2016 00:00 Солтекс 2 : 1 Шарм
  27-11-2016 00:00 Шпола Будматеріали 1 : 1 Маїс
  27-11-2016 00:00 Мошни 1 : 2 Арка
  27-11-2016 00:00 Епіцентр 1 : 1 Енергія

2 тур 05-12-2016 00:00 Маїс 3 : 0 Батьківщина
  05-12-2016 00:00 Рувер 0 : 1 Хімелектробуд
  05-12-2016 00:00 ФК Черкаси 1 : 3 Росава
  05-12-2016 00:00 Юрія-фарм 9 : 7 Мелагрейн
  05-12-2016 00:00 Цетус 3 : 3 Енергія
  05-12-2016 00:00 Одна Родина 4 : 0 Епіцентр
  05-12-2016 00:00 Спартак 2 : 7 Яснозір’я
  05-12-2016 00:00 Матусів 1 : 6 Дніпро-80-Топ Дома
  05-12-2016 00:00 Шарм 4 : 2 ЛНЗ
  05-12-2016 00:00 Шевченків край 1 : 2 Рятівник
  05-12-2016 00:00 Катеринопіль 1 : 3 Шпола Будматеріали
  05-12-2016 00:00 ПП Валюк 2 : 3 Солтекс
  05-12-2016 00:00 Червона Слобода 5 : 1 Мошни

3 тур 11-12-2016 00:00 Епіцентр 2 : 3 Рувер
  11-12-2016 00:00 Дніпро-80-Топ Дома 8 : 4 Юрія-фарм
  11-12-2016 00:00 Яснозір’я 0 : 5 Шевченків край
  11-12-2016 00:00 Одна Родина 5 : 4 Енергія
  11-12-2016 00:00 Шпола Будматеріали 7 : 2 Матусів
  11-12-2016 00:00 Росава 10 : 1 Спартак
  11-12-2016 00:00 Солтекс 4 : 1 Цетус
  11-12-2016 00:00 Батьківщина 2 : 6 Катеринопіль
  11-12-2016 00:00 Мошни 4 : 3 ФК Черкаси
  11-12-2016 00:00 Хімелектробуд 1 : 1 Шарм
  11-12-2016 00:00 Рось-ЧПТ 4 : 0 Маїс
  11-12-2016 00:00 Арка 5 : 5 Червона Слобода
  11-12-2016 00:00 ЛНЗ 1 : 1 ПП Валюк

4 тур 25-12-2016 00:00 Шевченків край 2 : 3 Росава
  25-12-2016 00:00 Солтекс 3 : 2 ЛНЗ
  25-12-2016 00:00 Мелагрейн 2 : 8 Дніпро-80-Топ Дома
  25-12-2016 00:00 Рятівник 4 : 2 Яснозір’я
  25-12-2016 00:00 ПП Валюк 2 : 1 Хімелектробуд
  25-12-2016 00:00 Катеринопіль 5 : 2 Рось-ЧПТ
  25-12-2016 00:00 Спартак 2 : 5 Мошни
  25-12-2016 00:00 Рувер 1 : 2 Енергія
  25-12-2016 00:00 Матусів 3 : 1 Батьківщина
  25-12-2016 00:00 Арка 3 : 1 ФК Черкаси
  25-12-2016 00:00 Шарм 4 : 0 Епіцентр
  25-12-2016 00:00 Цетус 4 : 1 Одна Родина
  25-12-2016 00:00 Юрія-фарм 9 : 3 Шпола Будматеріали

5 тур 08-01-2017 00:00 Матусів 2 : 5 Маїс
  08-01-2017 00:00 ПП Валюк 3 : 2 Енергія
  08-01-2017 00:00 Яснозір’я 2 : 2 Росава
  08-01-2017 00:00 Юрія-фарм 6 : 6 Рось-ЧПТ
  08-01-2017 00:00 Солтекс 3 : 1 Епіцентр
  08-01-2017 00:00 Шевченків край 6 : 1 Арка
  08-01-2017 00:00 Дніпро-80-Топ Дома 4 : 4 Шпола Будматеріали
  08-01-2017 00:00 Шарм 3 : 3 Одна Родина
  08-01-2017 00:00 Спартак 3 : 4 Червона Слобода
  08-01-2017 00:00 ЛНЗ 3 : 1 Хімелектробуд
  08-01-2017 00:00 Цетус 5 : 1 Рувер
  08-01-2017 00:00 Мелагрейн 2 : 11 Батьківщина

6 тур 15-01-2017 00:00 Червона Слобода 6 : 2 ФК Черкаси
  15-01-2017 00:00 Рось-ЧПТ 4 : 1 Матусів
  15-01-2017 00:00 Епіцентр 0 : 1 ПП Валюк
  15-01-2017 00:00 Арка 9 : 2 Спартак
  15-01-2017 00:00 Шпола Будматеріали 5 : 2 Мелагрейн
  15-01-2017 00:00 ЛНЗ 3 : 4 Цетус
  15-01-2017 00:00 Росава 3 : 4 Рятівник
  15-01-2017 00:00 Маїс 1 : 4 Катеринопіль
  15-01-2017 00:00 Одна Родина 2 : 5 Рувер
  15-01-2017 00:00 Мошни 2 : 9 Шевченків край
  15-01-2017 00:00 Батьківщина 4 : 6 Юрія-фарм
  15-01-2017 00:00 Хімелектробуд 1 : 6 Солтекс

7 тур 22-01-2017 00:00 Катеринопіль 8 : 0 Матусів
  22-01-2017 00:00 ФК Черкаси 4 : 1 Спартак
  22-01-2017 00:00 Епіцентр 4 : 4 ЛНЗ
  22-01-2017 00:00 Хімелектробуд 1 : 7 Цетус
  22-01-2017 00:00 Арка 0 : 4 Рятівник
  22-01-2017 00:00 Рувер 2 : 2 Шарм
  22-01-2017 00:00 Рось-ЧПТ 5 : 2 Мелагрейн
  22-01-2017 00:00 Червона Слобода 0 : 3 Шевченків край
  22-01-2017 00:00 Одна Родина 1 : 3 ПП Валюк
  22-01-2017 00:00 Батьківщина 4 : 9 Дніпро-80-Топ Дома
  22-01-2017 00:00 Мошни 0 : 3 Яснозір’я
  22-01-2017 00:00 Енергія 0 : 3 Солтекс
  22-01-2017 00:00 Маїс 6 : 2 Юрія-фарм

6 тур 24-01-2017 00:00 Шарм 3 : 0 Енергія

8 тур 29-01-2017 00:00 Солтекс 4 : 1 Одна Родина
  29-01-2017 00:00 Шевченків край 4 : 2 ФК Черкаси
  29-01-2017 00:00 Шпола Будматеріали 11 : 1 Батьківщина
  29-01-2017 00:00 Цетус 0 : 6 Шарм
  29-01-2017 00:00 Росава 4 : 2 Мошни
  29-01-2017 00:00 Дніпро-80-Топ Дома 2 : 2 Рось-ЧПТ
  29-01-2017 00:00 ПП Валюк 1 : 0 Рувер
  29-01-2017 00:00 Рятівник 3 : 0 Червона Слобода
  29-01-2017 00:00 Мелагрейн 4 : 5 Маїс
  29-01-2017 00:00 Хімелектробуд 3 : 2 Епіцентр
  29-01-2017 00:00 Яснозір’я 7 : 0 Арка
  29-01-2017 00:00 Юрія-фарм 3 : 3 Катеринопіль
  30-01-2017 00:00 ЛНЗ 3 : 0 Енергія

9 тур 05-02-2017 00:00 Одна Родина 1 : 5 ЛНЗ
  05-02-2017 00:00 Шевченків край 9 : 2 Спартак
  05-02-2017 00:00 Рось-ЧПТ 1 : 6 Шпола Будматеріали
  05-02-2017 00:00 Цетус 3 : 3 Епіцентр
  05-02-2017 00:00 Арка 1 : 7 Росава
  05-02-2017 00:00 Мелагрейн 1 : 6 Катеринопіль
  05-02-2017 00:00 Рувер 2 : 4 Солтекс
  05-02-2017 00:00 Червона Слобода 1 : 2 Яснозір’я
  05-02-2017 00:00 Матусів 5 : 3 Юрія-фарм
  05-02-2017 00:00 Шарм 0 : 5 ПП Валюк
  05-02-2017 00:00 Хімелектробуд 3 : 0 Енергія
  05-02-2017 00:00 ФК Черкаси 3 : 3 Рятівник
  05-02-2017 00:00 Маїс 3 : 1 Дніпро-80-Топ Дома
  06-02-2017 00:00 Мошни 3 : 0 Рятівник

Банер300-250 1ghjj

АНОНС

             bizness-liga

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на літню

«Епіцентр Бізнес-лігу» з міні-футболу

у дивизіонах «Ліга брендів» та «Корпоративна ліга»

Місце проведення змагань:

м. Черкаси,

КП «Центральний стадіон»

Турнір проходитиме з травня по вересень 2017 року

Прийом заявок на участь у змаганнях до 08.05.2017 року

Контактні телефони: 063-134-44-21; 097-288-51-20 

Детальніше

Афіша

270417 a1

Plakat cr-01

Чемпіонат України. Перша ліга 16/17
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Іллічівець 27 50 - 16 67
2 Верес 27 55 - 25 58
3 Десна 27 37 - 16 57
4 Колос 27 40 - 29 46
5 Геліос 27 23 - 16 46
6 Нафтовик-Укрнафта 27 38 - 23 42
7 Авангард 27 22 - 23 38
8 Черкаський Дніпро 27 23 - 26 37
9 ФК Полтава 27 29 - 33 36
10 Арсенал-Київ 27 24 - 25 35
11 Оболонь-Бровар 27 29 - 30 34
12 Гірник-Спорт 27 39 - 47 32
13 Буковина 27 23 - 27 31
14 Інгулець 26 25 - 36 27
15 Миколаїв 27 20 - 32 27
16 ПФК Суми 27 23 - 40 23
17 Скала 27 16 - 38 17
18 Тернопіль 26 16 - 50 14
Чемпіонат області. Вища ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 УТК 1 6 - 1 3
2 "ЛНЗ-Лебедин" 1 2 - 0 3
3 "Базис" 1 2 - 0 3
4 Академія "Ч.Дніпро" 1 2 - 0 3
5 "Уманьферммаш" 1 4 - 3 3
6 "Олімп" 1 1 - 1 1
7 "Спартак" 1 1 - 1 1
8 "Альтаїр" 1 3 - 4 0
9 "Авангард" 1 0 - 2 0
10 "Златокрай-2017" 1 0 - 2 0
11 "Росава-Наша Ряба" 1 0 - 2 0
12 "Колос" 1 1 - 6 0

liga2017

Банер SELECT

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   3 25

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"