Вхід на сайт


Чемпіонат області з футзалу 2016/17 2016/17
Print
1 тур 27-11-2016 00:00 Батьківщина 1 : 4 Рось-ЧПТ
  27-11-2016 00:00 Рятівник 3 : 0 Спартак
  27-11-2016 00:00 ПП Валюк 0 : 2 Цетус
  27-11-2016 00:00 Хімелектробуд 2 : 2 Одна Родина
  27-11-2016 00:00 Мелагрейн 2 : 6 Матусів
  27-11-2016 00:00 Росава 2 : 2 Червона Слобода
  27-11-2016 00:00 ЛНЗ 3 : 1 Рувер
  27-11-2016 00:00 Дніпро-80-Топ Дома 6 : 4 Катеринопіль
  27-11-2016 00:00 Яснозір’я 4 : 1 ФК Черкаси
  27-11-2016 00:00 Солтекс 2 : 1 Шарм
  27-11-2016 00:00 Шпола Будматеріали 1 : 1 Маїс
  27-11-2016 00:00 Мошни 1 : 2 Арка
  27-11-2016 00:00 Епіцентр 1 : 1 Енергія

2 тур 05-12-2016 00:00 Маїс 3 : 0 Батьківщина
  05-12-2016 00:00 Рувер 0 : 1 Хімелектробуд
  05-12-2016 00:00 ФК Черкаси 1 : 3 Росава
  05-12-2016 00:00 Юрія-фарм 9 : 7 Мелагрейн
  05-12-2016 00:00 Цетус 3 : 3 Енергія
  05-12-2016 00:00 Одна Родина 4 : 0 Епіцентр
  05-12-2016 00:00 Спартак 2 : 7 Яснозір’я
  05-12-2016 00:00 Матусів 1 : 6 Дніпро-80-Топ Дома
  05-12-2016 00:00 Шарм 4 : 2 ЛНЗ
  05-12-2016 00:00 Шевченків край 1 : 2 Рятівник
  05-12-2016 00:00 Катеринопіль 1 : 3 Шпола Будматеріали
  05-12-2016 00:00 ПП Валюк 2 : 3 Солтекс
  05-12-2016 00:00 Червона Слобода 5 : 1 Мошни

3 тур 11-12-2016 00:00 Епіцентр 2 : 3 Рувер
  11-12-2016 00:00 Дніпро-80-Топ Дома 8 : 4 Юрія-фарм
  11-12-2016 00:00 Яснозір’я 0 : 5 Шевченків край
  11-12-2016 00:00 Одна Родина 5 : 4 Енергія
  11-12-2016 00:00 Шпола Будматеріали 7 : 2 Матусів
  11-12-2016 00:00 Росава 10 : 1 Спартак
  11-12-2016 00:00 Солтекс 4 : 1 Цетус
  11-12-2016 00:00 Батьківщина 2 : 6 Катеринопіль
  11-12-2016 00:00 Мошни 4 : 3 ФК Черкаси
  11-12-2016 00:00 Хімелектробуд 1 : 1 Шарм
  11-12-2016 00:00 Рось-ЧПТ 4 : 0 Маїс
  11-12-2016 00:00 Арка 5 : 5 Червона Слобода
  11-12-2016 00:00 ЛНЗ 1 : 1 ПП Валюк

4 тур 25-12-2016 00:00 Шевченків край 2 : 3 Росава
  25-12-2016 00:00 Солтекс 3 : 2 ЛНЗ
  25-12-2016 00:00 Мелагрейн 2 : 8 Дніпро-80-Топ Дома
  25-12-2016 00:00 Рятівник 4 : 2 Яснозір’я
  25-12-2016 00:00 ПП Валюк 2 : 1 Хімелектробуд
  25-12-2016 00:00 Катеринопіль 5 : 2 Рось-ЧПТ
  25-12-2016 00:00 Спартак 2 : 5 Мошни
  25-12-2016 00:00 Рувер 1 : 2 Енергія
  25-12-2016 00:00 Матусів 3 : 1 Батьківщина
  25-12-2016 00:00 Арка 3 : 1 ФК Черкаси
  25-12-2016 00:00 Шарм 4 : 0 Епіцентр
  25-12-2016 00:00 Цетус 4 : 1 Одна Родина
  25-12-2016 00:00 Юрія-фарм 9 : 3 Шпола Будматеріали

5 тур 08-01-2017 00:00 Матусів 2 : 5 Маїс
  08-01-2017 00:00 ПП Валюк 3 : 2 Енергія
  08-01-2017 00:00 Яснозір’я 2 : 2 Росава
  08-01-2017 00:00 Юрія-фарм 6 : 6 Рось-ЧПТ
  08-01-2017 00:00 Солтекс 3 : 1 Епіцентр
  08-01-2017 00:00 Шевченків край 6 : 1 Арка
  08-01-2017 00:00 Дніпро-80-Топ Дома 4 : 4 Шпола Будматеріали
  08-01-2017 00:00 Шарм 3 : 3 Одна Родина
  08-01-2017 00:00 Спартак 3 : 4 Червона Слобода
  08-01-2017 00:00 ЛНЗ 3 : 1 Хімелектробуд
  08-01-2017 00:00 Цетус 5 : 1 Рувер
  08-01-2017 00:00 Мелагрейн 2 : 11 Батьківщина

6 тур 15-01-2017 00:00 Червона Слобода 6 : 2 ФК Черкаси
  15-01-2017 00:00 Рось-ЧПТ 4 : 1 Матусів
  15-01-2017 00:00 Епіцентр 0 : 1 ПП Валюк
  15-01-2017 00:00 Арка 9 : 2 Спартак
  15-01-2017 00:00 Шпола Будматеріали 5 : 2 Мелагрейн
  15-01-2017 00:00 ЛНЗ 3 : 4 Цетус
  15-01-2017 00:00 Росава 3 : 4 Рятівник
  15-01-2017 00:00 Маїс 1 : 4 Катеринопіль
  15-01-2017 00:00 Одна Родина 2 : 5 Рувер
  15-01-2017 00:00 Мошни 2 : 9 Шевченків край
  15-01-2017 00:00 Батьківщина 4 : 6 Юрія-фарм
  15-01-2017 00:00 Хімелектробуд 1 : 6 Солтекс

7 тур 22-01-2017 00:00 Катеринопіль 8 : 0 Матусів
  22-01-2017 00:00 ФК Черкаси 4 : 1 Спартак
  22-01-2017 00:00 Епіцентр 4 : 4 ЛНЗ
  22-01-2017 00:00 Хімелектробуд 1 : 7 Цетус
  22-01-2017 00:00 Арка 0 : 4 Рятівник
  22-01-2017 00:00 Рувер 2 : 2 Шарм
  22-01-2017 00:00 Рось-ЧПТ 5 : 2 Мелагрейн
  22-01-2017 00:00 Червона Слобода 0 : 3 Шевченків край
  22-01-2017 00:00 Одна Родина 1 : 3 ПП Валюк
  22-01-2017 00:00 Батьківщина 4 : 9 Дніпро-80-Топ Дома
  22-01-2017 00:00 Мошни 0 : 3 Яснозір’я
  22-01-2017 00:00 Енергія 0 : 3 Солтекс
  22-01-2017 00:00 Маїс 6 : 2 Юрія-фарм

6 тур 24-01-2017 00:00 Шарм 3 : 0 Енергія

8 тур 29-01-2017 00:00 Солтекс 4 : 1 Одна Родина
  29-01-2017 00:00 Шевченків край 4 : 2 ФК Черкаси
  29-01-2017 00:00 Шпола Будматеріали 11 : 1 Батьківщина
  29-01-2017 00:00 Цетус 0 : 6 Шарм
  29-01-2017 00:00 Росава 4 : 2 Мошни
  29-01-2017 00:00 Дніпро-80-Топ Дома 2 : 2 Рось-ЧПТ
  29-01-2017 00:00 ПП Валюк 1 : 0 Рувер
  29-01-2017 00:00 Рятівник 3 : 0 Червона Слобода
  29-01-2017 00:00 Мелагрейн 4 : 5 Маїс
  29-01-2017 00:00 Хімелектробуд 3 : 2 Епіцентр
  29-01-2017 00:00 Яснозір’я 7 : 0 Арка
  29-01-2017 00:00 Юрія-фарм 3 : 3 Катеринопіль
  30-01-2017 00:00 ЛНЗ 3 : 0 Енергія

9 тур 05-02-2017 00:00 Одна Родина 1 : 5 ЛНЗ
  05-02-2017 00:00 Шевченків край 9 : 2 Спартак
  05-02-2017 00:00 Рось-ЧПТ 1 : 6 Шпола Будматеріали
  05-02-2017 00:00 Цетус 3 : 3 Епіцентр
  05-02-2017 00:00 Арка 1 : 7 Росава
  05-02-2017 00:00 Мелагрейн 1 : 6 Катеринопіль
  05-02-2017 00:00 Рувер 2 : 4 Солтекс
  05-02-2017 00:00 Червона Слобода 1 : 2 Яснозір’я
  05-02-2017 00:00 Матусів 5 : 3 Юрія-фарм
  05-02-2017 00:00 Шарм 0 : 5 ПП Валюк
  05-02-2017 00:00 Хімелектробуд 3 : 0 Енергія
  05-02-2017 00:00 ФК Черкаси 3 : 3 Рятівник
  05-02-2017 00:00 Маїс 3 : 1 Дніпро-80-Топ Дома
  06-02-2017 00:00 Мошни 3 : 0 Рятівник

Банер300-250 1ghjj

Чемпіонат України з футзалу. ІІ ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Солтекс м. Черкаси 6 31 - 12 16
2 МКВ м. Одеса 6 24 - 14 11
3 Рувер м. Черкаси 6 12 - 28 6
4 Епіцентр м. Черкаси 6 12 - 25 1
Чемпіонат України з футзалу (ЖІН)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Біличанка-ДЮСШ м. Ірпінь 10 63 - 14 25
2 Енергія м. Черкаси 10 34 - 13 23
3 КНУБіА м. Київ 10 41 - 27 18
4 Кременчужанка м. Кременчук 10 15 - 41 9
5 Жайвір-Сугатинка м. Шпола 10 23 - 44 6
6 Фаворит ДЮСШ Зл.-2 м. Кр Ріг 10 20 - 57 5
Чемпіонат України з футзалу (ВНЗ)
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 СК НУХТ м. Київ 2 14 - 8 6
2 НПУ Драгоманова м. Київ 1 7 - 1 3
3 Рятівник-ЧІПБ м. Черкаси 3 11 - 19 3
4 Сіверяни-АДПС м. Чернігів 2 8 - 12 0
Опитування

Автор найкращого голу 9-го туру ЧО з футзалу

Нікіта Пуш, "Мелагрейн" - 10.4%
Олександр Колос. "Яснозір'я" - 11.1%
Владислав Голуб, "ПП Валюк" - 23.4%
Нікіта Агарін, "Одна Родина" - 5.4%
Павло Присяжнюк, "Цетус" - 49.7%

Результати: 1182
Голосування по даному опитуванню закінчилось о: 20 лют. 2017 - 00:00
Футбол
Субота, 19 листопада 2016 | 20 тур
 
Десна 1 : 1 Черкаський Дніпро
Баскетбол. Суперліга
Субота, 18 лютого 2017 | Третє коло
 
Черкаські Мавпи 84 : 83 Хімік
Чемпіонат області з футзалу

Екстра-ліга 1-4

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 ПП Валюк 1 3 - 1 3
2 Солтекс 1 2 - 1 3
3 Шарм 1 1 - 2 0
4 Цетус 1 1 - 3 0

Екстра-ліга 5-8

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Епіцентр 1 5 - 0 3
2 Одна Родина 1 6 - 4 3
3 Рувер 1 4 - 6 0
4 Хімелектробуд 1 0 - 5 0

Вища ліга 1-4

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Росава 1 4 - 3 3
2 Яснозір’я 1 2 - 1 3
3 Шевченків край 1 3 - 4 0
4 Рятівник 1 1 - 2 0

Вища ліга 5-8

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Арка 1 5 - 1 3
2 Мошни 1 4 - 0 3
3 Червона Слобода 1 1 - 5 0
4 ФК Черкаси 1 0 - 4 0

Перша ліга 1-4

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Дніпро-80-Топ Дома 1 6 - 5 3
2 Маїс 1 3 - 2 3
3 Катеринопіль 1 5 - 6 0
4 Шпола Будматеріали 1 2 - 3 0

Перша ліга 5-8

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Матусів 1 1 - 0 3
2 Юрія-фарм 1 5 - 5 1
3 Рось-ЧПТ 1 5 - 5 1
4 Батьківщина 1 0 - 1 0
Зимова Епіцентр Бізнес-ліга
Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Солтекс 11 67 - 23 33
2 Епіцентр 11 56 - 21 28
3 Азот 11 63 - 27 27
4 Капрі-трейд 11 52 - 39 20
5 Черкасигаз 11 47 - 35 19
6 ФК Черкаси 11 50 - 48 15
7 Юрія-фарм 11 57 - 62 13
8 Солідарність 11 48 - 57 13
9 Фотоприлад 11 34 - 51 9
10 Ломастер 11 31 - 53 8
11 Патріоти 11 28 - 62 8
12 Нова Пошта 11 22 - 77 0
Чемпіонат Черкас із футзалу

Вища ліга

Команди
Матчі Різниця мячів Очки
1 Автомобіліст 13 65 - 30 35
2 SolTex 14 71 - 27 33
3 Епіцентр 13 49 - 42 21
4 Одна Родина 14 53 - 47 19
5 Вектра 14 37 - 59 12
6 FC CHICAGO 13 32 - 45 10
7 ЮГ-2000 13 25 - 82 3

IMG 163734567

Ми в соціальних мережах

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"