Вхід на сайт


Чемпіонат Черкаської області з футзалу. Календар матчів 6-12 турів
Четвер, 04 січня 2018, 14:33

0401 Анонс футзал ЧО

Саме у цей ігровий період мають визначитися основні претенденти на боротьбу за медалі у трьох лігах

 

6 тур, 14 січня (неділя) 2018 року

08:00 (1 ліга) «Мелагрейн» Черкаси - «Мрія» Червона Слобода

09:00 (1 ліга) «Капрі-Трейд» Черкаси - «Олімп-Черкасиелеваторторг» Руська Поляна

10:00 (вища ліга)  Червона Слобода - «ПД Пивас» Черкаси

11:00 (вища ліга) «Громада»Черкаси - «Рятівник» Черкаси 

12:00 (1 ліга)  Михайлівка Кам’янський р-н - «Альянс» Черкаси 

13:00 (вища ліга)  «Металіст» Миронівка – Катеринопіль

14:00 (1 ліга) Косарі Кам’янський р-н- «Зоря» Білозір’я

15:00 (1 ліга) Будище Черкаський р-н – «Шполабудматеріали»

16:00 (вища ліга)  «Хімелектробуд» Черкаси- Яснозір’я Черкаський р-н

17:00 (вища ліга) «Росава» Степанці – «Митниця» Черкаси

18:00 (екстарліга)  «Арка-UKRAVIT» Черкаси - «ПП Валюк» Черкаси 

19:00 (екстраліга) «Рувер»Черкаси - «Шевченків край» Звенигородський р-н

20:00 (екстраліга)  «Одна Родина» Черкаси - «TITAN» Черкаси

21:00 (екстраліга)  «Дніпро» Черкаси - «Цетус»Черкаси

 

7 тур, 21 січня (неділя) 2018 року

08:00 (1 ліга) «Мрія» Червона Слобода - «Капрі-Трейд» Черкаси

09:00 (1 ліга) «Сміла» - «Мелагрейн» Черкаси 

10:00 (1 ліга) «Альянс» Черкаси - Косарі Кам’янський р-н

11:00 (вища ліга) «Рятівник» Черкаси - «Росава» Степанці 

12:00 (1 ліга)  «Шполабудматеріали» - Михайлівка Кам’янський р-н 

13:00 (1 ліга) «Олімп-Черкасиелеваторторг» Руська Поляна  - Будище Черкаський р-н

14:00 (вища ліга) Яснозір’я Черкаський р-н - «Металіст» Миронівка

15:00 (вища ліга) «Митниця» Черкаси - Червона Слобода

16:00 (екстраліга) «Шарм» Черкаси - «Арка-UKRAVIT» Черкаси

17:00 (екстраліга) «ПП Валюк» Черкаси  - «Одна Родина» Черкаси 

18:00 (екстраліга) «Шевченків край» Звенигородський р-н - «Дніпро» Черкаси

19:00 (вища ліга) «Шевченків край-2» Звенигородський р-н - «Громада» Черкаси 

20:00 (екстраліга) «TITAN» Черкаси - «Рувер»Черкаси 

21:00  (вища ліга) «ПД Пивас» Черкаси - «Хімелектробуд» Черкаси

 

8 тур, 28 січня (неділя) 2018 року

08:00  (1 ліга) Будище Черкаський р-н - «Мрія» Червона Слобода

09:00  (1 ліга) «Капрі-Трейд» Черкаси - «Сміла»

10:00 (вища ліга) Червона Слобода - «Рятівник» Черкаси

11:00(1 ліга)Михайлівка Кам’янський р-н - «Олімп-Черкасиелеваторторг»  Р. Поляна 

12:00 (1 ліга) Косарі Кам’янський р-н - «Шполабудматеріали»

13:00(вища ліга)Катеринопіль  - Яснозір’я Черкаський р-н

14:00  (1 ліга) «Зоря» Білозір’я - «Альянс» Черкаси

15:00  (вища ліга)«Металіст» Миронівка - «ПД Пивас» Черкаси

16:00 (екстраліга)«Одна Родина» Черкаси - «Шарм» Черкаси

17:00 (екстраліга) «Рувер»Черкаси -  «ПП Валюк» Черкаси 

18:00 (вища ліга) «Росава» Степанці - «Шевченків край-2» Звенигородський р-н

19:00 (екстраліга)«Цетус»Черкаси - «Шевченків край» Звенигородський р-н

20:00 (екстраліга)«Дніпро» Черкаси - «TITAN» Черкаси

21:00  (вища ліга)«Хімелектробуд» Черкаси -«Митниця» Черкаси

 

9 тур, 04 лютого (неділя) 2018 року

08:00 (1 ліга) «Мелагрейн» Черкаси  «Капрі-Трейд» Черкаси

09:00 (1 ліга) «Сміла»  Будище Черкаський р-н

10:00 (вища ліга) «Рятівник» Черкаси  «Хімелектробуд» Черкаси

11:00 (1 ліга) «Мрія» Червона Слобода  Михайлівка Кам’янський р-н 

12:00 (1 ліга) «Олімп-Черкасиелеваторторг» Р. Поляна  Косарі Кам’янський р-н

13:00 (вища ліга) «ПД Пивас» Черкаси  Катеринопіль

14:00 (вища ліга) «Митниця» Черкаси  «Металіст» Миронівка

15:00 (1 ліга) «Шполабудматеріали»  «Зоря» Білозір’я

16:00 (вища ліга) «Шевченків край-2» Звенигородський р-н  Червона Слобода

17:00 (екстраліга) «ПП Валюк» Черкаси  «Дніпро» Черкаси

18:00 (екстраліга) «TITAN» Черкаси  «Цетус» Черкаси

19:00 (екстраліга) «Шарм» Черкаси  «Рувер»Черкаси

20:00 (екстраліга) «Арка-UKRAVIT» Черкаси  «Одна Родина» Черкаси 

21:00 (вища ліга) «Громада»Черкаси  «Росава» Степанці 

 

10 тур, 11 лютого (неділя) 2018 року

08:00 (вища ліга, 10 тур) Яснозір'я, Черкаський р-н  «ПД Пивас» Черкаси

09:00 (1 ліга,10 тур) Косарі, Камянський р-н  «Мрія» Червона Слобода

10:00 (1 ліга,10 тур) Михайлівка, Кам’янський р-н  Сміла

11:00 (вища ліга, 10 тур) «Металіст» Миронівка  «Рятівник» Черкаси

12:00 (вища ліга, 10 тур) Катеринопіль  «Митниця» Черкаси

13:00 (1 ліга, 10 тур) Будище, Черкаський р-н – «Мелагрейн» Черкаси

14:00 (1 ліга, 10 тур) «Зоря» Білозір’я «Олімп-Черкасиелеваторторг» Руська Поляна

15:00 (екстраліга, II етап, 1 тур) «Шевченків край» Звенигородський р-н – «Цетус» Черкаси

16:00 (вища ліга, 10 тур) «Хімелектробуд» Черкаси  «Шевченків край-2» Звенигородський р-н

17:00 (екстраліга, II етап, 1 тур) «Дніпро» Черкаси – «ПП Валюк» Черкаси

18:00 (екстраліга, II етап, 1 тур) «TITAN» Черкаси – «Шарм» Черкаси

19:00 (1 ліга, 10 тур) «Альянс» Черкаси  «Шполабудматеріали»

20:00 (вища ліга, 10 тур) Червона Слобода  «Громада» Черкаси

21:00 (екстраліга, II етап, 1 тур) «Одна Родина» Черкаси – «Рувер» Черкаси

 

11 тур, 24 лютого (субота) 2018 року

08:00 (1 ліга) «Олімп-Черкасиелеваторторг» Руська Поляна  «Альянс» Черкаси

09:00 (1 ліга) «Мелагрейн» Черкаси  Михайлівка, Кам’янський р-н

10:00 (вища ліга) «Рятівник» Черкаси  Катеринопіль

11:00 (екстраліга, 1-4) «Шарм» Черкаси – «ПП Валюк» Черкаси

12:00 (вища ліга) «Митниця» Черкаси – Яснозір’я, Черкаський р-н

13:00 (1 ліга) «Капрі-Трейд» Черкаси – Будище, Черкаський р-н

14:00 (1 ліга) «Мрія» Червона Слобода – «Зоря» Білозір’я

15:00 (1 ліга) Сміла – Косарі, Кам’янський р-н

16:00 (вища ліга) «Шевченків край-2» Звенигородський р-н  «Металіст» Миронівка

17:00 (екстраліга, 5-8) «Шевченків край» Звенигородський р-н  «Одна Родина» Черкаси

18:00 (екстраліга, 5-8) «Рувер» Черкаси – «Цетус» Черкаси

19:00 (вища ліга) «Росава-Наша Ряба» Степанці – Червона Слобода

20:00 (екстраліга, 1-4) «Дніпро» Черкаси  «TITAN» Черкаси

21:00 (вища ліга) «Громада» Черкаси – «Хімелекробуд» Черкаси

 

 

Екстраліга

3 тур, II етап, 10.03.2018 (субота)

 

5-8 місця

 

10:00 «Цетус» - «Одна Родина»

 

11:00 «Шевченків край» - «Рувер»

 

1-4 місця

 

13:00 «TITAN» - «ПП Валюк»

 

14:00 «Дніпро» - «Шарм»

 

 

Кубок Черкаської області. Фінал

 

12:00 «Тальне» - «Профіспорт» (Золотоноша)

 

 
Афіша

0ГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь

у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської обл. з футзалу

у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, І ліга

(місце проведення:

Черкаси, СК«Будівельник»)

Кубок Черкаської області з футзалу.

Змагання проходитимуть у кілька етапів з

формуванням груп затериторіальним принципом

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах:

«Корпоративна ліга» і «Бренд-ліга»

(місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл»

(знаходиться на КП «Центральний стадіон»).   

Детальніша інформація у

організаторів змагань:

093-519-35-45, 063-134-44-21

плакат

 

черкаський-спорт

макс5

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

freya

 

ОГОЛОШЕННЯ

«Черкаський спорт» запрошує на роботу менеджера з реклами. Офіційне працевлаштування. Резюме надсилати на електронну адресу: cherkassy-sport@ukr.net

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"